Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Як довго ви вже слухаєте Скрябіна?


Як довго ви вже слухаєте Скрябіна?

Сообщений 1 страница 30 из 34

1

Як довго ви вже слухаєте гурт "Скрябін". і чи пам"ятаєте коли почули вперше і шо то було?

Я от сьогодні доперла шо слухаю Скрябіна 10 років, скоро вже 11 буде.
Шо перше почула-ніяк не можу згадати, -склєроз-шо поробиш?))
В мене був двукасетний магнітофон
(дуже ніфігова річ на той час,за це мене і поважав весь двір),
ходили всі переписувати касети.
І я собі переписала Скрябіна ,пам"ятаю шось було вперемішку з Казок,
Птахів і танця пінгвіна. І так мене то проперло. Ходили ми з одним чуваком
(на той час моїм найліпшим другом) і наспівували собі:"тікай,бо скоро буде війна.."
Або після уроків на чергуванні в класі позалазимо собі на парти, танцюємо
і верищимо дурними голосами "я там де сонце на стінах..я там де сонце на стелі.." веселі були часи :)

2

а я всего-то лет 7

3

Особисто я слухаю Скрябіна приблизно 13 років. Власне, я тоді не знав, що то Скрябін. У мене випадково опинилась касета "Студії Лева". Там, окрім інших виконавців зі Львова був і Андрій Кілл. На касеті були дві пісні: "Олля" і "На даху добре".  Пісні мені сподобались. Більш грунтовно на Скрябіна я підсів після "Танцю пінгвіна".

4

Мені в 1996 один шкільний товариш переписав зі своїх касет (теж у когось переписаних з відксереною обкладинкою) на "бабіну". "Бабіна" це така 550 метрова магнітна стрічка, намотана на пласмасову катушку, якою користувались до касет. Це були альбоми "Птахи" і "Мова риб". От тоді я і став щасливою людиною. А до того щось переписував з "Радіо Промінь". Пізніше, коли я купив касетний магнітофон, грошей лишалось на одну-єдину касету і я обрав "птахи", не дивлячись на те що й так вже все там знав на пам'ять. Доки в мене не з'явилось ще кілька гривень це була моя єдина касета:) Перша пісня яку почув напевно "осінь-зима", дуже несхожа на тих "галябард", що в той час займали місце на сценах і у студіях. Мені до знайомства зі скрябіним взагалі ніяка музика особливо і не подобалась, вибирати не було з чого. Інша справа сьогодні.

5

Мені в 1995 році один фанат підсунув якусь піратську касету. Серед інших пісень там був і "Танець пінгвіна". Потім, пам'ятаю, в 1997 здавав пляшки з-під пива, щоб "Казки" купити... Чудові спогади про дитинство!

6

а я не так давно. десь в 2004 мені бультерєр сподобався, а потім вже й танго вийшов, і я почала шукати попередні альбоми. ну короче, я чайник :)

7

1996 рік. Літо. Глухе полтавське село. Все шо в мене тоді було - касетний магнітофон "Маяк", підсилювач "Одиссей" та дві колонки S-90. На той час - справжній як скарб (ну як на мене). Я тоді тащився від квіна і депеша. Брат притяг якусь незрозумілу кассету, без обкладинки, покоцану, виробництва "свеми", здаеться. От тоді й сталося моє знайомство зі "Скрябін""ом. З ним я доростав, поступав, прогулював... Ехх. Класні були часи ;). Не то, шо зараз =\.

8

А я тіки пів-рока слухаю.Перший раз я почув та й побачив гурт "Скрябін" у Ялті на Мілленіум турі,пам'ятаю як мене "трясло" після концерту від такої музики,від такої атмосфери.Потім через 3-4 дні на  Фестивалі фейєрверків знов виступ,на цей раз я прийшов десь за годину на набережну(там та і був виступ),щоб краще було видно :D
(аж самому смішно :lol: )

9

О,private,ти в нас рекордсмен!!
За шо тобі власне полагаєцца приз...який?-ще не придумала))
придумаю якось...обов"язково...колись....може)))

10

Бруднаякангел написал(а):

Я люблю призи :D )))

11

а я точно пам'ятаю, що першу пісню від Скрябіна, що почув була фантастична "Шось зимно". Це було десь в 1995 році, потім різні пісні чув, а потім і касетки прикупив: і Птахи, і Казки, і Мову Риб. І молодшого брата "підсадив", в школі я дуже пропагував серед друзів Скрябін (це зараз я слухаю ДУЖЕ багато всього, а тоді майже один Скрябін і слухав), ще пам'ятаю притягнув у 9-ому класі касету "Хробак" і хлопці під партами читали тексти пісень, особливо уважно "Секс то є море з людей".....

