Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!


НОВЕНЬКЕ!

Сообщений 91 страница 104 из 104

91

Сила не в кліпах,сила в пісні!Любов до музики полягає через вуха)...А якшо хтось бажає якісний відеоролік,то то вже кіномистецтво,там оцінюється творчість очима...то моя думка)

92

Кольоровий - моя думка така, що коли людина претендує на творчу, вона повинна бути творча у всьому.  Творча людина - це не та, котра пише пісні чи музику.  Вона, в першу чергу, має  особливий підхід до життя, склад характеру, мислення, розуму якшо хочеш.  Інша справа, коли та людина рве собі пупа і намагається зробити все і відразу. Краще пізніше, але якісніше.

93

:D  шо є то є

94

sona
теле....крім Єрмоленка та Дударя, що роблять Шанс та Шиканемо, також дещо з кліпів Скрябіна не знаю....

95

lena написал(а):

то приватна справа Придувалова і Кузьми.....
навіщо просити ще когось, якщо працюєш на ТВ маєш режисера та камери з ПТСкою....
на мою думку кіно і відео велика різниця.....головне сюжет та монтаж!!!! який страждає і на Шансі іта в двох останніх кліпах Скрябіна...робимо висновки, товариші......

96

Света, наверное потому, что люди, снимающие телепередачи не могут снимать ХОРОШИЕ клипы по определению!  Если ты не согласна приведи мне пример.Хотя они возможно и берут меньшую плату. А так как снимал Скрябину Придувалов, больше никто не снимал и не снимет. Он чувствовал их музыку! Клей, Спи собі сама, Мовчати - одни из лучших клипов. Клей это вообще нечто. Снять ТАКОЕ на тот период времени! И даже Корабли несмотря на отсутствие сюжета смотрятся лучше Гламура и Кольоровой! К сожалению Кузьма не держится за талантливых людей, которые его окружают :( А надо бы! Ведь снимает Depech mode столько лет клипы один и тот же Антон Курбин, и какой результат!!!

Отредактировано lena (2007-11-08 22:05:06)

97

Лєн, підтримую тебе повністю! :friends:
Мої думки викладаєш раніш за мене))
Нікуди навіть  свої 5 копійок втулити)

98

Що не кажіть "Чуєш біль" - найкращий кліп Скрябіна

99

Я тут знайшов відео зі зйомок кліпу "Хлопців-олігархів"

http://www.youtube.com/watch?v=n0gFTRDoFsQ

100

Оператор
Довго, мабуть, шукав  :lol:

101

sona
Та ні, просто довго кліп "Train" викладав!  :D
http://www.youtube.com/watch?v=2fYVT9VANiI

102

Оператор, він же здається на we-love-skryabin є

103

Маклай
Я в курсі...

104

новая песня скрябин на официальном сайте можно слушать и качать


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!