Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Про любов?


Про любов?

Сообщений 1 страница 25 из 25

Опрос

Самая лучшая песня в новом альбоме Про любов?
Парасолі

5% - 2
Про любов

11% - 4
Шмата

8% - 3
Мкмітроль

5% - 2
Хлопці-олігархи

11% - 4
Вибач

28% - 10
Алло

2% - 1
I love you Barselona

2% - 1
Загублені діти

11% - 4
Інфляція. дурдом

11% - 4
Голосов: 35

1

Только выбирать не больше 1 песни!

2

Долго не могла выбрать - нравится не 1 песня, а много-много, но все-таки выбираю Загублені діти. Уж очень я люблю, когда Кузьма поднимает социальніе темы в своем творчестве:)

Отредактировано lena (2007-11-26 07:18:45)

3

Вы хоть дайте его сначала купить ;)

4

lena написал(а):

Согласен с тобой. Тем более, что стиль песни похож на Скрябина 90-тых. :)

5

Мені подобаються наступні: парасолі, шмата, вибач, мумітроль(текст- слів нема :rolleyes: ) загублені діти і про любов трохи

6

Я без ума от Вибач! Очень тоже нравится Инфляция. Дурдом, Мумитроль, Про любов....альбом классный весь!

7

На даний момент-Вибач ;)

8

Согласен со всеми что альбом супер.Мои любимые Про любов,Вибач.Інфляція.Дурдом і Парасолі!

9

Всі пісні з нового альбому дуже сподобались, та найбільш I love you Barselona...в мене немає слів))) :rolleyes:

10

Хлопці-олігархи самая прикольная

11

Оскільки мені сподобалося майже все, то скажу що не сподобалося:
пісня "Парасолі", "Алло!", наявність лише 1 караоке-версії пісні (а написали у множині), і тафтологія (слово "вино" своєю частою вживаністю доводить до білого коліна).
"Гламур" забутий, як страшний сон. Браво, хлопці!

12

"Вибач"... однозначно....зачепило...

13

Хочу кліп на ту пісню :)

14

а я б билбше на инфляцию хотив

15

меня тоже больше "нфляція" зацепила!

16

А я вже думаю про чорно-білий кліп на пісню "Про любов?". В червоному кольорі - лише серце.

17

Все песни очень классные!!! :)

18

А де варіант - жодна?(так так, я злий =\)

19

"Про любов"-то мабуть найкраща,недарма альбом має одноіменну назву( вступ пісні дуже дуже схожий на вступ у "Я хочу бути",нє?  :) )"
"Мумітроль"-так солодко і романтично)))))))

20

Скажу и я.:) Альбом получился лучше чем я ожидал, много песен хороших, но тексты в некоторых местах просто убивают. Голосовал за Олигархов(ну за хлопці которые, за обчных я 30 сентября голосовал:). По крайней мере я альбом за вчера больше раз послушал, чем "Гламур" за год(4раза) =)

21

Загалом альбом нормальний - не більше не менше.
Виділю "Парасолі", "Шмата", "Хлопці-олігархи", "Вибач". Найбільше вразили "Загублені діти" та "Інфляція дурдом" - не на ті пісні Скрябін акцент робив. Все інше просто напівфабрикатне лайно, вибачте але це таки діагноз який залишився ще з "Гламуру", де кілька нормальних пісень, хіт-два, а все інше фігня...
До того як вийшов альбом ми вже встигли десь 3-4 пісня затерти і прослуховуючи їх на альбомі вони вже здавалися нудними. Тому я б радив Скрябіну зав*язувати постійно нові хіти показувати в Шансі...

Отредактировано Маклай (2007-12-24 21:18:44)

22

Переслухавши знову таки змінив свою думку. "I love you, Barselona" та "Інфляція. Дурдом". Вставило.

23

понравились все песни кроме хлопцив-олигархив...голосовала за вибач.

24

Хм, знаєте, а я змінив свою думку за цей місяць. Альбом вийшов досить таки якісним, змістовним та класним.

25

А мені подабаються декілька пісень...Парасолі, Про любов, Шмата, Мумітроль, Хлопці-олігархи....особливо відмічаю Хлопці-олігархи та Шмата...))


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Про любов?