Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"


Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"

Сообщений 31 страница 47 из 47

31

слава яйцам 500 тыс. не набрали)

32

О, щастя!  :jumping: Та вони все одно шось та й придумають, я впевнений...

33

дешева як трава написал(а):

слава яйцам 500 тыс. не набрали)

Може тепер Кузьма буде більше займатися музикою

Varibobu написал(а):

Та вони все одно шось та й придумають, я впевнений...

Скорішь,Кузьма щось придумає,і буде в якомусь новому шоу ведучим...

34

Ну та й я про те :) Придумають Шанс Ревендж і знов будуть по 100 штук "талантів" клєпать...

35

Ураааааааа, этот порожняк наконец небудут показывать по тв?

36

private написал(а):

Varibobu написал(а):Та вони все одно шось та й придумають, я впевнений...Скорішь,Кузьма щось придумає,і буде в якомусь новому шоу ведучим...

Так він же вже веде на М1 "Дай покататись"

37

Буде,буде шось,то палюбе(((
Дуже так стрьомно Кондратюк сказав,коли дістав папірець з результатами,мовляв голосів замало,тому Шанса,поки що,не планується...

38

надоело это всё..
хуже мексиканского мыла.

39

"Шанса, поки що, не планується" - отже, планується в майбутньому. Приїхали :(

40

З однієї сторони то вже троха дістало, і я якось ніколи не фанатів він Шансу, дивився якщо випадково потрапляв. А з іншої сторони, то троха дико - ніяких публічних сварок Кузьми і Могили, та й хто безкоштовно пропихатиме зірочок (Територію А вже давно закрили, от тепер Шанс закривають; а Фабрика то фігня)?

41

такі цікаві в вас сварки:
якшо комусь не подобається Шанс, чуваки- не врубайте ТВ і всьо.  клепають зірок- ну і х.. з тим. вас гребе, реально? не склепають через шанс, буде фабрика-шмабрика і тд. тут принаймні напрешся з Кузьми. тим більше скільки реально зірок склепав той грьобаний шанс- козловського? і всьо.
так шо чуваки, давайте обсирати шанс десь не тут, бо силком вас дивитись то не заставляють, тим більше проект закрили. end of discussion

42

А шо, в цій темі тіки прославляти можна?  :crazy:  Класна у вас політика, вітаю!

43

Аня, вибач, але єдине що я зробив, так це висловив свою думку, власне для чого і створений цей форум. Якщо моя думка не співпадає з твоєю і тобі це не подобається, то це глибоко твої проблеми - хочеш бань, але я як писав що хочу і вважаю за потрібне, так і писатиму...

44

Аня, і ще одне... Повір мені, мене гребе що відбувається по тєліку, і в мене немає звички плювати на все і вимикати його... Тим паче, що частково це моя майбутня професійна діяльність... Не подобається що я пишу? - тебе ніхто не змушує це читати, - просто закрий сторінку)))

45

Свобода слова під загрозою! Ахтунг!  :crazy:
Взагалі-то, Маклай правий. Це вже не діло - банити когось за то, шо його/її думка не співпадає з твоєю.

46

на злодієві шапка горить. я жодного імені на назвала:) це раз.
друге:Варібобу, останній пост.  взагалі якого хера. я хоть когось забанила, я вобще такого права не маю. і не позбавляю я нікого права голосу. 
третє: я ніколи шанс і не прославляла і ваша думка частково співпадає з моєю, принаймні не суперечить. але я не заходжу на форум там Козловського і не пишу, шо він урод, причому вже 2 сторінки. це просто безцільна балаканина.
і четверте: як ви зауважили, на цьому форумі взагалі відсутня будь-яка політика і ше жодний пост не був стертий мною, якшо він суперечив моїй думці або блін принципам моралі. стирались пости або вже зовсім оффтоп або смайлики і інша дребедень. а останні півроку мене тут вообще нема.
так шо, хлопці, давайте продовжимо спілкуватися в дружньому тоні і не будем ставати в позу в таких пустякових ситуаціях.

47

Здорова іронія ше нікому не заважала ) Аню, не треба так серйозно відноситись до моїх постів; бо відчуваю, шо, незважаючи на смайли, іноді мій гумор деякі люди не розуміють ) Це не надто радує...
Дружній тон з мого боку був і залишається ) Зрозумій правильно, не можу сприймати ці холівари всерйоз


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"