Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Украинские поп-звезды - "Повінь"


Украинские поп-звезды - "Повінь"

Сообщений 1 страница 21 из 21

1

Украинские звезды эстрады сняли клип на песню Повінь, который будет призывать людей оказать помощь пострадавшим от стихии на западе Украины.
Инициатором идеи стал лидер группы Скрябин Андрей Кузьменко, который написал слова и музыку к песне. Все подробности - тут. http://korrespondent.net/showbiz/music/543219 С сегоднешнего дня клип на песню "Повінь" будут транслировать на телевидении. Ждем. Ссылка на песню: http://www.navsi100.com/download/569/1775.html

2

молодці! респект Кузьмі та іншим.

3

Хм... А якою має бути ця допомога? Я от десятку перекинув СМСкою, але ж то все йде через Ощадбанк, так шо по-любому хтось на тому наживеться...

4

Varibobu написал(а):

Я от десятку перекинув СМСкою, але ж то все йде через Ощадбанк, так шо по-любому хтось на тому наживеться...

Канєшно,як же ж без того?просто так нічо не буває

5

Та там навряд хоча б шось з тої благодійності дійде за адресою

6

Varibobu написал(а):

Та там навряд хоча б шось з тої благодійності дійде за адресою

Дійде,які б  не були люди жадібні у нас в Україні!!

7

Оптиміст, йопті. Рожеві окуляри!

8

Varibobu написал(а):

Оптиміст

А без цього в нашій країні не прожити)

9

А от якраз і ні... Реалізм і скептицизм - ось шо треба в нашій країні

10

Я сегодня тоже позвонила,внесла свои 10 грн. Надеюсь,что они не пойдут"на лево"...Хочется надеяться,что Кузьма зная что агитирует людей на небольшой вклад денег,также знал куда они пойдут...и пойдут именно на дело...Не думаю,что он не знает куда денутся деньги... Также не думаю,что он захотел бы"слегка разорить"своих поклонников...

11

Та причому тут це... Просто досить грамотний піар...

12

Varibobu написал(а):

Та причому тут це... Просто досить грамотний піар...

Я тоже так думаю...Типа,"выставить себя в лучшем свете"...Надеюсь,что у него есть совесть,и у остальных,кто этим непосредственно занимается... Разводят на деньги как циганки-гадалки...

13

А в кого та совість є? Для бізнесу це абсолютно непотрібна річ - совість

14

Ґм... Ви хоч колись зможете повірити в чесність людей, чи завжди будете вбачати брехню, наживу і піар?
Люди хочуть допомогти, а ви тут поливаєте... Не соромно?

15

Та ні, особисто я - доволі цинічний чувак... Але допоміг, бо бачив ту повінь сам... З іншої сторони, прекрасно розумію хорошу нагоду попіаритись, і ніякого поливання немає - є лише максимально скептичний погляд на життя

16

Маклай написал(а):

Ґм... Ви хоч колись зможете повірити в чесність людей, чи завжди будете вбачати брехню, наживу і піар?Люди хочуть допомогти, а ви тут поливаєте... Не соромно?

Просто всё это нас окружает... Я не знаю почему ты так считаешь,что все люди чесные... То ли наивен,то ли веришь в лучшее... Лично ты вложил в помощь свои 10 грн.?! Почему ты из нас делаешь таких"сволочей"?! Мы ведь помогли пострадавшим... Кого мы"поливаем"?Самих себя?! Мы же не осуждаем тех артистов,которые призывают к помощи... Просто в нашей стране куча финансовых машенников... Кто контролирует 100%-но сколько денег приходит,и куда они идут дальше...?

17

Varibobu написал(а):

Просто досить грамотний піар...

А навіть,якщо і так.Це-"благодійний піар",він хоч якусь принесе користь!
P.S. Я не вірю,що це піар.І,взагалі,чому,якщо відома людина у нашій країні хоче чимось  допомогти постраждалим,то це вже викликає якесь обурення у деяких людей??
У Америці та Європі людям за таке "Дякую" кажуть,а Ми піар...піар...

Алёнка написал(а):

Почему ты из нас делаешь таких"сволочей"?!

Блін,навіть і я не витримав!Кого Маклай робить сволотою?? :canthearyou:

Отредактировано private (2008-08-07 00:18:12)

18

private написал(а):

Блін,навіть і я не витримав!

Хехе, які невитримані рєбята...

Алёнка написал(а):

Просто в нашей стране куча финансовых машенников...

Ввва, які глибокі одкровення... Смисл у тому, шо ми всі таки... Тільки відмовившись від особливостей менталітету (тобто від самої національності), можна позбутись цього... Але дано то точно не нам з вами...

19

Я не маю жодного бажання сперечатися. Зазначу лиш, що ті хто спекулюють на біді - ті горітимуть у пеклі, а ті хто не довіряють людям - усе життя будуть параноїками та зашуганими. Проблема в тому що ми не віримо одне одному, інакше б унас в країні все було б краще...

Отредактировано Маклай (2008-08-07 00:32:36)

20

Маклай написал(а):

ми не віримо одне одному

Це теж особливість менталітету...

21

http://www.sendspace.com/file/ebntf7


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Украинские поп-звезды - "Повінь"