Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Скрябін » Льоша Зволінський


Льоша Зволінський

Сообщений 1 страница 30 из 34

1

Супер-гітарист!!

2

То є мій найулюбленіший "персонаж" гурту СКРЯБІН!!!!
То є СУПЕРОВА людина!!!
ОФІГЄННИЙ гітарист!!!

3

Класний гітарист! :dance:

4

Льохас...

5

А чи знає хтось в якому гурті розпочинав грати Льоша, і як він потрапив до СКРЯБІНа??? :D 

6

Неа. Лично я нет!!

7

:)

8

До того, як потрапити до гурту СКРЯБІН Льоша грав з ЮЛІЄЮ ЛОРД... Потім поступово під час співпраці СКРЯБІНА і ЮЛІІ частина музикантів перейшла до гурту СКРЯБІН (то є Льоша Зволінський і Володимер Поршенко (якшо хтось такого пам"ятає!? Він грав до Вадіка на барабанах!)... Ось така Льоша і лишився в гурті... Спочатку він був, як музикант, що грає тіка на концертах, а потім ввійшов до основи і зара вже вважається ВЄТЄРАНОМ гурту!!!

Дякую за увагу!!! :)

9

Погано шо на офсайті нема історії кожного гучасника,тіки Кузьми :mad:

10

Пінгвін
Чого ж ти так його...ВЕТЕРАНОМ назвав! :lol: Він не самий старий там! :D

11

ANN@
Він другий за віком... Але там троха інше поняття в то слово акладалолсь...

Аня
Бо там немає часу... У мене у самого руки не доходять... Ми з Анютою планували зробити анкету і попросити кожного учасника гурту її заповнити... та все ніяк...

12

Лёша уникальный чел. Похожего на него я ещё никого не видел. Ну скажите, как можно зимой в шортах ходить!! :lol:

13

Пінгвін
Давай тим серйозно займемось!:))Попрацюємо троха журналістами:))

Пропоную в розділі "Питання Скрябам"всім писати,кого-що цікавить!І коли назбирається певна кількість питань,ми складемо ту анкету і дамо кожному з учасників гурту!;)

14

Прикольно. Ок!! Будем задавать.

15

Моя улюблена фотка...
Моя улюблена гітара Льоши...

16

Класна фотка :)

17

Аня
То Льоха спеціально позував...
Прикольно коли під час концерта, коли його фотографуєш, він постійно якісь приколи мутить... :D

18

http://we-love-skryabin.narod.ru/pikaso.html
класна 5 фотка

19

Приєднуюсь до всіх...справді цікава...весела...та ще талановита людина... ;)

20

Сьогодні ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ЛЬОХАСА!!!!
ДРУЖЕ!!! Вітаю тебе!!!!
Розривай струни... давай шалений драйв...

21

ВІТАЮ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАЙКРАЩОГО ГІТАРІСТА В СВІТІ!!!!

22

З Днем Народження!!!!!!! ;)

23

Леха, с Днем Рождения!!! Ты самый реальный гитарист за всю историю группы Скрябин!!! Ты клевый чувак!!

24

З Днем Народження, ЛЬоша!!!
:)

25

Ой...і я приєднуюсь до привітань...З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ НАШ УЛЮБЛЕНИЙ ЛЬОШЕНЬКА... ;)  :)  :D

26

Київ, міленіум, дракони

Отредактировано Свєта (2007-07-06 01:23:08)

27

БІОГРАФІЯ

Олексі́й Зволи́нський (псевдоніми — Зваля, Релакс; *30 квітня 1976, Київ) — гітарист, член гурту Скрябін з 1999 року і до сьогодні.

Народився 30 квітня 1976 року в Києві.

Закінчив КПІ по спеціальності «Обробка матеріалів різанням».

Грав у гуртах «Джек Фрост», «Фантом Лорд», «Академ», «Водяний ліс», «Юлія Лорд».

Після того як Скрябін створив пару спільних проектів зі співачкою Юлією Лорд, а це було у 1999 році, Олексій, разом з Володею Паршенком, Сашою Мельником і Юрком Дудою, був залучений до участі у Скрябіні. Альбом Скрябіна «Модна країна» створювався вже з його безпосередеьою участю, усі подальші альбоми вже з Олексієм в офіційному складі.

28

Льошку з Днем Народження!!!!

29

Хоч із запізненням, але... Мої найщиріші вітання в День народження!

30

И мне он очень нравится... Ну, кто был со мной 3-го на концерте, заметили :blush: Весь концерт орала: "Лёша, Лёша" :love: Он наверное там сам в шоке был... :D
http://i.piccy.info/i3/95/45/ca8a9c5a448a5f219740e62b63ab.jpeg
http://i.piccy.info/i3/1e/65/3c7170f9e1f5dadcb0e4fce65b43.jpeg


Вы здесь » Скрябін » Скрябін » Льоша Зволінський