Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!


НОВЕНЬКЕ!

Сообщений 1 страница 30 из 104

1

Ніхто не чув нову пісню,назву не знаю,але там співається про фотку з журналу?
Прикольна піснячка! :)

2

Я слышал какую-то песню про подиум. В Шиканемо её мельком включали.

3

і мені хотілось про то запитати:) я теж в шиканемо чула...

4

привет хто нибудь слішал о переиздании муном 11 альбомов скрябина на осень єтого года

5

А кто-то слышал по Джему новую песню Шмата? Ну и как? А то в Донецке Джем почему-то не ловит:(

6

viha написал(а):

буде таке діло - перевидаватимутся альбоми...

7

О! А я телевізор не дивлюся принципово... Від нього тупіти починаю. Тому нічого про то не чула, але цікаво було б послухати... Якшо хтось найде назву на пісеньку - діліться, будемо шукати разом http://www.kolobok.us/smiles/standart/search.gif

8

і я хочу почути Шмату

9

Народ, когда должен появится новый альбом? Какая есть информация о нем? Какие песни будут в него входить? Какое название будет? Кто знает, а? :rolleyes:

10

про любов, нє?

11

Шмата буде у другому випуску Шансу цього сезону, принаймі 2-гу писали, коли Скрябін був зіркових гостем.....

12

НОВІ МР3 СКРЯБІНА В ПРОДАЖУ!!!!!!!!!!1

http://www.umka.com.ua/ukr/catalogue/al … ormat.html

13

Оператор, усе старе, лиш у новій обгортці. Від вартості в шоці)))

14

на умке всегда цены были не низкими

15

Це добре для тих хто живе десь далеченько від цивілізації, і згоден чекати з тиждень і платити подвійну ціну, ну або якщо вже мп3 Скрябів ніде нема.
А так, я краще підняв би свою дупу, поїхав би у музичну крамницю, і купив би у двічі дешевше.

16

а если живёшь не в киеве? помню когда первый раз было издание мп3, у нас появилось оно через год..поэтому я через умку заказывала

Отредактировано дешева як трава (2007-10-06 12:47:22)

17

Живу не в Києві. З легкістю знайшов мп3 Скрябіна кілька років тому, при чому два мп3. Хто шукає - той завжди знаходить...

18

ну да) а я не искала мне делать нечего было и денег некуда было деть и просто заказала в нэте)

19

За тиждень в ефір має вийти кліп Скрябіна на пісню "Хлопці олігархи"

20

Кто режисер?

21

Більше нічого знати не знаю

22

Вчора мені випала нагода побувати на зйомках кліпу Скрябів!  :dance:  :cool:  Зйомки проходили у м. Вишгород (в 15 км під Києвом) і  продовжувались близько 7-ми годин. Ім’я  режисера так і не довелося почути – єдині здогадки, шо то білокура дівчина, що постійно бігала із мегафоном. Загалом знімальна група налічувала близько 25 чол.  Кліп знімали на пісню «Хлопці олігархи».
  За  творчим процесом прийшло подивитись чимало місцевих мешканців. Ну і зрозуміло, маючи нагоду,  я  не могла пропустити таку подію! Спостерігати за роботою усієї команди – одне задоволення - байдужими чи з поганим настроєм не залишився ніхто. Сміялись, пританцьовували та іноді  підспівували навіть  ледве шоркаючі ногами старенькі – то було диво  :haha:. А потім ті-ж старенькі почали проводити паралелі в тексті пісні із політикою, приговорюючи «От Скрябіни молодці – правду співають!»  ^_^  Одна бабця намагалася активно пропхнути у зйомки кліпу свою онуку, але технічний персонал розвіяв усі  сподівання на зіркову долю малої.
   Особливо веселими вийшли образи хлопаків-морячків,  грузина та, особисто мене, дуже потішив образ довговолосого міліціонера (він так активно дригався, шо на нього зашарілась більша частина присутньої жіночої статі) – якшо би усі міліціянти були такі-ж добрі та сексуальні, я би розбила намета біля РВМ !!!
    У процесі зйомок розкидували дуже багато грошенят із зображенням Кузьми, які невтомно збирали діти. Згодом я стала свідком діалогу одного з дітлахів та продавця, який намагався пояснити малюку, шо за ті гроші нічого купити не можна  :(
    Про особистий шарм кожного з учасників групи багато казати не буду – бо за то ми їх і любим  ;) , та Кузьма, на мою думку, «вживу» виглядає краще аніж з телеекранів чи на фотах.  Може тому дівчатка – фанатки ледве не відірвали двері від машини Андрія щоби получити автографи та пофоткати його.  На мій превеликий жаль із прихильниками він не фотографувався (на прохання відповідав «Ми не встигаємо» «Нам нема часу» «фотографуйте так») і машинально видавав автографи…
   Єдину ложку дьогтю в діжку меду можу добавити: А прибирати за собою хто буде?  А то виходить: «нічо нас не колише – ми заробляєм бабки»  :D
   Викладаю трохи фоток (є ще маленьке відео, але викладу згодом), яких наробила.

23

*

24

*

25

*

26

sona звітки ти взнала де будуть проходити зйомки кліпу???

27

Бо я там живу ;)

28

А я знаю ту дівчину, яка наречену зіграла :P

29

Маклай
і я її теж знаю  :D

30

Сотка зелени с Кузьмой жжет :D

http://forumupload.ru/uploads/0000/16/9a/4983-1.jpg


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » НОВЕНЬКЕ!