Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...


Запрошую до дискусії...

Сообщений 181 страница 205 из 205

181

Річниця голодомору. Ваше бачення?

182

Світла пам'ять безневинно загиблим.
Комуністи - СУКИ!!!

183

Маклай, до чого така агресія в стільки років??? :O 
Думаю, що навіть порсаючись у лайні людина щось робить для держави (наприклад люди які для Вас із нами вирощують більшу частину харчів то роблять майже цілий рік) і то також є добре!!! Народ повинен бути разом і рівноправний - порсається він в лайні, чи носить депутатський портфель! А Ви щойно поділили Україну на регіони - ЛЮДИ і жуки навозні http://www.kolobok.us/smiles/standart/acute.gif  Як сказав Сковорода:"Краще бути простим Котом, аніж Віслюком у левовій шкірі"  Нажаль таких у нас в народі чимало.
Так я вважаю, що кожен день приношу користь нашій державі, хоча-б тим, що сплачую податки і працюю на її благо. І це мінімум. А намагатися щось зробити, вибираючи із безталанних політиків тих хто краще їздить по Ваших вухах - мало. Як мало діла із наших тутешніх розмов. Вони поки приносять тільки негатив і жодної істини.
Мораль всього вище написаного - "...игра не стоит свеч, а результат труда..." Тому надалі цю тему НЕ обговорюю.
А вам особисто, Маклай, раджу більше читати історії (бажано не за шкільною програмою) і просто хорошої літератури замісь політагітаційних листівок та скорегованих газеток... http://www.kolobok.us/smiles/standart/read.gif  А ще поподорожувати по всій країні трохи та поспілкуватися з людьми - тоді і поговоримо.
Прошу не ображатися і ставитися з розумінням - це моя думка і я її, думаю, не скоро зміню.

184

Голодомор - одна з найстрашніших сторінок нашої історії.  Як це було потрібно знати всім. Особливо таким чудам природи як вітренко.

Оператор написал(а):

Комуністи - СУКИ!!!

Причому тут комунізм?? Ну причому? Яка різниця - хто там був при владі, демократи, комуністи, анархісти, монархісти... Головне - кто там ними керував. Бо ця людина (або люди) була хвора на голову - 100%...
Комунізм, як теорія є дуже навіть непоганою. Але, може навіть нажаль, утопічною.

Отредактировано Сам собі країна (2007-11-24 23:20:53)

185

sona написал(а):

А вам особисто, Маклай, раджу більше читати історії (бажано не за шкільною програмою) і просто хорошої літератури замісь політагітаційних листівок та скорегованих газеток...   А ще поподорожувати по всій країні трохи та поспілкуватися з людьми - тоді і поговоримо.

Власне я це постійно і роблю, тому це мені не тре радити.

А аналогія про жуків гарна, але не влучна.

Просто мене дратують люди яким пофіг на все, а потім вони жаліються чому так погано жити та за рахунок кого виїзжають дурні та нечисті політики.

186

Сам собі країна, непогана утопія))))

почитай Томаса Мора - "Утопія", саме по таким ідеям будувався комунізм, і скажи чи ти хочеш жити у такій країні.

Отредактировано Маклай (2007-11-24 23:55:29)

187

Сам собі країна
От, хто ними керував: Ленін, Сталін ("Чули, що йде антихрист?"), Хрущов, Брєжнєв... Комуністи мали таких лідерів, яких самі хотіли мати! Психів і м'ясників! Комунізм - ЗЛО!!! Як ти можеш підтримувати ідеї, в результаті яких загинули десятки мільйонів безневинних?!

188

Трохи відстала від вашої дискусії, але зараз наверстаю
Маклай і Оператор підтримую в більшій частині.
1. Стосовно революції.

Сам собі країна написал(а):

А та революція...Краще не згадувати.

не погоджуюсь. згадувати і вчитись. інакше не можна. не знаю чи зможу, та чи варто пояснювати що революція є для мене, чи комусь то цікаво, але попробую в двох словах: для мене це було прозріння, це усвідомлення, що ми є народ, не бидло і не завдяки словам політиків, а завдяки людям. ходячи по вулицям Львова, я зустрічала посмішки щасливих людей, які врешті-решт спромоглися обєднатись. це було відчуття... не маю слів щоб передати...якоїсь сім"ї..великої...досі дивлюсь кадри з революції- інколи сльози на очах, що такого більше не буде. шкода. щодо наступних дій політиків- це вже інша дискусія.
2. комуняки.
Комуняку на гіляку!-це раз. Комунізм- це зло однозначно. Ідеях комунізму-так само зло. Немає там нічого непоганого в корні, бо вона не дозволяє особистості нормально розвиватись. В теорії непогано звучать ідеї тоталітаризму, але ніяк не комунізму. Навіть Маркс під кінець житття зрозумів, що зайшов в тупік, і шо зрівнялівка і відмова від приватної власності-це не вихід, просто вже пізно було
а те, що запалити нині свічку мав кожен свідомий українець, я навіть казати не буду, бо це очевидно, свічку, як не в вікні- так в серці

189

Маклай написал(а):

Взагалі-то, комунізм в СССР будувався на засадах "марксізма-лєнєнізма". При чому, лєнєнізма там було набагато більше.  По друге, я не казав, шо хотів би жити в такій країні, я в ній жив і дуже добре знаю що таке молоко - "вчєрашнєє" і ковбаса - "бумажнайа".

