Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



книги

Сообщений 1 страница 30 из 164

1

Напишіть тут щось, а то прихильники інших груп, які зайдуть в гості, подумають що скрябіномани не вміють читати:)
Я, наприклад, полюбляю фантастику. Краще з гумором як у Шеклі. А улюблений мій літератор Лесь Подерев'янський, хоч читати його твори і не доводилось:)

2

Скряб1номани не т1льки вм1ють, а й можуть 1нших навчити читати!
в основному читаю детективи, а останн1 прочитан1 книжки, то твори Дена Брауна. Аф1геть можна, супер!
Вс1м раджу (ну "Код да В1нч1" то само собою!)  " Ангелы и демоны "

3

Дена Брауна я прочитала все, але самі суперові то ангели і точка обмана. код вже трохи підхарив,бо черезчур розпіарений був :) , а цифровая крепость-погано памятаю про шо.
останній класні детективи шо я прочитала то Умберто Еко Імя Рози і ФМ Акуніна та Чувство льда Марініної,як на диво, непогані

4

Ден Браун напевно вважвє, що в худ творі досить однієї ідеї, взятої з історії чи науково-популяфрного журналу, героя-супермена, і сексуальної героїні:). Всі його книги, що потрапляли мені до рук однотипні. Найвдаліша - про Ватикан "Ангели й демони". Подобається як Браун пише про європейців: британці називають Францію менш цивілізованою, за Британію, американець, потрапивши в Іспанію дивується бідності країни, а німців взагалі всі вважають тупуватими і нудними. Уявляю, що б говорили його герої в Україні:).
А українських писак ніхто не читає? Вони трохи актуальніші по-моєму.

5

АВ-спейс
непогана ідея для скрябіноманів вчити людей читати: програма "Шанс" змінює орієнтацію - людям на вулиці пропонують прочитати кілька слів, а кращим випадає шанс оволодіти цим мистецтвом під патронатом Н. Могилевської та А.Кузьменка. Ти це мав на увазі? Уяви - Козловського вчить читати Могилевська, рейтинг гігантський буде у шоу!

Отредактировано победа (2007-01-03 11:13:57)

6

перше Кузьма навчить Могилу  :)
я читаю й українські книги: Дереша на сьогодні все прочитала, Жадана тіки Депеш мод,Софія Андрухович Старі люди досить цікаве, ЯРослава Литвин ІГРи-дуже класні,а вот Таню Малярчук я не дочитала.я не дуже люблю такий стиль написання

7

Варiант не погaний, :)

8

а меня не прьот сучасна література))) я більш по кінцю 19 початку 20 ст. останньою книжкою був Маркес "100 лєт одіночєства" .. а из украинских авторов современних взагалі нічого не знаю..так шо вот так вот( непросвещенниє ми у нашому криму.

9

Мені дуже подобається Харукі Муракамі....

10

Я читаю переважно зарубіжну літературу, але виключно УКРАЇНСЬКОЮ мовою! На даний момент підсів на Стругацьких... Що ж до української літератури, то улюбленими письменниками є Любко Дереш, Андрій Кузьменко, Іван Білик... Ну і наукову літературу, само собою. "Учись, студент!"

11

Не так давно світ побачила нова книга Любка Дереша "Трохи пітьми". Хтось вже читав?
Бо я вже двічі розчаровувався в цьому талановитому письменникові після "Архе" і "Наміру!"
А "Культ" і "Поклоніння ящірці" - в школах вивчати треба! Оце СПРАВЖНІ нетлінні романи!

12

оператор
Ні я ще такого не читав, може "трохи пітьми" є десь в інтернеті?
А я нещодавно прочитав "Депеш мод" Жадана. Там є такі смішні пародії на наше життя, один Степан Галябарда як персонаж чого вартий:)

13

Також фантастику полюбляю. Зара Рея Бредбері перечитую. Радили мені Дереша почитати - Варто?

14

Сам собі країна
Якщо ти не прочитаєш романи Дереша "Поклоніння ящірці"  і, особливо,  "Культ", то пропустиш цілу епоху не лише в українській літературі, але й світовій!

15

Дереша варто однозначно. свою оцінку йому дати необхідно. Особливо класний останній твір-Трохи пітьми і поклоніння ящірці і НАМІР :)
Муракамі рулить!!!

16

Зараз читаю Marian Keyes - Sushi for Beginners (але то для дівчат)

17

Петро Яценко "Повернення придурків" - це щось!  Дуже розумна та ненапряжна книжка.

18

Хэмингуэй..

19

зара читаю Коельо "Вероніка вирішує померти"

20

не люблю я Коэльо, все у него похожее...психолог прям такой.

21

Не читайте Дереша "Трохи пітьми"! Розчаруєтесь!
Читав недано Стругацьких "Пікнік на узбіччі". Оце книга! Рекомендую всім!

22

Дереша читав тільки "Культ", скоро збираюся засісти за його дуже розкритиковане "Архе"

23

Маклай
Почитай ліпше "Поклоніння ящірці". Не псуй собі настрій.

24

Оператор, такий комент вже бачу не вперше)))  Почитаємо)

25

Оператор
різні люди різні думки:) Трохи пітьми меі дуже сподобалось! Цікаво ідея, непогане втілення. мені сподобалось.
зараз читаю Чейза, багато Чейза...

26

а ше забула: Вероніка і Алхімік 2 найвдаліші книги Коельо, як на мене
ооо, ше забула. почала читати Лоліту Набокова. не дочитала до кінця, знудилась, думала цікавіше. прочитала десь 4/5 книжки, далі почалась нудятина і запитала в мами кінець :D

27

Аня, що до Коельо то повністю згоден!

28

Люблю сучасну укр.літературу...особливо Ірену Карпу, друге місце то Дереш ("Трохи пітьми-то найулюбленіше з нього), третє місце-Сергій Жадан-прикольний чувак,прикольно пише :)

29

Трохи пітьми і справді класна книга, а от Жадана чомусь не люблю :(  не знаю чого

30

А я Карпу  :)  Спочатку накинулася на неї бо вона була для мене відкриттям сучасної української літератури, а згодом зрозуміла шо є багато прекрасних авторів. Я, наприклад, захоплююсь Яценко (Повернення придурків ), Денисенко, можлива Сняданко.... Вони просто менш розрекламовані та більш індивідуальні та глубокі. Хоча в Карпи дуже люблю "Фройд би плакав". Можливо тому, шо сама багато мандрую і мені цікаві байки такого роду http://www.kolobok.us/smiles/personal/pooh_go.gif