Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » тут так скучно ввечері сьогодні!!!


тут так скучно ввечері сьогодні!!!

Сообщений 1 страница 29 из 29

1

Ну от думала приїду  з Києва а тут куча народу ...ага приїжаю, а за день всього пару повідомлень...
а я доречі їхала з Києва,і є ото підйом перед Києвом, ямка така,ото в тій ямкі сталася аварія і з того місця кіломеметрів так на 5 пробка в декілька ряді .народоду валом всі їдуть до столиці після провід....ви думаєте на цьому все закінчилося???... якщо так ,то ви помиляєтесь!!!потім по серед Глевахи знову аварія знову рух призупинило правда пробка не така велика але всеж таки кілометрів  так на 2...і нечебто все ...але...незнаю далі я слухаючи на телефоні Скрябів заснула ....а прокинулась під підїздом свого будинку....

2

ви канешно вибачайте шо я тут забрднюю форум різною дурньою ..але просто нема виходу....нема чого робить...і спати не хочеться....тимпаче я на лікарняному ..завтра в школу не іти!!!ура!!ура!!ура!!!
ладно не буду біш смітить піду я десь в іншому місці це робити!!!!
Надобраніч !!!!нехай вам всім приснятся голі поросята!!!!
................гг.....................гг................ха-ха-ха............................

3

хі "веселая" однако історія..
а я вот в шоке пребіваю....ти шанс не глядела?

4

вот именно что нет ...только нчало..а что там было????давай разказывай....или воще идем в чат....

5

нєт нєт..не покідайтє міня  ;)

6

ога..ушлі в асю))

7

Ну от знов сьогодні тут так сумно!!!!люди агов ви де поділися???чи це може я якась така шо мені нема шо робити порівняно з їншими???незнаю...ой не знаю....скучно тай годі....а як розвеселитисясь не знаю.....старі методи не допомогають!!!!
в мене шоть така ща муза піду може шось напишу????в мене таке рідко бува....

8

:O  :mad:  :O ааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа.................................мені погано.........................жах............

9

так! нос выше и всё в ажуре будет

10

а віршика написала!!!!!!

11

викладай, якшо хочеш
ляж поспи, якшо нудно,  я так завжди роблю(зокрема на парах :D )

12

я виклала в віршах....

13

тут дуже сумно...особливо ввечері....щей вже чорне(мені подобається!!!! просто іноді не здорові асоціації...)

14

Тут сумно не леше вечері а й рано всі на навчанні....а я тут понімаеш дома хворію.....

15

Народ идем вчат???

16

Скучно.....скучно...сцмно......сумно....скучно.......сумно......ааааааааа.....жах......я божеволыю выд нудьги........... :O

17

Танюхін...НЕ СУМуЙ... ;) Вклю4и на всю гу4ність якусь музи4ку...можливо краще стане... :P

18

Ееее, народ, кому тут скучно? Заводьте будь-яку тему і вперед обговорювати... Скучно їм... Хе...

19

Оператор

Так тут же ща нікого нема....не ма....!!!! :rtfm:  :rtfm:  :to_babruysk:  :threaten:  :help: аааааааааааааа.......ужас...

20

Танюхін
Тепер я є!!! :cool:

21

Оператор
Ти тут???

22

М-да, для того, щоб толково спілкувати в неті, треба використовувати ICQ. А ще краще - спілкувати віч-на-віч!

23

оу, Оператор, я вас цілком підтримую..віч-на-віч то кайф.

24

Диля, де ж це ти була? Я скучав. :rolleyes:

25

по мне скучали? а вы хто собсна?   :rolleyes:

Отредактировано дешева як трава (2007-04-24 21:21:35)

26

народ, а фотографией профессионально кто-нить знаимаетсо?

27

профисионально нет ,а так любитель...

28

Ага, я фотовідеодизайнер. я фоткала Скрябінів ,як репортаж з кліпа та на різних шоу, всі фотки віддала Жені, він повісив на сайт.
дешева як трава, а ти теж?

29

я нє, я так..фоткаю всьо подряд..говорят, что виходит неплохо...можете посмотреть..у меня там в профиле сайт есь, можете фотки глянуть


Вы здесь » Скрябін » Балачки » тут так скучно ввечері сьогодні!!!