Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Сер Пол МакКартні в Києві


Сер Пол МакКартні в Києві

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Цікавлять суто враження та переживання від концерту.

2

Енергетично, кльово.
Сер Пол, як завжди, на висоті. Пограв на різних гітарах, включаючи ту саму - напівакустичну.
Пінчуку респект за грошову сторону (власне, запрошення сера і грошенята на концерт).
Yesterday не застав - спішив до гуртожитку.
Зате почув і Back in USSR, і Hey, Jude, і Let It Be, і Live and Let Die, і Hop, Hey Hop, і Get Back.
Відчуття від власне концерту суто позитивні. Навіть проливний дощ не засмутив ) Люди ковбасились і навіть були спроби слему (!)
Вердикт: приїжджайте ше, сер Пол! Ну будь ласочка ))

3

Я колись прокляну (не дивлячись на свою любов) місто Київ, за те що у вас є Пінчук, а в нас ні. Цінуйте і бережіть, бо заберемо!

4

Я-то сам не київський, мені пофік. Нема шо втрачати. Тим більше шо не Пінчук у Києва, а Київ у Пінчука.

5

Все одно... Дядько зробив для українського мистецтва (київського) дуже багато, і бачити виставки видатних митців наживо одними з перших в світі, і бачити цих геніїв у живу... Це дуже багато коштує, особливо у нас в країні, і треба бути дуже великим ентузіастом щоб таке робити. В нас майже не було таких меценатів, принаймні останнє століття так точно...

6

це було офігенно!! я дивилась по тєліку і все одно старі пісні....просто супер!!

7

Не всі аж занадто старі, були і з сольної кар'єри... А вживу ше ліпше )

8

я просто більше люблю творчість бітлз, ніж окремо Пола, але окремі цого пісні- :cool:

9

Hop, Hey Hop очікував почути - і почув ) Ця пісенька точно кльова

10

та пісенька була навіть присвячена чи то Львову чи то любові, я не почула. може хтось почув???

11

Я бачив тільки як він ходив по сцені з українським прапором... І прапором Великобританії...

12

ага. це було класно


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Сер Пол МакКартні в Києві