12

Я слушаю Скрябина чуть больше 10 лет. Первой песней и клипом одновременно был "Той прикрий свiт". Так и началась моя любовь...
    В небольшом городке на востоке Украины , к сожалению, не было украинских радиостанций, и украинская музыка не продавалась, т.к. особым спросом не пользовалась. Ну разве только Билык. Поэтому более тесно познакомилась со всем творчеством группы только когда поступила в институт. Ну уж тут я оторвалась, купила себе все альбомы, которые на тот момент вышли, и потом уже не пропускала ни одного нового.
   Вопрос к Varibobu, как в кассете 1995 года могла оказаться песня "Танець пiнгвiна" , если и песня, и клип вышли только в 1998 году, я это хорошо помню, потому что в этом году я закончила школу.

13

а можливо там була перша версія пісні "Танець пінгвіна" 1993 року))))

14

private
подарим тебе все альбомы группы... на 1 двд... я забалваню! 8)

15

L.V.
"Танець пінгвіна" (пісня) вийшов у 1993 році. Оригінальна версія цієї пісні - в альбомі "Технофайт '93".

16

Спасибо большое. Буду знать.  :)

17

Так, це була саме перша версія Танцю пінгвіна, з останнім куплетом про брудну підлогу - я це дуже добре запам'ятав

18

територия А наше всьо, песня Казки, потом в лет 14 начал крепко слушать Дипиш Мод и попала в сетке на старые альбомы скрябинов (Птахи, Казка) и пошло поехало)

19

Так як я однолітка гурту Скрябін і не міг його слухати відпочатку....)))
Я вже слухаю їх чотири роки (слухаю цілоспрямовано, а не випадково), підсів як раз перед виходом "Натури" і "Альбому"

20

А я от якраз випадково і підсів. Це було ше до початку захоплення більш жорсткою музикою. Але любов до Скрябіна залишилась навіть зараз, коли слухаю, в основному, найбільш екстремальні прояви музичної культури.

21

Десь з 1994 року... по "Проміню" !

22

Я слухаю Скрябіна від виходу альбома КАЗКИ

23

Я - з виходом на телебачення "кліпу" на пісню "щось зимно" - уже не пам'ятаю, в якому це було році.

24

Я, мабуть, самий давній з присутніх шанувальник Скрябіна. Перший раз я їх почув на фестивалі Вивих у Львові в жовтні 90 року. Не дуже добре пам'ятаю що вони співали, здається Чуєш біль, Щось зимно і ще щось, але добре пам'ятаю що їх на сцені було чоловік 6-7, Кузьма був в шкіряній куртці і коротко стрижений. Всі вони стрибали по сцені і відривались по повній. З того часу я слухаю всі альбоми Скрябіна, хоча найбільше подобаються перші, записані в неоромантичному стилі.

25

Я вже й не пам"ятаю, коли почала слухати Скрябіна, але добре пам"таю, що це було ще в училищі (десь 1993-1997р.р.). У нас були хлопці, дівчата, що грали на гітарах, ми вечорами збирались біля гуртожитку, співали. Вже не пам"ятаю пісню, співали щось там ...Саня Скрябін мій колега...  :rofl: Потім скільки себе пам"ятаю, мені подобалась музика цієї групи. Цього року мені подарували диск з альбомами з 1997року, так я насолоджуюсь.  :idea: Зараз дуже хочу познайомитись з шанувальниками творчості Скрябіна, бажано ще й з Дніпропетровська, щоб разом сходити на концерт, що буде 10 жовтня. Відгукніться!!!!! :flag:

