Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Шансовики


Шансовики

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Как вы вообще все к Шансовикам относитесь? Мне например сегодня пощасливилось взять автограф у Виталика Козловского!! Это офигенно, когда ты видишь артиста в живую прямо рядом!!!! :)

2

Козловському респект тіки за те шо він львівянин :)
Паша Табаков, теж львівянин, ше й гарно співаєєє
Кальяненко-мега рульний чувак і грошики забрав.молодець
ну і той хлопчик оперний теж дуже сильний, сподіваюсь він пробється

3

Ну про Козловского как сказать..... Он щас популярным стал. Особенно после Звёздных дуэтов и Танцев со звёздами. Прикольный чувак, вообще!!

4

Скажу вам по секрету:Пінгвіну теж пощасливилось одного разу взяти у Козловського автограв,і навіть сфоткатися з ним! :lol: Я йому заздрю білою завистю! :lol:

5

і я заздрю :rolleyes: :P
але я не розумію як він може  подобатись,такий слащавий і вічно посміхається( :D  оттак приблизно)

6

:D Ну,дівкам подобається!Він для них є зразком сучасного МАЧО! :D

7

фе :bad:

8

А та козліна борідка...мммм :lol:  :lol:

9

відповідає прізвищу борідка :lol:

10

Что вы все так на него напали. Нормальный чувак!! У каждого своё мнение.

11

Нормальний,хто ж спорить!Доречі,вчора був його перший сольний концерт в Києві!В Палаці Україна! :cool:

12

kvaa написал(а):

Что вы все так на него напали

бо в цій темі ми маєм обсуждати шансовиків :)
в нього хороший голос, але трохи дратує його поведінка на сцені. хотя в житті він, кажуть, досить милий

13

жоден виходець з шансу - то обуза для української естради, який її засоряє попсовими мотивами... то стосується кожного...
Той проект тре зачиняти (ШАНС) і відкрити новий ПОРЖЕМО з КУЗЬМОЮ, бо 90% народу дивиться той проек шоб поржати з того шо мочить ШЕФ і все...

14

ЗАЧИНЯТИ-100-ПУДОВО!!!Скільки вже можна!Воне ще планують новий сезон робити наступного року! :mad:

15

хай роблять всьо шо хочуть,але шоб Кузьма лишився! :) а то шо я буду без нього в неділю ввечері робити? :/  :D

16

Я не розумію для чого ловити на вулиці випадкових перехожих і потім з 0 все починати з ними, коли є так багато починаючих музикантів, яким можна допомогти? Без Кузьменка ця програма взагалі не матиме сенсу, а з ним це щось на зразок КВН чи Рома+Оля (не за маштабом, а за жанром)

17

Пінгвін написал(а):

ТО ТОЧНО БЕЗ КУЗЬМИ ШАНС БУВ БИ НЕ ЦІКАВИМ.Кожен чекає коли КУЗЬМА придумає якісь новий прикол

18

Хто сьгодні дивився "караоке на майдані"?які у вас врвження від дівчини яка показувала свої ноги заради шансу.(мені просто дуже смішно стало :D )

19

я тоже сміялась з того, але в неї вже точно шось в мізках поїхало...

20

ТАКЕ ВРАЖЕННЯ ЩО ВОНА СВОЇ НІЖЕНЬКИ ОГОЛИЛА Б ТІЛЬКИ ЗА ТОГО ЩОБ НА ЛІМУЗИНІ ПОКАТАТИСЬ,а якби вона навіть попала б в шанс,то мені здається,що вона навіть в фінал не потрапила б

21

та ясно, в неї голос :rolleyes: ...

22

А я вважаю шо ШАНСУ БУТИ!Бо то вже як традиція склалася-щонеділі ШАНС!))а традицій треба поважно дотримуватись,але шанс з Кузьмою то фішка особлива і то ніби вже традиція в традиції :lol: шось я закрутив троха)))

23

з шансовиків дійсно найкращий(найінтелігентніший) - Табаков. ще мені сподобалась дівчинка Маша, з якою бардаш працював. останнього разу вона співала "Ран ту ю" Вітні Хьюстон. сильний в неї голос. і то повна дурня, що переміг її опонент - чисто шансівська аудиторія проголосувала ...
із постановок запам"ятався найбільше номер хлопчика який співав "Спи собі сама", там де Коляденко танцював із мундштуком у світлі...
а загалом, "Шанс" дивлюсь тільки через Кузю - він додає настрою перед важкими понеділками. хоча, без сумніву, іноді трапляються дійсно класні тталановиті виконавці...


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Шансовики