Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Питаннячка » "ГОЛИЙ DJ"


"ГОЛИЙ DJ"

Сообщений 31 страница 44 из 44

31

а я не люблю дискотеки :rolleyes:
kvaa
їди куда тебе серце приведе :)   якшо серйозно, то я в грудні поперлась за обалдєвшими фанатками, і попала точно в гримьорку :lol:

32

Аня
А мне прийдется самому искать) А сами Скрябы не против, что возле них постоянно люди не знакомые, фаны?

33

Здається, вчоора....був "ГОЛИЙ DJ" в Києві...у знайомої фотки бачила...вона десь на Золотій вечірці була....цікавенько....
може й собі так день народження відсвяткувати.....

34

kvaa
я ненавиджу навязуватись, тому коли в грудні поперлась за автографами, то боялась надоїдати групі. але вони всі такі класні, шо самі провели мене до гримерки і дали автографи разом з фотками, ну а в лютому я взагалі мовчу!
крім того переважна більшість народу знає лише Кузьму, а музикантів знають тіки деякі:)

35

Аня як тобі повезло...!!!=)Я також так хо4у...

36

Пінгвін написал(а):

В мене на рюкзаку такий надпис...
Кайфны були з надписом ХТО НЕ ПАНК - ТОЙ БИК ы фотка Кузьми з ыракэзом...

Ах...як би футболо4ку з таким надписом...чи якусь латочку...було б так круто...!!!=)

37

та, я теж б не проти, і в універ на семінари прийти :lol:

38

Друзі, цей нашумілий проект ше існує? Чи проводить Кузьма свої ді-джейські вечірки?

39

Оператор
Наскіка мені відомо шо ДА!!!
Але жодного разу не був там!!!
Кажуть круто!

40

Пінгвін
Отже, ні про місця проведення, ні час ти теж нічого не знаєш?..

41

Оператор
Спитаюсь...!

42

Пінгвін
Файно, дякую!

43

Я так зрозумів (по тому що я побачив на новому сайті "Скрябіна"), що Кузьменко, можливо, видасть свій новий альбом-проект "Голий DJ"...  :dance:

44

Був на двох вечірках "Голий ді-джей" у Луганську! Це було щось таке суперове, що навіть дуже важко передати! Бо Кузьма "хаває" саме ту танцювальну музику, яку я дуже люблю (80-ті-90-ті) Нажаль на третьому "Голому" в нашому місті не був (це було 16 вересня на День міста, у клубі "Гагарін"), бо мене дезінформували та сказали, що шоу не буде! :(


Вы здесь » Скрябін » Питаннячка » "ГОЛИЙ DJ"