Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"


Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"

Сообщений 1 страница 30 из 47

1

Люди, кто знает на какой именно площади будет проходить 24 мая гала-концерт и во сколько? Сообщите в этой теме кто знает. На форуме Шанса просто говорят, что на Европейской. Один из музыкантов говорит, что на Майдане. Кому верить? :unsure:

2

Ближе к 24 будет известно, хотя мне кажется, что концерт будет на Европейской

3

Ура!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Неужели єту долбаную програму закрывают,которая по моему мнению испортила скрябина.ГЕТЬ ГИДКОГО ШАНСУ-СЛАВА СПРАВЖНІЙ МУЗИКІ.

4

от Майдана до Европейской не далеко... поєтому где будет - большой роли не играет!
А что ШАНС закрівают - УРА!

5

Пінгвін написал(а):

А что ШАНС закрівают - УРА!

Шо реально закривають??? -:D  Алілуя ,бряття & сестри! :crazyfun:  Дочекалася!))))))

6

Бруднаякангел
То я понял из постов віше!

7

Пінгвін написал(а):

Бруднаякангел
То я понял из постов віше!

Та я то побачила)) тік пізніше)

8

В суботу на 1+1 последний шанс-финал 24 мая. ШАНС forever такого шастя нафіг нам не треба!

9

misko написал(а):

ШАНС forever такого шастя нафіг нам не треба!

Амінь! :jumping:

10

Люди,а чего вы так?Я понимаю,"ШАНС"надоел.Но его можно и не смотреть. Где мы теперь сможем увидить Кузьму в телеке? Там хоть изредка он чё-нибудь под фанеру пел,а теперь... Вообще,много ли концертов,по вашему мнению,проходит с участием"СКРЯБИНа"?

Отредактировано Алёнка (2008-05-19 23:32:42)

11

Воно то сумно звичайно,дивився Шанс завжди тікі тому,шо там був Кузьма,але може тепер його ніщо вже не буде відволікати від музичної творчості :writing:  :whistle: ...ну незнаю,хіба шо Пающіє Труси)))   %-)

Отредактировано Кольоровий (2008-05-19 20:25:01)

12

Алёнка
Я, наприклад, взагалі той "тєлєк" не дивлюсь  :crazy: І вам нікому не раджу, там і без реклами вистачає брєда  :crazy:
І мені не треба ані фанєра Кузьменка у тєлєку, ані сам тєлєк. Мені потрібні концерти, лайви, все шо може забажати душа )) А тєлєк - то вже для лінивих, так би мовити, для тих, кому ліньки піти в цей час погуляти, на той же самий концерт сходити і взагалі не зациклюватись на Скрябіні, а то ж так і про мітал забути можна  :crazy:
По сабжу - ШАНС той весь мій мозок виїв, навіть незважаючи на то шо його не дивлюсь )) Але пам'ятайте, шо Міхайло Міхайловіч наш дорогий також давав недавно прощальний концерт. І шо - багато чо змінилось?  :crazy:

13

Varibobu написал(а):

Але пам'ятайте, шо Міхайло Міхайловіч наш дорогий також давав недавно прощальний концерт. І шо - багато чо змінилось?

Я надеюсь,что это не то,что я подумала. Надеюсь,не прощальный концерт Кузьмы! :canthearyou:

14

Алёнка
Ніііі, це про Поплавського і Шанс - так би мовити, порівняння  :crazy: Один одного варті ))

15

Varibobu написал(а):

Я, наприклад, взагалі той "тєлєк" не дивлюсь   І вам нікому не раджу, там і без реклами вистачає брєда   
І мені не треба ані фанєра Кузьменка у тєлєку, ані сам тєлєк. Мені потрібні концерти, лайви, все шо може забажати душа )) А тєлєк - то вже для лінивих, так би мовити, для тих, кому ліньки піти в цей час погуляти, на той же самий концерт сходити і взагалі не зациклюватись на Скрябіні, а то ж так і про мітал забути можна   
По сабжу - ШАНС той весь мій мозок виїв, навіть незважаючи на то шо його не дивлюсь )) Але пам'ятайте, шо Міхайло Міхайловіч наш дорогий також давав недавно прощальний концерт. І шо - багато чо змінилось?

