Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...


Запрошую до дискусії...

Сообщений 1 страница 30 из 205

1

каюсь,але я люблю цю нечисту нервову справу-політику і все шо з нею повязано. Тому мені б цікаво було поспілкуватись з хорошими людьми. Тіки давайте домовимся, все написане тут, всі протиріччя і непонятки(окрім відвертих образ:)) залишуться виключно тут і не впливатимуть на відносини форумчан.ПІС!!
Отже,ваша думка щодо:
мовного питання
партійної прихильності
НАТО
ЄС
указ Президента
та ін. глобальні проблеми:)
Крім того особливо цікавою є думка Кваа(не ображайся), просто ти представник підростаючого кримського покоління українців, як в вас там з мовою і ін?
ШЕ раз ПІС!
Крім того прошу утриматись від подібного роду постів "*імя політика*мат". Ми ж інтелігентні люди ;)

2

да уж смотрю политикой, Ань, кроме тебя тут никто и не интересуется)))
что я могу сказать как крімчанка.... не любят наши нє мови, нічого, взагалі більшість криму хоче, щоб його віддали Россії...а як на мене, то Раша сакс (вибачаюс, якщо когось це ображає) і якщо таке не дай боже станеться то мене в криму більше не побачать   :P 
стосовно НАТО я вважаю це дурістю....а до ЄС ми ще не доросли..
отака моя думка.

3

Ну дякую тобі шо відписала :)
Я впринципі теж проти НАТО, не проти ЄС, але це ти добре кажеш-не доросли.
жаль шо ваші так негативно настроєні...  :/

4

та у нас народ тупенький трошки в цьому плані як мені здається..
нічого і на нашій вулиці буде свято  ;)

5

Моя ідеологічна прихильність - націоналізм
Але жодна існуюча партія не користується цією ідеологією. Чомусь вважають, що вона відлякує "електорат". Ніби слова "комунізм", "лібералізм" нікого не відлякують. Але я і багато такох самих (причому з різних регіонів) тільки й шукають нагоду проголосувати за Україну, вибираючи найпатріотичну партію з наявних.
Наприклад у Львові діє "Свобода", але я не розумію її позицію. Це якась винятково львівська партія, так як ПР - донецька. Я живу в Луцьку і з мого регіону у центральній владі нікого немає. Є правда А.Мартинюк(КПУ), але краще б його не було, бо його партія не представляє навіть 1% населення регіону.
Всі ці питання Нато, ЄС, мова мене мало цікавлять. Мене цікавить інше:
1.економіка. чому я щодня виходячи на роботу і отримуючи середню зарплату, за все життя не зароблю на житло? як живуть ті хто заробляє ще менше? чому той хто їде в італію на с/г роботи заробляє в 50 разів більше людини, яка працює в українському с/г? чому українських жінок так багато в борделях світу?
2.культура. чому українські діти співають пісеньки російських чи гарлемських голих тьоть? чому вони дивляться серіали "кадєті, сальдаті"? чому все українське в масовій свідомості вважається нижчим сортом?
3.відповідальність влади. чому при всьому цьому влада так цікавиться мовою, НАТО і ЄС? і чому її переобирають на другий, третій термін?

6

Я - національний, по характеру в плані політики. Знаєте, я зараз, як обговорюю владу, то згадую анекдот, який наш Президент Віктор Ющенко розповів ще в часи Помаранчевої революції. Він звучить приблизно так:
Побачили ангели, яка несправедливість твориться на Землі, прийшли до Бога і кажуть йому:
- Господи, поясни нам, чому ти зробив таку несправедливість на Землі. Глянь на Африку. Посуха, мертві дерева, голод. Глянь на Північний полюс. Холод, крига, вічні сніги, нема ніде ні деревця. А он глянь на Україну. Прекрасна природа, багата земля, працьовиті люди, все є.
А Бог їм відповідає:
- То ви, мабуть, не знаєте, яку я їй владу дав!
Я гадав, що після Помаранчевої революції цей анекдот стане неактуальним. А дулю...
Україна, звичайно, останнім часом доказала, що це гідна слави і поваги, незалежна держава, після подій кінця 2004 року вона як ніколи зацікавила світову спільноту, прекрасно себе проявила в міжнародних справах, недавно добилася проведення на своїй території чемпіонату Європи 2012 з футболу, зробила помітні кроки до демократизації, українізації...
Але разом з тим Україні характерна політична невизначеність. Сьогодні думають так, завтра інакше, сьогодні стелять під ноги пальмові гілки, завтра кричать "розіпни його". А чому? Бо різні х... сидять при владі! Щоб навести в нас порядок, треба починати з наших владних гілок. Нам потрібна демократична влада... Була в нас, правда, така, але, але...
Відповідатиму по плану:
Мовне питання: я за розповсюдження, популярність української мови, щоб була єдиною державною ВІЧНО. Разом з тим - свободу спілкування будь-якою мовою.
Партійна прихильность: по-моєму, найдемократичнішими партіями в Україні є лише Наша Україна і БЮТ. Решта - паскуди, егоїсти, запроданці, зрадники...
НАТО і ЄС: Я за вступ в обидві організації, інакше ми постійно будемо на гачку у москалів.
Указ Президента про РОЗПУСК ВР: однозначно ЗА, давно пора. Не дай Бог Ющенко відмовиться від свого указу... Тоді в Україні вже не буде кому довіряти.

