Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » ТВ с Кузьмой


ТВ с Кузьмой

Сообщений 1 страница 9 из 9

Опрос

Смотрите ли вы ШАНС и Шиканемо?
Нет. НЕ смотрю.

12% - 2
Иногда бывает и то, ради того, чтоб увидить Кузьму.

12% - 2
Очень редко. Не хватает времени.

0% - 0
Смотрю почти каждую передачу.

18% - 3
Смотрю всегда. Пытаюсь не пропускать ни одного выпуска.

56% - 9
Фиговые передачи. Никогда не буду смотреть.

0% - 0
Голосов: 16

1

Отвечайте все!!

2

Я по ТВ дивлюсь тільки футбол і новини інколи. Але Кузьма як телеведучий - талант.

3

:lol: однозначно так! такого пазітіва рідко де ше на ТВ побачиш

4

победа...та Аня... я повністю з вами згодна...
Після переда4 з Кузьмою настрій підіймається...
Те, що Він робе це справді цікаво та позитивно...=)

5

Чесно, маю стабільно, поки що, 12 привеселих дні на місяць.
4  - запис Шансу, 8 - перегляд Шиканемо з тим же Шансом... І це тільки про ТВ...не рахуючи тих прекрасних днів, які Андрій та його команда дарує нам поза ящиком!!!!!!

6

Вчора дивилась шанс. Я здивувалась як Кузьма так довго міг терпіти ту дівчину з Хмельн. обл. Бідний Кузьма! Я завжди знала, що Кузьма добрий, розумний, кумедний, але що настільки добрий?! Вчора він дав шанс тій дівчині подивитись на себе з іншого боку, повірити в свої сили. Кузьма, ти супер!

7

manunamanana, то все правда про Кузьменка....
ТА я вчора побачила в тому Шансі дуже стійку, наполеглеву людину...Він твердо відстоював свою думку, хоча було не легко....там був потужний тиск........

8

Ти права нарахунок наполегливості. Я не заперечую. Як кажуть: "Яйця не вчіть курей". Це мені хотілось сказати тій дівчині. Бо шо якесь Хмельницьке земляцтво з якогоьсь забитого села буде вчити Кузьму шоу-бізнесу, шо і як йому робити. Я просто хотіла сказати, що Кузьма піднімає самооцінку людей. І це дуже добре.

9

manunamanana, 100%


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » ТВ с Кузьмой