Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » ЕХО


ЕХО

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Как вам этот проект? wwwexomusic.net - сайт.   http://ibox.org.ua/28847/ - музыка.

2

То якесь пориво, а не музика!!!

3

2Пінгвін:
Кайфовий альбом!!! Хлопці суперову штуку зробили!!! А кшо ти його не можеш поняти - так то товї особисті проблєми!!!
ЕХО розвивається ВГОРУ і то є факт!!!
...
То щє раз підтверджує, шо ти чув той альбом 1 раз і то під час перегляду свого улюбленого серіалу "САНТА БАРБАРА" і попутньо трендів по телефону...
Сядь і послухай альбом, як мінімум разів так 20 (щоб дійшло до тебе! бо меньша кількість разів тобі не допоможе роздуплитися і зрозуміти про шо там співають. бо рівень сприйняття дорівнює 0,1 і то є твоя проблема!!!)!!! А потім поговоримо про гурт ЕХО, СКРЯБІН, Кузьму, ....
Успіхів!
:)

4

igor911 написал(а):

А свого розуму не висточає написати...!!!
Питань нема!!! Слухайте офігєнний, шоб не сказать охуєнний гутр ЄХО=ХУЙ і кайфуйте!!!

Отредактировано Пингвин (2006-11-03 19:34:19)

5

НОРМАЛЬНА музика! От Кузьма зараз якусь фігню любовну пише! Гламур - найгірший альбом! ІМХО

6

А мені подобається і новий і старий скрябін! :rolleyes: Побийте мене!

7

Кольорова написал(а):

А мені подобається і новий і старий скрябін!  Побийте мене!

Ох,який тут Кузя культурний.... :lol:

8

Так то він біцепси показує! :bb:  :rofl:

9

Слушайте, люди. Какое отчество у Сергея Геры?

10

Творчество??? :))) ДР - клавіші!
Да, Анька, хай поб`ють нас за те шо ми всіх любимо!!! А ти, Пінгвін,.... промовчу ми ж не маємо любити те, шо ти слухаєш за межами Скрябіна???!!!!

11

Tina
Я нікого не змушую!!!!
Я поважаю ШУРУ... як людину... (творчість його не догоняю (чув пару треків... Навіть просив на сайті, щоб хтось сказав де можна скачати більше, щоб послухати, і можливо змінити свою точку зору...)... тому і пишу свої власні "почуття"... єдине, що сподобалось - КОЗАК ДИСКО!)... стосовно РОСТІКА - я його не знаю, не спілкувався з ним...]

Отредактировано Пінгвін (2007-01-05 16:38:49)

12

Чи не міг би хто вислати мені на мило щось з творів ЕХО, бо в мене інтернет  з обмеженими превами, скачати нічого не можу? modul@pakko.ua - моя адреса. Буду дуже вдячний

13

а як??? У мене максимальний розмір повідомлення мила 2 мб! А пісня троха більше важить... (але я спробую!)  на ІНФОСТОРІ є...

14

2 Пінгвін: сам ты "ЯКЕСь ПОРЕВО"  :/

15

Сьогодні я нарешті скачав кілька треків з проекту "ЕХО". Скачав перші 4, прослухав і тут же стер - не вразило, чесно кажучи.  :/
Ні, це навіть не Старий Скрябін. Хоч як не крути, без Кузьменка навіть спільними зусиллями Рой і Шура не зможуть створити щось СКРЯБІНСЬКЕ. :sorry:
Але й Кузьма навряд чи зможе без Роя і Шури "повторити" неповторність Старого Скрябіна. А шкода...

Матеріал з Вікіпедії
Е́ХО (грец. Echo) — німфа, уособлення відлуння, що його чути в горах та лісах. За одним із переказів, Ехо покохав Пан. Але за те, що вона віддала перевагу Сатирові, Пан намовив пастухів, і вони роздерли німфу. За іншою версією, Ехо закохалася в Наркіса, який був до неї байдужий; від страждань неподіленого кохання вона так висохла, що залишився тільки її голос. Існував також міф про те, як ревнива Гера розшукувала свого зрадливого чоловіка серед німф, а Ехо своїми розмовами відвертала увагу богині; за це Гера позбавила її членоподільної мови. Відтоді Ехо може повторювати лише закінчення почутих слів.

Отредактировано Оператор (2007-07-04 21:17:50)

16

Я теж не розумію такої музики:(

17

Сайт ЕХО скончался или я что-то пропустил?

18

Parazit
В мене він теж не йде...

19

Кліп (чи, точніше, те, що я видаю за відеокліп :-)) на пісню ЕХО "Так я тобі признаюся".

http://www.youtube.com/watch?v=lOXViBPRdaY

Новий сайт проекту
http://www.exo-exo.com/

20

Мне нравится творчество "Eхо". Такая искренне-грустная музыка. То, что песни немного недоработаны в плане аранжировок, не портит, а придает изюминку, эдакое студийное звучание. Больше всего нравится "Чи ти почув" и "Калорифер", который больше всего похож на "скрябинскую" музыку.  Естественно, глупо сравнивать голоса Ростика и Андрея, у Андрея голос просто бесподобный, но все -таки ребята большие молодцы.  И как только в продаже появится их альбом (если это все-таки случится), обязательно куплю его для своей коллекции.

21

Висловлю і свою думку.
Ехо, звичайно, сильно відрізняється від старого Скрябіна, але як написала L.V. це щира сумна музика, яка особисто мені подобається. Я навпаки закачав "Гламур" Скрябіна і витер все крім трьох композицій, альбом "Про любов?" я вже стер увесь.
З Ехо найбільше подобається "Слова будуть завжди". За змістом (поезія) це одна з найкращих "скрябінських речей".
Щодо музики, не завадило б ще попрацювати. Але ж це є демо-альбом...

22

Особисто мені з проекту сподобалися пісні: "Слова будуть завжди", "Колись", "Не бути нам", "Так я тобі признаюся" (кліп - підтвердження) і "Вийде сонце". Вокал Ростислава, звичайно, хоч і непоганий, але не дотягує до професійного (чимось нагадує Гудімова) і в багатьох піснях псує дуже мудру лірику і оригінальну аранжировку (в дусі Скрябіна другої поливини 90-х). Що ж, сподіваюся проект буде реалізований.

23

"Не бути нам", і "Вийде сонце" мені теж дуже подобаються.
Єдина пісня, яка мені абсолютно не сподобалась це "За тобою (любов!)"


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » ЕХО