Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Найулюбленіший альбом!


Найулюбленіший альбом!

Сообщений 1 страница 30 из 39

Опрос

А який ВАМ подобається найбільше?;)
Мова риб

8% - 9
Технофайт

2% - 3
Птахи

5% - 6
Казки

13% - 15
Танець пінгвіна

2% - 3
Хробак

4% - 5
Еутерпа

3% - 4
Птахи повернулись

1% - 2
Модна країна

3% - 4
Стриптиз +

8% - 9
Озимі люди

5% - 6
Натура

9% - 10
Альбом

3% - 4
Танго

11% - 12
Гламур

9% - 10
Спатанка:))

6% - 7
Голосов: 109

1

Мені ПОДОБАЄТЬСЯ ВСЕ!Але оберу АЛЬБОМ!:)Бо там зібрання старого і нового СКРЯБІНА!От так!:))

2

Я ПОПРОСИЛА 1 НАЙУЛЮБЛЕНІШИЙ ОБРАТИ!ЦЕ ХТО ТАКИЙ УМНИЙ 10 ШТУК З ЖАДНОСТІ ПОВІДМІЧАВ??  :rtfm:

3

Гламур прикольный, т. к. старые песни не очень люблю. Но и Натура тоже прикольная вещь!

4

З "Натури" - лише "Останній танець"
"Модна країна", "Танго" і "Гламур" - в смітник! "Спатанку" я взагалі не рахую...
Все інше - то є СКРЯБІН, а не та халтура, що зараз.

Отредактировано digital (2007-01-18 22:03:03)

5

digital
Тобі що,зовсім не подобаються такі пісні,як:Люди як кораблі,Сто годин,...з останнього-Падай??...я вже мовчу про ХІТ з "Модної країни-"БУЛЬТЕР"ЄР"?! :O

6

З НАТУРИ,ще додам "ВодаВогонь" і "Мовчати"...

7

Судячи по то зaтертостi диску, то Казки :)

8

а я більше люблю пізнішого скрябіна

9

Для мене Спатанка найбільше підходить. Хоч і похабна, але життя там більше ніж у всіх "Хламурах". "Евтерпа" дуже подобається, але її так мало:(, що на улюблений альбом не вистачить. А з власне скрябінівських платівок кращою вважаю "Стриптиз", особливо композиція "Китайські чіпси" подобається. ЇЇ навіть у спатанку можна включити:) Ну ї "Мова риб" мусить бути серед кращих, бо цей альбом я почув раніше інших і ще досі під враженням.

10

То я дофіга обрав!!!
Бо не можу визначитись з 1!!!!
Рульно все!!!!

11

Хробак рулит!!! Гламур - на помойку!!! :P  :D

12

Я не зустрічав групи, в дискографії якої були б настількі різні творіння як, наприклад, Хробак і гламур. Чи може Кузьма просто вокаліст, якому все-одно що співати? Може і в підвальній банді, і в гламурному ансамблику....

13

Ага, скажи ше шас, шо Скрябін гламурний ансамблик :O

14

Аня
Кожен для себе визначає свою межу між поп-музикою і альтернативою. Я впевнений що є багато людей для яких те що я сприймаю і люблю (наприклад альбом гр. Скрябін "Хробак") це попса. Для прихильника наприклад блек металу чи дезу я плаксивий слухач поп музики, а вони для мене - неадекватні психи. Але  "Гламур" це вже навіть для мене безнадійна поп музика. Уяви собі колективи з якими Скрябін міг би виступити в одному концерті. Для мене це І.Білик, Брати Грім, Ума2рман, Океан Ельзи... Тобто поп ансамблики.

