Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Что вам не нравиться в группе СКРЯБИН?


Что вам не нравиться в группе СКРЯБИН?

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

Я прекрекрасно понимаю, что на этом сайте собрались исключительно поклонники творчества группы Скрябин и все тут только нахваливают. Но все же хотелось бы узнать что вам не нравиться в группе, какие минуса вы видете, что вас огарчает?

2

Лена пішла

3

Всё нормально вроде...ну может ремиксов многовато

4

В последнее время не очень хорошие клипы. Скорее всего по вине режисеров.

5

Дуже не люблю одну річ в багатьох гуртах-це коли вокаліст цар і Бог ,а інші музиканти тут так-збоку-прєпьоку, типу ніхто. Це і не люблю в Скрябіні. Дуже бісить ( часто  спостерігала) коли об"являють: "а тепер виступає Кузьма Скрябін!!" чи там "...Андрій Кузьменко"

Ще такий момент- на днях якось зранку випадково побачила Шанс і там Скрябін виступав-пісенька "мумітроль" і в мене реально склалося таке враження що то співалося під фанеру, бо якось відкриття роту не співпадало зі співом+ там ще він курив і цигарку не встиг з рота витягти а слова вже пішли. Реально це все діло засмутило.

І скарга нумер 3!хє-хє)
Шо концерти проходять не для того слухача що дійсно цінує і насолоджується скрябінівською музикою,а для всяких там пузатих дядьок і гламурних тьтьок шо замовили собі Скрябіна таким собі музичним фоном на свій корпоративчик(аби шось там гуділо..і срати їм насправді чи то Скрябін, чи то Сердючка,чи там всякі Таісії Повалісії аби пика знайома була). скрябін їде туди де бабло, а до людей шо дійсно чекають-якось може потім...

6

Попсовість

7

Комерція.... Абсолютна комерційність, яка повністю задушила в Кузьменкові творчу людину...

8

Бруднаякангел
Ты умные вещи написала! На счет вокалиста - царя и бога больше чем согласен!! Реально все знают группу Скрябин не как Костю, Вадика, Лешу, Костика, а как одного Кузьму..И так во многих группах!
Но на счет второго: немного оправдаю Кузьмича) Он всегда говорил, что не любит и пытается не петь под фанеру, но все телевизионные передачи предусматривают запись выступлений под фонограмму. Бывают конечно исключения, но..например Шанс - галаконцерты, Фабріка Зірок, Песня 2007, 2008...концерты ко всем праздникам записывают под фанеру что не есть хорошо..

9

kvaa
Чекай, я хоч шанс і не дивлюсь,але хтось  колись казав мені шо учасники там наживо співають-чи то неправда? Якшо люди без фанери лабають і та передача норм собі записується, то чого Скрябін вживу не співає?
Я розумію, шо в цьому житті ми всі глибоко залежні люди і робимо те шо робити не хочеться, але має бути якась самоповага, планка яку не переступиш.
Якшо музикант виступає під фанеру-то гріш ціна йому...
Панк у Кузьмі здох оканчатєльно і бєзповоротно...шкода канєшно..

Бабки бабки бабки пожирають людей..пум пурум

Отредактировано Бруднаякангел (2008-03-14 00:46:13)

10

От уже ці претензії... Можна подумати, що Кузьменко вам всім щось там винен! Я слухаю лише "тіпа старого" Скрябіна (конкретно - до 2003 року), поважаю усіх старих і нових участників за те, що вони робили і роблять... Не знаю, як вам, а мені особисто важлива лише музична складова... Яка різниця хто там з ким посрався?!

11

Бруднаякангел
Я не в курсе почему он в живую не пел в Шансе. Может такие правила, что только учасники поют в живу. Спасибо СКРЯБИНУ что на концертах своих поют в живую! Не то что многие звезды другие!

12

kvaa написал(а):

Спасибо СКРЯБИНУ что на концертах своих поют в живую! Не то что многие звезды другие!

Нє то что многіє другіє звьозди? Та він вже потихеньку скочується до рівня тих звьозд- ХSів, СМСів, Потапів та іже с німі. 
Статус хоча б має зобов"язувати виступати наживо.

У скрябіна з"явилась значно більша аудіторія-але ця аудиторія- це вбільшості бозмозглі люди,які хавають то шо їм в ротик покладе масмедіа, люди які не хочуть думати самі. обирати собі якусь дійсно якісну музику  і легко споживають ту попсу шо їм втюхує тєлік\радіо і вона їм покайфу, тому і музичка робиться проста-шоб всі її хавали.
ПТУшнікі, гопи ,малі школярики з несформованою свідомістю і сприйняттям, разом із тим недалекі гламурні тьоткі і зажрані дядьки, домогосподарки-все це для них. Музика шо розрахована на широкий загал-то відверто гімно.
Але все одно для мене Скрябін був і є найулюбленішим укр. гуртом. Сподіватись шо цей регрес таки припиниться)) Думаю неоромантичний сольник порадує)

Отредактировано Бруднаякангел (2008-03-14 19:49:14)

13

співати під фанеру, то є якась там вимога при записі тв програм :no:

14

Varibobu і ВСІ!
Тема сСТАРОГО і НОВОГО СКРЯБІНА закрита!
їїне чипати на форумі! Бо то починається гон одного на одного.
Хто порушить цю тему - буде штраф!

