Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » DVD зі старими кліпами!


DVD зі старими кліпами!

Сообщений 31 страница 49 из 49

31

я хочу купить тока у меня ща с деньгами не оч(

32

Вибачте що не в тему. Колись на телеканалі ТЕТ у програмі "Дивись" розповідали про Скрябінів - наче документальний фільм. Я два рази бачив - дуже сподобалось. Ніхто не знає де можна скачати чи можливо купити?

33

Я тоже видел эту передачу. Ее показывали, на Новый год, кажется. Мне было бы тоже интересно где-ниибудь скачать, если есть.

34

Пан Зайковський на листи не відповідає - може в когось його ася є?

35

Маклай

На його сайті написано:

E-mail: clipmaker@bigmir.net
ICQ: 216210280 ( bigmir)net / ICQ) - Clipmaker

Ну, ше там ще є е-мейл: klipmaster@bk.ru - я по ньому завжди з ним звязувався.

36

Оператор, дякую
але пан Зайковський вже відповів :D

Отредактировано Маклай (2007-07-07 19:17:56)

37

Маклай
Тобі, Макс, дуже пощастило - Зайковський зараз живе десь біля Одеси, так що ти можеш без проблем купити його ДВД з кліпами Скрябіна!!!

38

Оператор, а так би не купив? Він же їх поштою висилає)

39

Оператор
Дякую, за Зайковського!!!

40

Ну, шо, хтось купував?

41

Я купив. Як на мене, диск вартий 75 грн.

42

Sehrg
Ти з Зайковським через Web-money чи через мобільний розраховувався?

43

Я купив дві карточки поповнення рахунку на суму 75 грн. і скинув коди Зайковському на e-mail. І вже через приблизно тиждень прийшов DVD бандероллю на поштову адресу, яку я вказав. Звичайно, перед цим я про все домовився із Зайковським

44

Sehrg
ВЕЛИЧЕЗНЕ Дякую! Тепер вже і я "розжився" цим диском. Правда кліп "Коридор хористів" десь "вилетів". У тебе він був?

45

Я теж замовив DVD. Диск дещо затримався, і Зайковський вже збирався висилати його другий раз... Але обійшлося. DVD явно вартий 75 грн., і навіть більше!
І, до речі, "Коридорів" в мене теж немає! Видно, це відео виключили з колекції.

46

гм... от думаю, може теж замовити....

47

Оператору:
"Коридорів хористів", звичайно, на DVD в мене теж немає. Можливо, Зайковський вважає його пробою пера, так би мовити. Справді, цей кліп недовершений з ідейної точки зору (а також освітлення), момент обливання мікрофона водою з рота мені особисто не подобається, але все одно нам усім було б, я думаю, цікаво отримати від Зайковського цей кліп у трохи кращій якості.

48

Зайковський мені пояснив, що "Коридор" у дуже поганій якості, а на "Трейн (друга версія)" в нього немає ліцензії. Сподіваюся, можна буде договоритися.

49

Перший "Потяг" набагато кращий - це моя думка і Зайковського теж.


Вы здесь » Скрябін » Інфа » DVD зі старими кліпами!