Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



Кіно

Сообщений 1 страница 30 из 217

1

Сьогодні нарешті подивилася "АВРОРА"....О ЦЕ ФІЛЬМ....просто за душу бере,майже сльозу не пустила...Раджу подивитись!

Аврора — воспитанница детдома на окраине Припяти. Она обожает танцевать и мечтает стать балериной. Во время катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции девочка получает огромную дозу облучения. Единственный шанс на выживание — дорогостоящая операция в США. Аврору отправляют в Америку, где в больнице она встречает своего кумира, звезду советского, а затем американского балета, Ника Астахова, переживающего глубокий творческий кризис. Встреча с умирающим ребенком, которой грезит о балетной сцене, помогает артисту изменить свою жизнь...

2

Ник, конешно ж, Харатьян.  ;)
Дуже хочу подивитись, але не люблю плАкати у кінопалаці.
так шо чекатиму двд
Взагалі,Зюркалова дуже талановита актриса,як на свій вік.
Ну і Байрак супер просто. Находка для укр. кінематографу

3

Пінгвін,ти дивився про себе фільм?HAPPY FEET?

В музыкальном мире императорских пингвинов, которые находят себе пару благодаря пению, рождается пингвиненок по имени Мамбл, который не может издать ни одной ноты... зато может отплясывать ту еще чечетку. Его родители, Норма Джин и Мемфис в отчаянии, но надеются, что их лишенный музыкального слуха малыш перерастет свое нелепое танцевальное увлечение. Однако, пытаясь пропеть хоть какую-то мелодию, он не может перестать отбивать чечетку даже ради того, чтобы завоевать любовь своей возлюбленной Глории.

4

ANN@
Щє нє!!!! а ти що, мене запрошуєш??? :lol:

5

ANN@ написал(а):

В музыкальном мире императорских пингвинов, которые находят себе пару благодаря пению, рождается пингвиненок по имени Мамбл, который не может издать ни одной ноты... зато может отплясывать ту еще чечетку. Его родители, Норма Джин и Мемфис в отчаянии, но надеются, что их лишенный музыкального слуха малыш перерастет свое нелепое танцевальное увлечение. Однако, пытаясь пропеть хоть какую-то мелодию, он не может перестать отбивать чечетку даже ради того, чтобы завоевать любовь своей возлюбленной Глории.

так вот ти какой,пінгвін:)

6

А я то думал.... :lol:

7

Я пеодивилась нарешті Аврору. Офігенний фільм!! І найголовніше те- шо він український!!!!!!!!1

8

меня приколол казахский фильм Борат .тупенький трошки, але смішно)

9

Недавно взяв на ДВД фільм "ВЕСЕЛІ НІЖКИ" (Happy feet). Хороший анімаційний фільм, український дубляж, традиційно, неперевершений (хоча й поступається "Тачкам"). Але головне, що на диску нарешті перекладено українською додаткові матеріали! Прогрес!!! Рекомендую взяти, не жлобтесь. Фільм до речі Оскар має.

10

Оператор
да мультік прикольний!!!!
Бачила його ще до того як йому дали оскара....
Незнаю чого але молодшому братику не сподобалось(6 років),сказав шо йому страшно і пішов з залу,доречі були в Києві в Каравані,тоді якраз прем`єра була....незнаю чим.....але я була задоволена.... :D

Отредактировано Танюхін (2007-04-19 23:17:48)

11

Танюхін
Дякую за підтримку ;)

       Давай з тобою займатися любов'ю!

12

Скажіть, хтось бачив фільм "OrANGELOVE"? Хороший фільм?

13

КУЗЬМА - є класний співак також добрий ведучий,питання чому  КУЗЬМА ше в кіно себе не проявив???

14

могло не бути часу, пропозицій,ну і таланту не може ватати на всьо

15

Тут до слова: чого б книгу "Я, Побєда і Берлін" не екранізувати? Звичайно Кузьма навряд чи підійшов би на головну роль, але голос автора - те, що треба!

16

пам'ятаю Кузьму, Ростика і Шуру в дешевому фільмі з 1+1 "Бери шинель". Це ніби мюзкл такий, де суч укр зірки естради співали про війну. До 9 травня присвячувалось. Кузьма там був якимось німцем.
А ще в аналогічному телефільмі до нового року Кузьма грав "парубка".

17

І в серіалі "Весілля Барбі" він, здається, був...

18

Ага, і ще в серіалі "ЛЕСЯ + РОМА".

19

а шо ж я всього цього не бачила?

20

Бо не дивилась...

21

ух..жаль :(

22

Слухайте, а у фінальних титрах фільму "Штольня" у розділі "Подяки" я бачив ім'я "АНДРІЙ КУЗЬМЕНКО". Кузьма то чи не Кузьма?

23

Оператор
Ой не знаю...не знаю....я до кінця титри не дивилася......а взагалі фільм прикольний...

24

Танюхін
Взагалі прикольний... Кобильчук шось там казав про "Штольня-2"...

25

Оператор
не знаю ..не чула....

26

я вже кілька місяців назад скачала тою штольню і ніяк не подивлюся...гарний фільм? чи нє?

27

дешева як трава
Скажімо так, якщо ти поважаєш українське кіно, тобі подобаються прості фільми для одноразового перегляду і ти хочеш просто розважитися - це кіно тобі сподобається. Якщо ж тобі подобаються хорор-фільми з неперевершеною атмосферою, професіональною грою акторів і високими міжнародними стандартами, то цей фільм навряд чи тобі сподобається... Коротше, подивитися рекомендую!

28

така довга передмова  :lol:
я взагалі в фільмах не розбераюсь..так шо тре подивитсь, думаю  :rolleyes:

29

Дивися на здоров'я. Довга передмова, блін...

30

ога, дякую за дозвіл)))))))))