Стосовно ФАНЄРИ - на шансі ніхто і ніколи не співа на живу!
ФАНЄРА!
І фанєра - є обов"язковою вимогою всяких шоу, програм, концертів. (звичайно тіка якшо то не є сольний концерт якогось гурту скажимо так "Живого")!

Я не хочу відстоювати якусь точку зору чи когось конкретно. Просто скажу: покажіть мені тих, хто не хоче гроші мати!?
ХТО ГРОШІ МАЄ - ТОЙ СПІВАЄ
ЯК ГРОШІ МАТИ - МОЖНА І СПІВАТИ...
СРАТИ...
І хто СПІВАЄ, а хто і СРАЄ...
От який шлях зара вибере гурт Кузьма (не гурт СКРЯБІН, а КУЗЬМА) - то залежить від нього.... Але зара він стоїть на тому разголудженні... Вибір за ним... Або СПІВАТИ, або СРАТИ...

Щє додам: я в гурті ПОВАЖАЮ КОЖНО ОКРЕМО. І то шо вони будуть грати - вплине лише на моє ставлення до тої музики яку вон будут грати! А відношення, як до людей - може змінитися лише в випадку якихось позамузичних обставин!

Дякую!

15

Пінгвін +1

16

Пінгвін
ОК, закривай тоді цю тему теж... Бо починається те саме, що у згаданій тобою "про старий і новий"...

17

Дуже не люблю одну річ в багатьох гуртах-це коли вокаліст цар і Бог ,а інші музиканти тут так-збоку-прєпьоку, типу ніхто. Це і не люблю в Скрябіні. Дуже бісить ( часто  спостерігала) коли об"являють: "а тепер виступає Кузьма Скрябін!!" чи там "...Андрій Кузьменко"

Ще такий момент- на днях якось зранку випадково побачила Шанс і там Скрябін виступав-пісенька "мумітроль" і в мене реально склалося таке враження що то співалося під фанеру, бо якось відкриття роту не співпадало зі співом+ там ще він курив і цигарку не встиг з рота витягти а слова вже пішли. Реально це все діло засмутило.

І скарга нумер 3!хє-хє)
Шо концерти проходять не для того слухача що дійсно цінує і насолоджується скрябінівською музикою,а для всяких там пузатих дядьок і гламурних тьтьок шо замовили собі Скрябіна таким собі музичним фоном на свій корпоративчик(аби шось там гуділо..і срати їм насправді чи то Скрябін, чи то Сердючка,чи там всякі Таісії Повалісії аби пика знайома була). скрябін їде туди де бабло, а до людей шо дійсно чекають-якось може потім...

Попсовість

Комерція.... Абсолютна комерційність, яка повністю задушила в Кузьменкові творчу людину...

+1. Тут и добавиь нечего :(
Еще мне не нравится отсутствие Шуры, Ростика...

18

Как по мне,то Кузьма изменился в последнее время в худшую сторону :(

19

Пінгвін написал(а):

Тема сСТАРОГО і НОВОГО СКРЯБІНА закрита!їїне чипати на форумі! Бо то починається гон одного на одного. Хто порушить цю тему - буде штраф!

радібога штрафуй.

20

"Тема сСТАРОГО і НОВОГО СКРЯБІНА" це єдине, що може зацікавити зараз у цій групі. Тобто в межах цієї теми принаймі можна поміркувати про межу між комерційною естрадою і творчістю.
А от про що можна поговорити в темах про останні альбоми-кліпи-шанси-фоткі я не знаю.

21

Останнім часом троха дратує першозначимість труханів на фоні самого Скрябіна. Не кажу про творчість трусів (то окрема тема), але не дуже радує, що група через це певною мірою все ж таки страждає.

22

интересно, конечно, было почитать комментарии. и поздновато я подключаюсь.. что поделать.)
у меня нет притензии к тому, что состав сейчас такой, какой есть. Кузьма он и в Африке Кузьма - манера пения, своеобразный мелодизм, что-то такое манерное немного - это то за что любил и продолжаю любить. но если говорить по музыке - качество её действительно начало опускаться. он стал делать музыку типа "ближе к народу". не мне его судить, но "сложный" Скрябин мне ближе. "Сложный" (для понимания некоторых) и интересный, точнее сказать, альтернативный. пик пришёлся на Хробака со Стриптизом. Также очень люблю Озимых Людей, да и Натура, в общем, хороша, хотя есть в ней для меня минусы. но это ещё близко к классическому Скрябину. а дальше Кузьма всё больше и больше стал отдаляться от этого..
припевы многих новых песен слишком попсовы и банальны. не буду называть тех песен - их слишком много людей любят)
и ещё мне не нравится новая бэк-вокалистка. сам голос (манера пения), и то, как он сочетается с голосом Кузьмы. Розумна не порядок круче, и слушать одно удовольствие, жаль ушла.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Что вам не нравиться в группе СКРЯБИН?