Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Сайт фан-клуба!


Сайт фан-клуба!

Сообщений 1 страница 30 из 31

1

Ваші пропозиці стосовно  сайту we-love-skwryabin.naro.ru - його розширення, змісту, тощо...

2

привіт...можна кліпів накидати ще, на сайті Придувалова вісить трохи....о там і фоток смішних багато...я тобі повисилаю....

3

я б залюбки... просто на НАРОДІ максимальний розмір файла може бути тіка 5Мб...
Я викладу на ІНФОСТОРІ, а сюди кину ссилочку...

4

Можна було б додати інфу про учасників :)

5

Можна було б історію і дискографію "Скрябіна" розмістити... У мене тут подібного матеріалу до фіга!!!

6

Оператор Кидай на мило!

7

Суперово, фан-сайт починає розквітати на очах... Є вже історія (правда лише до 1999 року). Лишається написати біографії учасників групи, інформацію про відеокліпи, додати всі пісні до розділу МР3, лірику і т.д. і т.п...  :D І вже на біса нам той офіційний сайт?  :lol:

8

Оператор
Історія буде вже вночі вся... (Велике Тобі ДЯКУЮ!!!)
А все іншу зроблю до кінця цього - перший тиждень наступного місяця!!!

може троха щє шось додам... але то поки під питанням...

9

Пінгвін
Жека, в мене тут в заначці давно валяється файл з картинками обкладинок всіх альбомів і проектів Скрябіна... Може, воно б допомогло для розділу МР3. Слати?

10

Оператор
Давай!!!!!

11

Пінгвін
І куди мені слати?

12

Оператор
Мені на мило...

13

Пінгвін
Я не знаю, що означає "мило" в твоєму контексті, тому послав тобі на е-мейл... Не знаю, чи дійде, бо в тебе там якісь проблеми з отриманням. Але якщо дійде, дай мені знати... Якщо ні - теж...

14

Оператор
"мило"-це і є імейл=)))

15

ANN@
Дякую, запам'ятаю! :thank_you:

16

Оператор
Не отримав...

17

Пінгвін
Я спробував послати ще раз. Якщо буде знову облом, я відкриваю в розділі "Творчість Скрябіна" тему "Дискографія" і напічкаю її потроху тими картинками...

18

вже є!!! дякую!

19

Пінгвін
Напишеш, скільки ти повідомлень отримав. У мене там якась проблема з "милом". Листи не хочуть нормально йти. А кусками висилати документ - кара небесна!

20

... прийшло... але якісь файли, що не відкиваютьтся... Вордівські...

21

Пінгвін
Я й слав то всьо у Ворді...

22

На сайті з"явився новий розділ LINKS, де викладуються ссилки на сайти наших друзів...
Тому Висилайте мені в приват ссилки сайтів і коментарі до них, які б ви хотіли там бачити...
Бо то ссилки на сайти НАШИХ друзів, а не особисто моїх...  :)

23

Пінгвін
Жека, що там сталося з http://ibox.org.ua/53530/ ? Чого туди не можна більше зайти?

24

Оператор
Там модернизація...
до 1.06.07...

25

Я закачав ті нові пісні з "we love skryabin". Класні пісні... А хто, крім Скрябіна і Пономарьова їх співає?

26

Магила, ТНМК, Тартак, Руслана, Вакарчюк... там повний фарш...

27

Я прошу пробачення за нетерплячість, але коли нарешті на "we love skryabin"  будуть викладені всі альбоми і пісні "Скрябіна"?  :big_boss:

28

Оператор
Будуть... :)

29

А коли? :)

30

Вітаю з рочком!!! Так тримати!!!


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Сайт фан-клуба!