26

Помню впервые услышал (а вернее увидел их клип) на телеканале Ут-1, (в клипе ещё Олег Лапоногов из "Табула Раса" на гитаре играл),песня если я неошибаюсь "Той прикрий свiт" называлась.Услышать то услышал но большого значения не предал...и без того было что послушать: DepecheMode, Pet shop Boys, Mylene Farmer и.т.д.  Но не взначай слушал их музыку особено после выхода "Технофайт" и "Хробак" когда в газетах начали писать статьи, что группа абсолютный "украинский Depeche mode" и это действительно просматривалось в стилистике их творчества. После был выстрел на песню "Бультер'ер" который также неоставил меня равнодушным, и наконец "Наш останiй танець". После мой интерес  к группе  пропал поскольку состав был расформирован да и музыку они начали играть другую. Итак могу сказать что я слушал их с 1997 по 2002 ;).

27

Як зараз памьятаю як купив альбом «Казки» в 1997 році. Я сам народився в Україні, але живу все жіття в Россії,
а в 10-му класі мене відправилі тіпа закінчувати школу у Львові, але я нєасіліл :))) Так вот – я як мажор з півночи обшукав весь Львів у пошукак компакт-диска
Казки... ніде не було на сіді, бо тоді кругом продавалися касети.
Тоді я купив на касеті і з братом обмінявся плеєрами, щоби слухати «Нікому то не треба».

Саме тоді я і підсів на Скрябів. Через рік купив Казкі на сіді – починаючи з чього альбома усі маю :)

В часи офіційного сайту скрябін.ком.юа спілкувався з Ростіком Домішевським.
Він мене до студіі запрошував на каву, але я все не міг до Києва доїхати, а потім група розпалася.
Дуже переживав розпад групи. Скрябін вже не той, що був, але Скрябін.

Після школи працюв діджеем на радіо, знайшов там диск с якімсь Нашествієм де була пісня «Мій брудний космос» – пісню запіхнув ротацію.
Потім також регулярно крутилися більш нові композиції ;) Вибачаюся за порушення авторських прав :)

Я продовжую (і певно буду продовжувати) слухати старі альбоми, купую нові, але, наприклад, Гламур так ніразу і не дослухав.
Про любов? вже краще, але теж не фонтан.
Моя коллекція час від часу переїзджає. Спочатку в мпз, потім весь мій Скрябін переїхав в айТюнз і айФон,
а завдяки інтернету получилося знайти старі альбоми – ті, що не купити вже :)
http://pic.ipicture.ru/uploads/090529/hIGbTry6yn.png

Доречі саме про старі альбоми.
Мені не хватає для повного щастя обкладинок альбомів Птахи та Птахи повернулись. Може у кого-сь е в нормальній якості? ;)
Буду дуже вдячний.

Отредактировано nazazar (2009-05-29 09:11:42)

28

Цікаво було почитати твою історію, тим більше я приблизно таких же поглядів на творчість Скрябіна.
У мене особисто обкладинок немає, може хтось інший тобі й допоможе...

29

Пам"ятаю ше як кайфував під "прикрого світу" в території А,потім зависав від "танцю пінгвіна"....одним словом до ТАНГО я знав шо такий гурт є,але потрапив мені в руки той альбом і я зрозумів шо українська музика не така вже і погана....прокручував на магнітолі 100 разів то танго,затер до дірок,знайшов НАТУРУ і от тоді вже понеслось))))спочатку слухав більш нові пісні..нового скрябіна а тоді купив мп3 з всіма альбомами,і не знаю чи то так в одного мене було....спочатку включив,почав дешо слухати і мені то здалось суцільним брєдом)..закинув подалі в шафу....тоді коли нові альбоми вже трохи приїлись витягнув з шафи той цілий мп3-шнік знов включив і як на диво,моментом дуже багато пісень я зрозумів і мені сподобалось)))тепер слухаю як старго так і нового скрябіна з великою насолодою)

30

а в мене все почалося досить недавно - відколи кліп на "Кольорову" вийшов. тоді понеслось... купила альбом "Гламур" і слухала доти, поки не знала слова всіх пісень напамять. впринципі як і кожен альбом. :music:  ні дня не можу прожити без його музики. "Скрябін" рулить :cool:


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Як довго ви вже слухаєте Скрябіна?