Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Вокал


Вокал

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

На скільки ви оцінюєтє вокал Кузьменка за 10 бальною оцінкой.Я ставлю десь 7, а ви?

Отредактировано misko (2008-06-14 23:07:30)

2

Спросите чому 7? Я порівнював його спів з другими виконавцями, наприклад на день міста Львова в цьому році (мені повезло я там був) виступали такі команди як WHITE,ДРУГА РІКА,ТАРТАК,СКРЯБІН.Про white мені нічого не було відомо спочатку я готів щоб вони скоріше пішли геть,а потім мене як проперло ія поняв шо наживо вони грають класно-тверда 9.Друга ріка це щось неймовірне як вулкан (хоча люблю більше скрябін) Харчишин співає ідеально краще всіх на цьому концерті 10.Тартак (я взагалі нелюблю але йдеться не про це а про вокали) в принципі росказував не гірше Кузьми,ну і сам скрябін порівняно із іншими я б не сказав шо був кращім.Але люблю я їх музон більше за всіх разом взятих.

3

вокал досить посередній, але голос і тембр дуже подобаються, для мене то 10 з 10.
Але тут одне діло чути вокал на студійному записі прослухуючи якийсь трек, інше- коли виконуються пісні наживо на концертах, - у Кузьми я помітила трабли якісь з виконанням наживо- зривається голос, в ноти не поапдає, слова забуває і це з часом прогресує, раніше ліпше якось було.

Отредактировано Бруднаякангел (2008-06-15 00:44:12)

4

А зара він узагалі косить під Лагутенка... Отакої...

5

Самый высший балл по какой-нибудь шкале. Просто супер! Ещё и вживую поёт на концертах,чего не дождёшься почти от всех наших звёзд.

Отредактировано Алёнка (2008-06-15 09:04:35)

6

9 балів, якщо підібрати гарний бек, то усі 11 поставлю.

7

На записі дійсно можна ставити до 10 балів, але не вживу. Вживу послабше буде.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Вокал