15

Виникла ідея нової пісні для "Скрябін":
    Падай падай, без пам'яті падай,
    Хлопай ресницами и взлетай,
    Долетай до седьмого неба.:)
або
    Такие девушки как звезди тебе не светят никогда
    Тому що він зірка, зірка кіно і ти за ним плачеш гірко давно
    Капали капали горькие слези
До-речі дякую радіохвилі "Наше Радио"(трясця їхній мамі) за цей чудовий мікс, який я всупереч свому бажанню мусив слухати в маршрутці по дорозі на роботу

16

аналогично, Пінгвін)) обожаю всьо

17

:O
сумніваюсь шо то Кузьмі підійте
то навіть не стьоб, як на мене то жорстоко
ми всі колись постаримось

18

жестоко, но с юмором же..черный юмор тожи юмор)))

19

якшо чесно, то моя думка, там юмора не дуже багато. я б наприклад не хотіла шоб моя бабця(та й інша)це почула
особливо ублюдки

20

окєй..вмовила  ^_^

21

Натура, Танго, Гламур-просто доповнюють колекцію, люблю Казки, Стриптиз.... є пару живих виступів, дуже люблю той виступ, який був у програмі "Не всі вдома "(десь 99 рік),тоді "Скрябін" "Стриптиз" грав.

22

Мені, чесно кажучи, подобаються всі альбоми. Але я слухаю переважно СТАРОГО СКРЯБІНА (1989-2002). "Гламур" явно великий хід назад у порівнянні з попередніми альбомами. Якщо "Танго" я слухав величезну кількість разів з великим задоволенням, то "Гламур" мені надоїв вже десь після 6-го прослуховування. Ні, Роя з Шурою не повернеш, але хоча б залучати до роботи в проектах їх би слід. Плюнув би ліпше Андрій на свої принципи... Не можна творчість перетворювати в банальну машину для зароБЛЯння грошей!!!

23

Хм, Птахи, Казки, Мова Риб...Моє дитинство, моя молодість...Ті пісні, шо там, актуальні й зараз...Спатанку полюбляю за "Іспанію" та "Хто гроші має"...Озимі люде ще куди не йшло...А гламур...Чесно сказати, сприйняв тліьки дві пісні - "Нам казали", "Кольорова"...Невже Скрябін вже - "атстой"

24

Голосував за "Натуру" бо напевно там найбільше хітів - та й зкомпонований він як найкраще. Хоча у Скрябіна в кожному альбомі є як мінімум один хіт, який насправді чіпляє! А такі альбоми як "Танго", "Гламур" та "Озимі люди" просто таки розривають від кайфу під час прослуховування. Ще раз наголошую що, як на мене, кожний альбом чимось особливий і як мінімум з одним сто-пудовим хітом.

Отредактировано Маклай (2007-07-07 22:46:00)

25

"Мова риб - 1992". Перший для мене назавжди. "Шось зимно", "Олля", "Осінь-зима", "Хорий спокій", "Най буде дощ", а, особливо, "Холодний смак" буду слухати та літати "до смерті і довше". Також слухаю "Птахи", "Казки" та "Мова риб - 1997". Послухав нещодавно "Гламур". Непогано, але не те. Для мене Скрябін - це старий Скрябін.
P.S. Прослухав "Холодний смак '92" з цього сайту. Жах. Шум плівки, та й ще швидкість неправильна. Хто цікавиться, тут може скачати та прослухати, як цей трек повинен звучати максимально близько до оригіналу. Оцифровка моя з компакт касети студіі "Лева".

Отредактировано CoolTaste (2010-06-15 07:22:51)

26

CoolTaste
Дуже дякую!

27

Почав слухати скрябіна з "модної країни". З нових альбомів найбільше подобається танго , зі старих КАЗКИ  (the best)....Натура шось не дуже пре , хіба шо "наш останній танець" і мовчати...Стриптиз , еутерпа теж класні. Надіюсь новий альбом буде шось типу танго...

28

Всі альбоми люблю,але "Натура" більш за всі подобається

29

А мої улюблені альбоми це-Казки,Модна країна,Озимі люди,Натура та Танго :P але звичайно для мене всі пісні Скрябіна класні,в кожному альбомі є шось особливе,якась родзинка...

30

1. Казки
2. Мова риб
3. Стриптиз
:)


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Найулюбленіший альбом!