Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Львів 12 грудня


Львів 12 грудня

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

У нас у Львові 12 грудня маленьке свято. Скрябін приїжджає! :)
Так вот, хтось тут є зі Львова, і цей хтось туди йде?
Квитки дорогі, крім того не знаю як можна Кузю сидячи слухати., бо то дійство в театрі, ну але подивимось :rolleyes:

2

Класно!А я чула,шо вони виступають 3-го у Львові!...Ну,потім роскажеш,як то все відбувалося!:)І про фотки не забувай! :P

3

окі :)

4

еххх, просуваєм культуру в маси...
Взагаліто на концерт я мала йти з другом,але друг шось під землю провалився, так шо я йду з одногрупницею(по совмєстітєльству колись однокласницею :) ), яка не слухає Скрябіна, а вона ше й бере сестру. От як треба працювати.. тре було мені в рекламщики піти... :lol:

5

То підсади і подружку на Скрябін! :D (Може вона і сама підсяде після побаченого!:))

6

Буду й далі працювати в тому ж напрямку. Ми сьодні брали квитки за 130 :rolleyes:  грн., в шостий ряд,я кажу, шо далекувато, а вона каже:та ладно, хто його,патлатого, не бачив :lol:

7

Його-патлатого і з останнього ряду гарно видно! :lol: Дліннонога ж модєль!  :bb:  :dance:

8

красавчик :P  :)

9

всьо,пішла,як знову виразилась моя подружка,на того варьята :D

10

Ну!:)Де звіт про концерт?

11

:D це було офігенно!!!!!!! :)
два концерти!!!! шикарно!!!!!! при чому один такий офіційний в театрі, хоча він просто супер,до того ж Кузьма вічно жартував і прикалувався :lol:,розказував про своїх жінок,казав,шо він вже старий і всьо забуває, тут якраз вчасно Льоша йому стільчик підставив :D  зал співав Давай з тобою і Не даєш.
ну а другий концерт :D
варто тіки сказати шо почався він з Натахи :lol:  співали справжні версії чорнобиля, бультерєрів. під час "шкільної любові" Кузьма вдруг каже. 9ий клас,3я чверть,бл... Всі вимерли просто. все було весело і класно.я стояла просто під сценою, Льоша був в шортах(при чому і на вулиці тоже) :D і весь час посміхався і співав всім дічатам які стояли навколо
взагалі я навіть не знала про той другий концерт, мені про нього Льоша сказав, а потім ше Кузьма пробігом :D
це було моє перше "близьке" знайомство з учасниками групи. вони всі просто офігенні чуваки!!!!такі милі і привітні.  провели мене в гримьорку і сказали Кузю чекати :lol:  але Кузю проволокли охоронці, і він тіки про другий концерт і сказав. тоже нереально(як для такої зірки) милий чувак
прийшла додому в 2ій ночі,посварилась з мамою.
але то всьо за раз розказати не можливо, завтра викладу фоти :)
одним словом,дякую скрябінам за дуже класний концерт :thank_you:

12

Класно!!!Я теж хочу на їх сольник! :D

13

А кульчик передала?

14

неа,на жаль. але якшо чесно,то все було так швидко і так класно,шо я якось забула. якби не ті довбані охоронці,які кузю волокли до машини. але з ними все ж напевно краще. бо там якісь девочкіфанаточкі кидались на машину, Кузя нещасний в куртці,капюшоні і все одно дістали :D

15

Аня
У Льоши то є "ФОРМА" виступу... ти на його боти і гєтри подивись... Я його обожнюю!!!!

16

на ці?? :)

17

Аня
Та!!! То фірма!!!! Обожнюю!!!!

18

Обожнюю його концертну уніформу!:))))

19

і довго він в ній вже виступає? :)

20

Аня
Роки 2 вже точно!!!!

21

ні фіга собі :rolleyes:  :)

22

капец, я тут такий текст видала, а воно всьо стерло... :O
Львів 18 лютого
Значить перше ми з братом приперлись на саундчек. нас Лена і Льоша витягнулм на сцену! Це було шось!! ми пофоткались, попідписувались, і звалили.Потім вже прийшли на сам концерт. Нас Лена провела в віпзону. Так вот, вийшла група і почалось шось нереальне, фанатки пищали над вухом, Кузьма провідував їх регулярно, і кинув їм рукавичку. На пісні відстань Кузя попросив нас всіх дружно показати фак, ну типу день прощення і ми всіх "прощали" :lol:  :lol:  Ше Кузьміч офігенно зїхав з горки на бочці з пивом :lol: після старих фотографій люди захтіли натаху. Кузьма сказав, шо то видно буде їх останній концерт, зато який!! І вони залабали НАтаху!!!!! В центрі міста!!! Правда основні мати кричали люди, так шо Натаха була навіть дуже окультурнена. Чувіха перді мною офигіла дальше ніж бачила від натахи :lol:
По закінченню концерта ми пішли за сцену, нафоткались, в мене тепер є книженція підписана і офігенна фоточка з групою тоже підписана.
Я не втомлюсь повторяти які фантастичні люди грають в групі Скрябін!! Це нереально!! В мене мало такий знайомих невідомих, а тут:) Я і брателло просто в отпаді! Чесно.
ПС. а кульчик десь в Кузьмовій кишенці, черепушечка :)
ППС. Дякую!!!! Ви зе бест!!! :thank_you:

23

Аня
Офигеть. Вот это вы везучие. Надеюсь тоже когда-нибудь так попаду на концерт группы Скрябин. Только я не понял. В смысле последний концерт? Ты написала "Кузьма сказав, шо то видно буде їх останній концерт". Как последний???? :O

Отредактировано kvaa (2007-02-19 19:07:11)

24

Кузьма сказав, шо то видно буде їх останній концерт/
Останній в смислі, шо після того як вони Натаху в самому центрі міста з кучою народу залабають, то їх просто запрошувати не будуть :lol:
А ти можеш приїхати наприклад в Київ на концертик, чи  до нас у Львів ;)

25

Аня
Я бы с удовольствием....Только никак не получается(( Постараюсь как нибудь приехать в Киев. Уже 100 лет там не был. Уже соскучился :)


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Львів 12 грудня