Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!


НОВЕНЬКЕ!

Сообщений 61 страница 90 из 104

61

и по - моему на клип иденег зажали

62

Бруднаякангел , от розумієш в чому фігня - з того, шо вони робили на зьоймках склалося враження (у всякому разі в мене) що з того вийде і сюжет і все дуже путньо!  :(  От монтувала би я кліп не так... Згадується байка Міхалкова Єралаш.
Нате вам відео моє - я там взагалі знімала як валиться "міліціонер", та ютуб так пожмакав все, що нічо толково не видно... Та хто захоче якість - звертайтесь

http://www.youtube.com/watch?v=n0gFTRDoFsQ

Отредактировано sona (2007-11-07 12:01:40)

63

Пісенька канєшно ліпша за відеоряд,який її супроводжує,
проте я би краще зняла кліп на"шмату" чи ті ж самі "парасолі".
Шмата(за будь-якого відео) порвала б усіх, одної лише радіоротації
недостатньо.Хто слухає радіо?-та ніхто. Хіба шо примусово,
коли воділа в маршрутці то врубає і ти нікуди вже не дінеся.
А тєлік дивлятся усі...навіть я...навіть М1(тіко тссс,не кажіть нікому))).

Sona, дякую за відео обов"язково перегляну)

64

Увидела вчера наконец-то клип,не понравился,музыкальная обработка-не очень,текст-единственное,что неплохо. :(

65

lena  дякую  :)  сам я б ніяк не знайшовби

66

А попередній кліп комусь сподобався?

67

Ось посилання на кліп
http://upload.com.ua/get/900014953
кому треба качайте.

68

Якщо ти про кліп "Гламур", то на мою думку чепляє образ Кузьми у ньому

69

А мне понравилась и песенка и клип. Очень радостно и зажигательно! Тока там, мне кажется, плохо раскрыт не мент, а мальчики в белых панамках ггыгы :lol:

В общем, промоушн меня порадовал. Очень жду альбома!

70

Я вообще заметил, что Скрябин ща больше акцентирует внимание на веселые и зажигательные песни. Плохо ли это? Не знаю, но мне нравится. Настроение поднимается! :)

71

я согласна с Бруднаякангел, кли нужно было снимать на другую песню. Я, например, сняла бы на Парасолі. Эта песенка тоже неплохая, но первым синглом должна быть лучшая песня в альбоме. А эта явно не самая лучшая.
Tina, мне клип на гламур не нравился. Он конечно прикольный, но на такую глубокую песня нужно было снимать не менее глубокий клип! А этот сузил её значение. Я когда слушала песню до премьеры клипа, совсем не так представляла себе её видеосопровождение. И вообще почему-то у Скрябина редко бывают удачные клипы. мне приходит в голову из новых только Падай и Ти мені не даєш.
Вот!

Отредактировано lena (2007-11-07 17:36:06)

72

гм... тоді з останніх взагалі нічого красивого :(

73

Тина, тебе клип на Падай не нравится? А какие нравятся?

Отредактировано lena (2007-11-07 20:08:59)

74

клип "кольорова" классный!!!

75

А ещё Мовчати забыла! Тоже классный клип!

76

кліп прикольний і правильно зробили що хлопців олігархів зазняли.Я хоч не живу в Україні, але важаю що шмата вже і так розрекламована.

77

Нарахунок кліпів,то улюбленими для мене є "Клей" ,"бультер'єр" .
на "зламані крила"-офігенський кліп знято, на"любити-платити"-досить конструктивний.
Прикольний-"модна країна"(той шо якийсь школярик малював)
Та впринципі всі старенькі кліпи гарні))
"Гламур"-фуфєл якийсь...хоча фуфєл веселенький і трохи динамічний..але все одно можна було б і ліпше відзняти,
пісня то 100% хітяра -тим все і врятовано,аналогічно-"люди,як кораблі".."падай"
Досить така помітна тенденція-шо скряби економлять на всьому..
Блін,ну тож не якась дворова група що по підвалах бринькає собі, статус вже має зобов"язувати
видавти більш якісний відеосупровід,невже вони не можуть собі того дозволити?

78

а в мелорамі не розказували про зйомки кліпу?не говорили який бюджет було вкладено?

79

Бруднаякангел написал(а):

100% согласна!

Женя написал(а):

Женя, мелораму уже пол-года как закрыли!

80

А Вам не здається що коли група вбухує багато бабок на кліпи, то вже якісь напівфабрикати виходять. Просто мені важко згадати когось з вітчізняних виконавців хтоб вклав багато бабла у кліп та цей кліп був би насправді гарним. Та хіба справа у тому скільки грошей вклали? - згадайте "Спи собі сама" чи "Мовчати" - думаю що знімалися вони на копійки, а виглядають суперово!

81

Маклай - так і є! Я думаю шо справа в першу чергу в режисері та творчій групі, яка до того діла підходить з дешею чи навпаки... А і на 200 грн мона шикарний кліп відзняти - головне бажання та ідея.

82

Но почему-то у Кузьмы нет такого желания! А ведь на его песни можно ТАКИЕ клипы снимать!

83

"Мовчати" та "Спи собі сама" знімав Придувалов!!!!! І то не може бути дешевими кліпами!!!!!
То кіноплівка!!!!!! А не відео...як в Кольорові, Гламурі....Хлопцях.....ех!!!!!!
"Падай"  знімали за дешево...а результат!!!!!!!

84

!!а результат!!!!!!!  головне - бажання!

85

lena написал(а):

ніфіга собі мелораму закрили,напевно я старію

а шиканемо і шанс ше показують???

Отредактировано Женя (2007-11-08 15:43:52)

86

Женя написал(а):

напевно я старію

:haha:  :rofl:  :rofl:

87

Свєта , а де мона більше інформації взяти про сучасних укр. телережисерів? Чи то зі світу по горщику?

88

интересно, а почему Придувалов больше Скрябину не снимает? Ему больше нравится делать клипы корням?

Отредактировано lena (2007-11-08 15:49:56)

89

Падай... після того дійсно пішло все на гірше

90

Tina написал(а):

в смысле?


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!