Оператор написал(а):

Ну, якшо вже на то пішло, секретарів (читай - царів) назначало політбюро. Прості люди не мали до цього ніякого відношення. І якшо вже дійсно почитати трохи історію, то голодомор у нас був не через комунізм, а через дерективу Сталіна.

Аня написал(а):

Читаєм те, шо було написано перед фразою про революцію. Бо революцію в політичному плані таки краще не згадувати.

Так, в СССР поганого було достатньо. Дефіцит, зрівнялівка і все таке. Та мабуть, не то, шо достатньо, поганого було дуже багато.
Зате тоді дійсно вчились, займались спортом та навіть ті самі кружки авіамоделістів... Вчителі та викладачі мали достатні умови шоби працювати і розвиватись а не шукати способи вижити.

А тепер подивіться на більшість молодих людей... На тих, хто в інститутах не може перемножити 13*16 без калькулятора. На тих, хто в 20 років палять більше, ніж мій дід... На тих, хто не знає як це - жити на 800 гривень у місяць і мати дитину. І це наше майбутнє? Тьху...

190

Сам собі країна
А Сталін, значить, не комуніст. І ті, хто йому підкорялися - теж не комуністи. І більшовики - теж не комуністи. Ти думай, що пишеш...
СССР, звичайно мав позитивні сторони, але негативні сторони перекривали плюси по повній.

191

От більшості народу тут, який обсирає Совєти , ледь виповнилося 18. В мене питання - з якого чорта ви можете знати як там жилося???? Того двадцяти п"яти річні люди з натугами пригадають!! З книжок та бабусиних розповідей? А ви ніколи не думали, що кожен розповідає зі своєї дзвінниці??? І правди вже не добитися?! Так якого тему ту підіймати? Нафіга взагалі те минуле похитувати? Тому шо бідна Україна?! Тому шо голодомор то актуально? Модньо я би сказала...ТАК - голодомор то дійсно страшно - тільки від своєї бабусі я про нього достатньо наслухалась. То й що? А не згадав би піарменеджер Ющенко про голодомор і всім би досі було пофіг. Очі тим голодомором замилюють та бабла з Росії збити хочеться - от і уся шана. Актуально те, шо зараз в країні робиться, та на то ніхто не зважає, бо нас змалку привчили до стадності і якшо ми хочемо бути самостійними та незалежними то не тре хитатися за віяннями слів, як тополя за вітром - на справи дивитися потрібно!  Так і ваша революція робилася - за тим же інстинктом! Вигнали спочатку найманців з тисячу, а потім вже й національно ідейні підтягуватись почали. І скільки тих автобусів у Київ гнали - як з одного так, доречі, і з іншого боку! Штучна революція, штучні люди з запудренними мізками. А чому? Бо ми, вибачте, стадо. Бо нас гнобили усе життя і надалі то робити не перестають! Жорстоко? А ви як хтіли?!! "Нам казали" є пісня у Кузьми - вичерпна помоєму. І я там була і що з того?. Часу вже минуло багацько, а де ж дії??? Де обіцянки Україну об"єднати? І хто їх похитує? Не тільки біло-голубі, як на мене. КОЛИ ВЖЕ ПРОЗРІННЯ ВСІХ ЗАЧЕПИТЬ????? Ви ж самі і роз"єднуєте її сперечаючись про те хто кращий!!! Може досі? Я картину бачила гарну під час революції, коли в парку Маріїнському  два ворожих табори зустрілися - спочатку ледве не до бійок сперечалися, як іми тут з вами, та згодом стали разом їсти-пити і жартома в сніжки гратися! Ото і було єднання народу і не в революції справа зовсім. Таких випадків поодиночно тут і там кожен день.
Так чого ми з вами на барикади ділимось? Ану всі обійнялись, поцілувались http://www.kolobok.us/smiles/standart/drinks.gif та ходіте поминати предків не з політичних поглядів, а від щирого вашого сердця. І як казав мультяшний герой "Рєбята, давайте жить дружно!"
http://www.kolobok.us/smiles/big_he_and_she/girl_flag_of_truce.gif
Погано жити тим, хто нічого не робить - це було у всі часи і буде завжди.

