Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Тайна Вашого ніку...


Тайна Вашого ніку...

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Пропоную тут хто хоче може написати чому саме так, а не інакше ви себе "назвали" на форумі...

Почну я... якшо не проти...

Пінгвін - то є ти,я, він, вона, вони всі...ми всі!!! Точніше в кожному з нас живе частинка цього кумедного створіння (як живе частинка кожної тваринки...пташки...комашки!!! Адже усі ми пішли від однієї клітини-бацили-водорості-шо воно там було, шо виповзло на берег з моря-океана шоб відпочити від плавання і кайфануло...почало ділитися метозами...брунькуванням...спарюватися...корочє кажучи заполоняти все те, де ми зара жиєм!!!) просто треба його в собі побачити!!! В когось то більш яскраво виражено... в когось - меньш!!! Але у всіх є!!! 
Тому і ПІНГВІН!!! 

+ Пісня улюблена!!!

2

оу....дешева як трава - не является банальным как типа красотка, секси гёл и тому подібне
оригинально как по мне, и не у всех хватит смелости на єта)))
и опять жеж..аналогична)) улюблена пісня

3

бо мама і тато так назвали :)

4

А мені і говороить не шо .1-батьки назвали!!!!2-в нас в класі 2 Танькиі коли звуть -Таня_відзиваємося вазом,то вони вирішили мене Танюхін обізвати,або Т.Т.,а її Таня,або Т.Д.!!!от така історія!!!хоча тут нічого такого нема,хоча на всіх інших форумах,чатах я лажу під ніком "гламурчик-мур"!!!

5

Хех....ну я не тільки на форумі з таким ніком:)а й в житті так само:)))повністю Dj Lola Palmer .... чому Лола?люблю фільм "Біжи,Лола,біжи"..... а Палмер..... добре звучить..... і як діджейский нік саме те що треба , як на мене:)))

6

Ееее... Ну, скажімо так, у пісні Operator є деяка життєва мудрість. А мені хотілося взяти якийсь ненавязливий нік, простий і водночас оригінальний, ну і з посиланням на пісню "Скрябіна". Коротше вибрав... Крім того мені іноді здається, що ми є ОПЕРАТОРАМИ свого життя. Ми бачимо все, що нас оточує, запамятовуємо, як записується відео на плівку, робимо так, щоб усе виглядало, як нам хочеться... Мало серед нас таких, хто б хоч раз у житті не тримав відеокамеру. Ми маємо щось від цього "стилю життя". Оператор.

Отредактировано Оператор (2007-06-04 01:00:45)

7

победа? Тому що позитивно!
До-речі одноїменна пісня не належить до улюблених. Але ж "Натахою" не назвешся:) Чи "китайським чіпсом"...

8

Обрання мною ніку "Кольоровий"прийшло якось швидко та з небагато затраченним часом на обрання,бо вже скорше хотів зареєструватись на форумі)))звісно згадав одну з улюблених пісень,коли вона почала вперше крутитись на музичному каналі М1,то я постійно тримав увімкнуний телік шоби слідкувати та кайфувати під ту пісеньку)))іншого якогось простого не зхотів обирати,тому шо подумав"шо ж я ні де небудь знаходжусь зара,а на самому форумі "Скрябіна")))тому треба свій нік якимось чином пов"язати з тим)а в інших чатах та форумах я частіше підписуюсь Kuzm@.UA :P

9

....Гарне ім"я і переназивати не хочеться ))))) :boast:  :rofl:

10

Маклай, бо у школі іноді називали Міклухо Маклай. Просто Міклухо досить співзвучно з моїм прізвищем.

11

....по "малолелэтству" надумалось від фонаря.Тепер розуму не вистачає шось інше придумати,так і приклеїлось))))))  :'(

12

Літературний герой такий був, капрал Варібобу


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Тайна Вашого ніку...