Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Служба порятунку:) » помогите проблема!!!!


помогите проблема!!!!

Сообщений 1 страница 30 из 56

1

Чем воспроизвести музыку какую я закачала с етого сайта???она не Винампом,не медиа плеером ничем не вопроизводется!!!!!!

2

Там у этой музыки формат *zip. Так вот это формат нужно поменять на *mp3. И тогда все будет ок. Если надо, то подскажу как это сделать. В квипе могу сказать.

3

kvaa
подскажы.....

4

Нужно зайти в любую папку и сверху выбрать: Сервис - Свойство папки - Потом выбрать Вид - И убрать галочку возле " Скрывать расшерение для зарегестрированных типов файлов". Если её там не было, то ничего не нужно менять... И потом в имени файла нужно поменять разрешение *zip  на *мр3 и затем нажать в появившемся окне "ДА". Это должно решить проблему. Если не решит, то я не знаю..  ;)

5

народ а де це Пінгвін наш пропав????странно!!!!...

6

Танюхін
Тобі сказати його мобільний?

7

Оператор
да знаю я його мобільний......він позозоною...це раз.....а по другому я маю веду взагалі те що він вже сутки тут не появлявся......за ці місяці які я тут такого ще не бачила.... :O

8

Танюхін
Сьогодні він тут точно появлявся, бо його АВАТАР став іншим.

9

Оператор
Написано що був вчора в 13:56.....

10

Але ж ще кілька годин тому тут був його АВАТАР у вигляді пінгвіна, що копає м'яч, а тепер у вигляді якогось... ну, ти сама бачила...

11

люди, будь ласка, скиньте gtp "Старі фотографії" чи хоча б де її можна взяти

мій E-Mail: ysha90@rambler.ru

12

Ян
http://ibox.org.ua/53530/

13

Хто тут, чорт забирай, "атаки" влаштовує?!

14

фоты больше не добавляются..хнык :(

15

Допоможіть знайти "Чуєш біль" 1989 року.

16

ja 3aka4av tut mp3 picni ale vono v fopmati RAR.De mozna 3aka4atu apxivator?dopomozitb bo ja B39lB 3 co6oju tilku 2 ducka

17

Женя
На два диски влізе! Матеріали з одного і того ж сайту. Але в одному розділі може бути те, чого немає в іншому!

ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/!HOBE/S/Skrybain/
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/yai/
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/-/
ftp://ftp.uar.net/pub/music/Ukrainian/ /

Отредактировано Оператор (2007-09-19 20:05:59)

18

OPERATOR duze tobi d9kuju!procto ne 3naju wob tut 9 pobuvbu,vce dobpe tilku cky4no be3 nawoho napody

a pro ducku 9 ne pravulno vupa3uvc9 ja tilku v39v 3 coboju tango i glamup skrybinoc... He vctuh kuputu

Отредактировано Женя (2007-09-19 21:09:35)

19

dopomozitb pliz.tut 3a kopdonom dekolu buvae cumno pruxodutj noctolhija za batjkivwunoju.I 3haduju ja jak v ctapij merezi ja vbuvav 4ac v countra straike.ja vze 3aka4av cobi CS 1.6 ,ale nema 3 kum hpatu.ja 3najwov  patch zbot v formati rar,i kolu ja joho vid arxivovavav zjavulucb ne zpozumili papku zamictb INSTALU.xto 3naje de e v interneti instal zbot.dajte pliz culku abo perekunjte na email mez.ukr@mail.ru
Abo moze xtocj 3naje connect de mozna hpatu 3 inwumu hravcjamu

20

Порятуйте від самотнього перегляду фільмів на МОЛОДОСТІ http://www.kolobok.us/smiles/standart/blush2.gif

21

:lol:
Вже лечу,ти тільки чекай

22

:sorry: Ніфіга смішного не бачу. Тобі то не потрібно - не відповідай...

23

:mad: як не потрібно???в мене така ностальгія за "Родіной" і я з серйозними намєрєн"ями вирішив приїхати на "МОЛОДІСТЬ",а тут тобі бац земляки кажуть "Тобі то не потрібно - не відповідай..."
Всю романтику погасила в моїй душі

Отредактировано Женя (2007-10-13 02:13:20)

24

А вона була?  ;)

25

думаю шо була :)

26

Ну тоді приїжджай - на слідуючу, може, й дочекаюся  :P

27

:D дякую,але в середу Україна грає з Ліхтенштейном,має хтось пітримати наших футболістів,приїжай вже ти краще ,нас двоє вже буде на стадіоні

28

Завтра піду начальника паспортного столу "лякати" своїм місячним доходом, шоб він пожалів мене та загранпаспорт зробив за годину  ;)

29

Ну все домовились,завтра куплю білет на матч  для тебе         
(сподіваюсь начальник злякається)

30

Sona футболісти вже приїхали,як там твій паспорт???


Вы здесь » Скрябін » Служба порятунку:) » помогите проблема!!!!