7

націоналізм-це добре звичайно. але я себе не вважаю націоналісткою з таких причин:
в більшості визначень націоналізму однією з головних тез є  ворожість до ін. національностей. Я ж абсолютно мирне створіння, і майже(крім комуністів і регіоналів) ні до кого ворожості не маю. тому я безумовно патріот своєї країни, але націоналізм...чесно мене трохи лякає. Хоча можливо я не права і плутаю поняття

8

Я ж не скінхед,  не фашист і не шовініст. Людей інших націонельностей поважаю.
Але тобі не здається, що в радіо і телеефірі 90% іноземних "пісень", в україномоіному Луцьку майже немає українських книг, журналів, газет. Більше того, з української мови і історії різні "кучми-сердючки" намагаються зробити посміховище. Я не хочу асоціюватись з сердючкою,  для чого вона(воно?) своїми бридкими рученятами зачіпає українські символи? Якби я вдягнувся в іспанське національне вбрання, приклеїв собі тоненькі вуса, і пискляво співав з каталонським акцентом про обмеженість іспанців, це було б смішно? А в Іспанії? Ссердючка каже "ми вміємо сміятись над собою" наче ніхто не знає де живе її аудиторія. Це тільки один приклад, такого лайна повно усюди.
Як можна претендувати на повагу інших самому себе не поважаючи? Це шовіністичні думки?
Тобто я всіх люблю, але до того моменту поки не лізуть на голову

9

М-да, ми тут говорим, говорим. Хтось хоч пам'ятає, що сьогодні 21-ша річниця аварії на ЧАЕС?

10

звичайно пам'ятаю, тому що у мого брата сьогодні день народження...правда йоу не 21..а вже 27))))))))  :lol:

11

і в мене в двох братів сьодні ДН
ЧаЕС- звичайно памятаєм, це наш обовязок памятати про помилки одних та героїзм інших
победа
щодо журналів,сердючки, ТВ я з тобою цілком згідна.
напевно ти дуже мудрий націоналіст. а я спілкувалась з ткими націоналістами які клялись винищити всіх ворогів України( москалів, жидів, і навіть негрів) і стверджували,шо поки ті будуть жити нам буде погано. І при чому стверджували шо вони націоналісти, не нацистиі не шовіністи і тд. вот таке мені не подобається, я цього не схвалюю.

12

дешева як трава
Аня
Привітайте своїх братиків від мого імені :)

13

Аня
Агресія невід'ємна частина людської природи. Буває інколи, що в деяких інливідумів вона стає домінувати над іншими емоціями і це стає проблемою для них і оточуючих. Але і зовсім без агресивності теж погано:)

14

Оператор написал(а):

дешева як трава
Аня
Привітайте своїх братиків від мого імені

ога тєнк ю вєрі мач

15

дякую :)

16

Ну то як, панове українці, хто за дострокові вибори?

17

я!!!! голосуем за меня все дружненько  :lol:

18

дешева як трава
Я СЕРЙОЗНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad:

19

я тоже..

20

Ну шо за люди.

21

:O шо за люди?

22

дешева як трава
Пробач, заговорились... Виписуй свою передвиборчу програму. :lol:

23

а шо выписывать-то? хай буде так, як хочеш ти, хай буде з наим так завжди (с)

24

дешева як трава
Все ж таки ти підтримуєш перевибори?

25

я взагалі не підтримаю наших політиків...і думаю, що вибори жодної проблеми не вирішать

26

опер
я підтримую перевибори, але з умовою, що всі хто був у попередньому складі парламенту не мають права висувати свої кандидатури, всі партії, що там були заборонені і символіку їхню спалено. А всіх психів що вживали у своїх виступах слова "розкол України", "громадянська війна" тд. стерилізовано і утилізовано.
Хтось же повинен відповісти за "виконану роботу".
Я так розумію нашому кволому президенту перевибори потрібні щоб навести лад у "пропрезидентській" НУ? Саме з відти втікали щурі, що так обурило президента і переповнило його праведним гнівом. Якщо мої підозри правильні, то хай бере приклад з ПР, коли незгідних з генеральною лінією просто відстрілюють (Кушнарьов, Курочкін) І дешевше і надійніше.
Дістали вони всі, жодному політику не довіряю, повністю згоден з Травою:)

27

ох, ну хоть кто-то со мной согласен, спасибо..

п.с. можно просто диля, а не трава  :rolleyes:

28

Діля
Все, Травою тебе більше ніколи не назву, обіцяю. А ти що проти трави? Я то в принципі проти, так само як і проти алкоголю. Хоча буває часом...

29

А той Діля, що в Неділі це брат чи просто збіг обставин?:)

30

ну вообще против  трави против мабуть шо, а ник  той мені подобається, просто не хочу, щоб мене з ним асоціювали..

нє нє брат, ему очень понравилось моё имя наверное  :lol:
просто в папорті така я... якщо не вєрітє можу показати

Отредактировано дешева як трава (2007-05-08 19:02:50)


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Запрошую до дискусії...