Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Метал


Метал

Сообщений 1 страница 5 из 5

Опрос

Чи слухаєте ви метал? Які напрямки металу ближчі для вас?
Hard'n'Heavy

4% - 1
Heavy

9% - 2
Power

9% - 2
Sympho

4% - 1
Speed

4% - 1
Thrash

4% - 1
Death

9% - 2
Stoner

4% - 1
Doom

4% - 1
Black

4% - 1
Gothic

9% - 2
Sludge

4% - 1
Viking/Pagan

4% - 1
Folk

4% - 1
Dark

4% - 1
Progressive

9% - 2
Post

4% - 1
Голосов: 22

1

Чи слухаєте ви метал? Голосуйте, наводьте приклади.
Я, наприклад, фанатію майже від усіх стилів. Хіба що хеві та пауер не надто поважаю :)

2

я теж усьо полюбляю крім мабуть Progressive- нуднуватенько як на мене, не витримую 20 хвилинні треки, з постійними змінами темпу і дурними текстами ( може я просто  тупа і не доганяю концептуальності і сенсу цієї музички))).

3

Power та Progressive

інше лише частково...

4

Я вам так скажу. Прогресів мітал, так само як і пост-рок - насправді дуже нудна музика. Я більше люблю не чистий пост типу God Is An Astronaut або Godspeed You! Black Emperor, а, скоріше, з домішками ембіенту та іншого, типу Kwoon.
Але в прогресиві є багатенько хороших речей. Згадайте хоча б класику а-ля Rush або Dream Theater, або ж Oceansize... Повний ульот, як на мене.
Пропоную, раз уже є в цієї теми який-ніякий контингент, поговорити про стилі і групи більш змістовно ;) Для мене іконою є найрізноманітніший дум, можна з ухилом в індастріал (Lacrimas Profundere, Worship, Katatonia, Remembrance, і т.д.); сладж/стоунер (ну тут явний вплив Black Sabbath - Suma, Neurosis, Isis, Pelican...) Ну і дроун, якшо хто знає такий стиль - Earth, Sunn O)) etc. Але це для душі, загалом же можу послухати блечню від тру до пост (Immortal, Nargaroth,... ,Hollenthon, Transcending Bizarre?..), трохи дета (але не брутал - ну хоча б навіть і Cynic), з хеві поважаю лише, мабуть, білорусів Vicious Crusade... Знову ж таки, все може бути здобрене ембіентом та нойзом...

5

я наоборот люблю хеви и пауер
з хеви мені подобаються - Ария , Легион , iron Maiden , Маврик
з пауера - Єпидемия , Арктида , Ольви


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Метал