Отредактировано sona (2007-11-25 22:01:11)

192

sona
Гарна кінцівка, погана основна частина.
Знаю, ти дівчина специфічних поглядів, але писати таке...
"Нафіга взагалі те минуле похитувати? Тому шо голодомор то актуально? Модньо я би сказала..."
Погодся, ти пишеш це, не ставлячи СЕБЕ на місце постраждалих предків! Якщо ТЕБЕ (не дай Боже) якісь гімнюхи поб'ють і зроблять калікою - це ти їм забудеш? Якщо ТЕБЕ (не дай Боже) пограбують злодії - це ти їм забудеш? Якщо якась іноземна свиня почне диктувати ТОБІ свої права, обмежувати ТВОЮ свободу і таке інше - це ти їй пробачиш? А тепер уяви, що це у сто разів страшнішій мірі застосувалося до усіх українців, ТВОЇХ братів і сестер!!!
Яка тут може бути викачка грошей? Як ти взагалі до такого додумалась? Ми хочемо, щоб усі знали правду! Без минулого немає майбутьнього. Це свідчить про те, як ми поважаємо свою історія і як наслідок - батьківщину!  А Росія досі не хоче визнавати факту голоду. Вони ще мають нахабство заперечувати цей факт. Вони не бачили фотографії трупів більше схожих на скелети. А як і бачили - то скажуть: "Это фотомонтаж". "...і всім би досі було пофіг" - не всім, а тобі.   

"Штучна революція, штучні люди з запудренними мізками". А оце вже ти мене образила особисто. Мене і мільйони таких, як я. Ми тоді стояли за СЕБЕ, за СВОБОДУ, за СПРАВЕДЛИВІСТЬ. Не за політиків. Нас не купували, нам не задурювали голови. Це було справжнє об'єднання. І, розуміючи це, "сині" ставали на НАШ бік. І май на увазі, жити після Революції стало значно краще... Але коли Україна почала всебічно відроджуватися, коли вже щось почало йти на краще... Росія і бандитські кола напхали в українські голови, що нічого цього немає і не було.   
Ти вважаєш, шо бути аполітичною - це добре? НІ!  Таким людям начхати на свою батьківщину, на свою націю, на свій народ! Їм то пофіг... Злиняють за кордон і бувайте...
Можеш і далі мотати тут лапшу на вуха. Бажаю Тобі усього найкращого!

193

Оператор написал(а):

А Сталін, значить, не комуніст. І ті, хто йому підкорялися - теж не комуністи. І більшовики - теж не комуністи. Ти думай, що пишеш...

Думаю. Якшо сталін - комуніст, то я - не українець. Він був настільки ж комуністом, наскільки й гітлер. Шо значить "ті хто йому підкорялися"? Тих, хто йому не підкорялися відкрито, було дуже швидко знищено. І слава Богу, шо в тих, хто був не згоден з тим ладом вистачило мізків ховатись. Бо зараз би сиділи ми з таваріщами і носили б однакове взуття. Більшовики - це ті, кого зараз називать гопотою. Саме уголовники брали участь у всіх цих актябрях. Справжнього робочого класу там було дуже мало.

sona написал(а):

Згоден з більшістю написанного. Намагайтесь спам"ятати, шо робилось в річницю голодомору 10 років тому. Та нічого не робилось. Всі сиділи і лапу смоктали.

Оператор написал(а):

Згоден с тобою на рахунок Майдану. Особисто я там отримав запалення легень не за Ющенка, а проти кучмів, медведчуків і януковичів. Нажаль, бандити досі доять Україну, а ті, хто спекулював на рейтингу відомою фразою зараз сидять у загажених памперсах.

Отредактировано Сам собі країна (2007-11-25 23:46:51)

