Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » шукаю інфу про кліп "Чорнобиль"


шукаю інфу про кліп "Чорнобиль"

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

цікаво... дійсно він знімався біля ЧАЕС??? бо мені тут стверджує одна людина, що це прост омонтаж. Що ніхто не повезе мшину апаратури до станції, що просто хлопці позували біля рреактора а потім звели фон реактора та хлопців з "музикою". Вибачте, нікого не хлчу образити... Я була там ось на днях. За ввелику кількість спецефектів не ясно чи то реальне відео ци напівмонтаж... ніяким боком воно не торкається самої творчості, виключно технічна сторона зйомок... Бо є таке поняття як радіофобія :)  випадкове воно тут???

2

Так, вони дійсно там знімали :)

3

вони там знімали все-все??? чи просто фон ??? а потім в студії чи десь розклали аппаратуру та наклали на фон реактора як вони співають/грають?
я наприклад однаково сприйняла і той і той варіант. але суть в тмоу що одна людина каже що це все монтаж. що їздити туди може вони і їздили, але точно не везли туди аппаратуру. що це ніби дурниці, везти фуру аппаратури, якщо можна просто фони познімати) та все, а відспівати десь в залі ))
питання: кліп знімався на фоні реактора з розкаладеною та підключеною с аппаратурою чи ні??? чи туди ніяких інстурментів не везли??
Я ще раз кажу) я просто цікавлюсь)... бо чесно кажучи то охороняємий об`єкт... там навіть не дозволяють знімати нижче контурів реактора) у них це називається "периметр"

4

Та помоему, там реактор только как фон выступает, поэтому могли и там поснимать. Хм. Хотя, я и сам всего не знаю :)

5

Вони знімали кліп на фоні станції... Бачив вирізки у якійсь програмі, де показували все за лаштунками.... І Грін Грей їздили там знімати. Модна хвиля була...

Отредактировано Маклай (2008-09-21 17:50:33)


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » шукаю інфу про кліп "Чорнобиль"