Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Концерт у Львові 10 квітня


Концерт у Львові 10 квітня

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Люди,хтось був?Розповідайте,як вам концерт,як Труси,що вони там співали???Дуже цікаво :jumping:

2

хтось був.
було прикольно, весело, пающіє труси  на щастя залабали 1 пісню, пающ. труси + Кузьма на приспіві.
концерт був класний, 2 години. нова дівчинка Юля видно що ще не зжилась з хлопцями
Кузьма весь час стібався з Вадіка, А Льохас бігав по сцені весь час, хоча вона була маленька
баоет Любовніки  :D  :D   - то весело, згвалтували одне одного на сцені.:)))))

3

А людей багато було на концерті???

4

!!!ПРО КОНЦЕРТ У ЛЬВОВІ!!!
"Солодкий жах" Кузьми здійснився у Львові
Учора, 10 квітня, у львівському цирку відбувся концерт гурту "Скрябін". Такого аншлагу й любові у Львові Кузьма не очікував, про що неодноразово говорив глядачам.
Програма складалася з пісень різних альбомів "Скрябіна". Практично від першої пісні "Гламур" і до останньої - "Старі фотографії" чути було, як співає з Кузьмою зал. В останніх рядах чи не з першої пісні почали танцювати.
"Люди, ви не уявляєте, які ви класні. Ви є нереальний народ. Ви настільки близькі і рідні. Я просто в шоці. Я просто не вірю, що так є", - так вигукував Андрій Кузьменко, по-справжньому дивуючись такій шаленій підтримці залу.
Кузьма потішив піснею "Тікай, бо скоро буде війна" своїх друзів, які згадані в його книзі "Я, Побєда і Берлін", глядачі увімкнули підсвітки на мобільних телефонах, підтримуючи земляка. "Вимкніть світло, - наполіг Кузьма. - Люди, подивіться: впало небо. Ми в космосі. Це неймовірно"
Підтримували "Скрябіна" шоу-програмою балет "Любовники": три пари молодих людей своєю експресію та віддачею теж заполонили серця глядачів. Щоправда, коли "любовніки" у спідній білизні зображали пристрасть, любов та елементи пропозиції на пісню "Давай з тобою займемся любов’ю", фронт-мент гурту порадив батькам пояснити дітям, що то хлопці та дівчата шукали на підлозі загублені копійки.
Після годинного концерту, Кузьма запропонував глядачам зійти на арену до сцени. Далі були "Танець пінгвіна", "Озимі люди", "Мумітроль" ("Якщо ти зрадиш, кохана
я вирву всі твої патли"), "Падай", "А я не бультер’єр", "Ти мені не даєш", "Хлопці-олігархи" та інші…

Відбулась і прем’єра гурту та пісні "Пающіє труси". Дві брюнетки, шатенка, білявка та руденька з гурту так зачарували публіку, що ніхто не танцював - дивилися на дівчат та слухали слова пісні.

Опісля публіка скандувала - "Натаху". Довелося Кузьмі задовольняти бажання глядачів.

Загалом концерт тривав 2,5 години, наприкінці якого Кузьма зізнався: "Це самий солодкий кошмар, який у мене був. Я схиляю перед вами голову. Ви можете виплеснути все, вмієте трохи і похуліганити, і відпочити. Цього не вміє більшість, яка ходять з вами по вулиці".

5

Аааа ))) НАТАХА!  )))))))) Я бы много чего отдал, чтобы услышать эту пЭстню вживую :crazyfun:

Как я давно уже не был на концерте скрябы.. (с прошлой осени :D )

6

ех..заздрю львівянам!))
Хоч би в Києві концертик нормальний забацали чи шо?(не прошу вже в Сумах-бо знаю шо сюда ніхто ніколи не приїде)
а "натаху" теж давно мрію наживо слухнути :D

7

Эх...надеюсь они везде теперь будут с такой программой..

8

С такой программой это врядли ( Это скорее исключение.. А Натаху можно услышать или на альтернативном фесте или если несколько сотен народа об этом попросит на концерте..

Хотя надежда, как говориться.. =)

9

))) Концерт справді був супер! І Скрябін був таким щирим і привітним ))) емоцій було багацько, тільки шкода що вже по всьому. Так хочеться ще на концерт!!!! Чекаємо з нетерпінням Кузьми знову у Львові !

10

А с "Про любов?",что исполняли??И вообще какие песни пели,очень интересно??

11

з про любов співав мало тільки шмату, мумітроль, вибач і звичайно про любов


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Концерт у Львові 10 квітня