194

Хи - казала про мир, а взяли і обісрали. От так і висловлюй свою думку. Чому ж я аполітична? Чому ж мені пофіг на дідів з бабами, які мерли від голоду?  Де я таке написала???
Коли мене, та моїх друзів побили - я пробачила і тим хто це робив і тим, хто забив в міліції і закрив справу, бо вважаю, що то все повернеться їм сторицею. А я дійсно не маю часу та бажання виношувати у собі жовч.
Про особисте і голодомор - наслідки я бачила та чула від своєї бабці. Вона кожну скоринку хліба догризала і ніколи нічого із харчів не викидала і мене завжди цьому навчала. Навіть насіння з кавунів мала де пристроїти. 
А Россія і не признає цього факту. Це можливо тільки тоді, коли той факт приймуть і признають в більшій частині впливових країн світу. Тоді вже їм прийдеться. Ти думаєш чому Ющенко збирає зараз підписи по країнам з прийняттям факту геноциду? Щоб пожаліли й усі про це знали??? ХО-ХО!
Про революцію. Добре, що ти не потрапив в першу тисячу наметів. Та не всі такі чисті як ти думаєш. Як образливо тобі б це не здавалося. І це не я вигадую - це факти. На майдані були і просто пияки і студенти, яких ломало йти на пари і був привід прогуляти (були студенти, яким під загрозою нездач сесій казали йти на майдан (особисто у моїх знайомих таке було і доречі в організаціях та держустановах також)), люди, які йшли тому що всі йдуь і я з ними....... Можна довго перераховувати. Таких ідейних як ти були сотні із мільйонів. Знову ж таки з обох сторін.
А кому стало краще жити і з якого боку? Бгатьом подобається різка інфляція на 20 відсотків? Тобі то може й пофіг, а запитай у своєї бабусі, як їй на пенсію в 400 гривень прикольно живеться. І добре коли їй діти рідні допомагають. а що робити із одинокими літніми людьми? А хто піклюється про студентів? Якшо на дверях інститутів, як на свято чіпляють об"яви "Любі студенти, нарешті нам дають стипендію за березень!" І студенти радіють - бо таки ж платять  ^_^
А для більш гармонійного т різнобокого ставлення до життя (специфічних поглядів як висловився Оператор) мене наштовхнули такі книжки: шість томів Карлоса Кастанеди (і на досягнутому не зупинюсь), О. Свіяш (вибірково), книжка класичних літературних казок на 700 сторінок, М. Булгаков та інші... 
І об"єктивне ставлення до політики то не є аполітичнисть. Вмій читати не те, що тобі хочеться, а те що написано.

Отредактировано sona (2007-11-26 00:15:17)

195

всична політична п"єса на три хвилини читання  :P
http://lit.lib.ru/k/karelin_a_w/text_0070.shtml

196

Об"єктивною може бути тільки сторона складу злочину, а всьо решта- то суб"єктивне.
нічо не буду казати, тіки таке: "От більшості народу тут, який обсирає Совєти , ледь виповнилося 18. В мене питання - з якого чорта ви можете знати як там жилося????" в мене бабця так каже. і я та жахливо не люблю. вік ролі не грає. а то як би було: ми там не жили- нас то не гребе? на щастя, маю якусь голову і якусь одну клепку, так на то і дивлюсь.
а тепер, дійсно, забили, забули, білий прапор, Слава Україні!

197

..."У тебе є пдступна тенденція. Ти наполягаєш тільки на тих поясненнях і думках, які би задовольнили саме тебе!".....

К. Кастанеда "Подорож до Ікстлану"
Робіть висновки  :rtfm:

198

sona
І ти теж.

199

Альо,народ, вам ще не остогидло мусолити ту гнилу політику? чи немає більш позитивних тем для дискутування?

200

Бруднаякангел
Не остогидло, нам цим жити. Для цього і тема створена.

"Чи немає більш позитивних тем для дискутування".
Пропонуй, подискутуєм!

201

sona написал(а):

..."У тебе є пдступна тенденція. Ти наполягаєш тільки на тих поясненнях і думках, які би задовольнили саме тебе!".....

але це нормально. у нас на юрфаці так і вимагають.
Як вам наш чудовий спікер??
Арсеній Петрович офігенний дядько! нарешті той, кого ми чекали, принамні поки що. ще б таких класних нам професіоналів. респект

202

Я гадаю, Арсеній дуже навіть перспективна людина на посаду спікера. Він розумний, молодий, незаангажований комунізмом і соціалізмом, знає, як правильно керувати. Хай покаже, що вміє... А от брати Юлю знову в прем'єри - це тупо, але виправдано -  іншого виходу зі становища немає...

203

Знаю, шо наперед поздоровляти - погано, але завтра не вдастся!

ВІТАЮ УСІХ ДІВЧАТ І ЖІНОК З 8 БЕРЕЗНЯ!!!!!
Щастя усім вам, радості, любові та... мудрості і стриманості! ^^

204

в хорошей теме поздровление))))
спасибо

205

Аня написал(а):

Отже,ваша думка щодо:
мовного питання
партійної прихильності
НАТО
ЄС
указ Президента
та ін. глобальні проблеми:)

Не люблю політику... Але, все ж, в ній потрібно розбиратися.
Політичні погляди в мене антидержавницькі та антисуспільні - сильним треба розвиватися, об'єднуючись у спільноти мислячих. Тому питання партійної прихильності автоматично знімаються :)
Можу розмовляти і писати як українською, так і російською (достатньо грамотно). Інше питання, що школи не дають того рівня знань хоча б якоїсь мови... І це не в останню чергу через самих дітей та їх батьків... Винуватити в тому тільки владу було б безглуздо.
Щодо НАТО та ЄС - можна, але ж наші люди у більшості своїй навіть уявлення не мають, що конкретно нас там чекає. Нам дають або установку "НАТО і ЄС - добре", або "НАТО - нєт", але чи маємо вірити як першому, так і другому?..


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...