Підтримую на 200%
Люди,-викиньте тєлік у вікно, годі вже втикати ті передачі для тупих домогосподарок, не деградуйте. Слухайте живу і якісну музику. Замість зирити той Шанс-кнужку якусь почитайте.
Може взв"язку з закриттям того масмедійного фаст-фуду під назвою "Шанс" у Скрябіна з"явиться більше часу на творчісь (аби тільки не на  ті  "Труси")..хочеться блін концертів  нормальних,а не 5-хвилинних виступів в рамках якогось попсового перфоменсу зі всякими там козловськими і каролями чи закритих корпоративів з пузатими дядьками.

16

Та я ж і кажу, шо так просто ті всі Шанси не вмирають  :crazy: Того й приводив у приклад саме МіхМіха як живий приклад того - він усе прощається і прощається, таке враження, шо в нього на похоронах буде як у Брєжнєва - більше радих, ніж сумних  :crazy:  :crazy:

17

До речі, здається ,ШАНС буде в ДК КПі.........   але народ, може хтось знає... в той же час по радіо іде реклама про то ,шо Скрябін 24 у Чернігові ,а на їх сайті про то, шо 24 - Дніпро.... Може хто підкаже правду??????

18

В воскресенье 1 июня будет последний гала концерт шанса ,по 1+1 в 8 вечера-запишите Кузьму в последней пограме .

19

Так-с.Сдесь можете скачать видео из прошлого выпуска(финального),тут Могилевская поёт"Старі фотографії".Качество-не очень.
http://shareua.com/files/show/1185371/w … i.avi.html
Вообще,могу создать тему,и выложить туда несколько ссылок скачивания видео из"ШАНСа".Там будет качество хорошее,но кое-какие ньюансы. Свои"за"и"против"пишите в ЛС или ICQ.

Отредактировано Алёнка (2008-05-28 19:19:21)

20

А я вам казав, шо кінця-краю тому Шансу не буде?  :mad: "Голосуйте за продовження Шансу", тьху...

21

Люди,а де можна скачати сам гала концерт,вчора пропустила через обставини,а дуже хочеться останню програму подивитись?

22

Varibobu написал(а):

А я вам казав, шо кінця-краю тому Шансу не буде?   "Голосуйте за продовження Шансу", тьху...

А сколько голосов надо,чтобы было продолжение,а то я этот факт упустила?

Ташенька написал(а):

Люди,а де можна скачати сам гала концерт,вчора пропустила через обставини,а дуже хочеться останню програму подивитись?

Посмотри на сайте"ШАНСа"(wwwshans-ua.com ),там есть форум,раздел"видео-выступления",там со временем загрузят.А повтора не будет?У тебя высокоскоростной интернет?Это же сколько качать!

23

Алёнка написал(а):

А сколько голосов надо,чтобы было продолжение,а то я этот факт упустила?

Пів лімону і один голос!

24

А проти можна проголосувати?  :crazy:

25

слава богу что финальное.

26

Півлімону начебто й багато,але ж коштуватиме воно за тарифами Вашого оператора,а не по 2 грн,як за виконавця голосують і відправляти на звичайний Life'офський номер,тому все ше може статися :suspicious:

27

Я уверен,что что одиннадцатый Шанс будет-не такая и большая цифра,хотя посмотрим,когда кстати скажут результаты??

28

Ну нафіга вам оце все лайно потрібно? всякі Шанси та інші хрєні. Невже нема в житті цікавіших речей ніж ото вечірнє недільне тупе втикалово у тєлік,відсилання СМСів і т.д?Люди,ви мене реально лякаєте .Сподіваюсь,шо з часом(можливо подорослішаєте) і шось у вашому світогляді зміниться ...дуже сподібаюсь.

Отредактировано Бруднаякангел (2008-06-02 22:51:02)

29

private написал(а):

когда кстати скажут результаты??

8 червня оголосять підсумки...

30

Треба якось поламати голосувалку чи шо, шоб не добрали до півмільйона  :idea:


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Гала-концерт ШАНС 10 "Остання гастроль"