Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » НеУкраїнська музика


НеУкраїнська музика

Сообщений 31 страница 60 из 63

31

мм...а какие бы ты треки для начала порекомендовала скачать?

32

хм, навіть не знаю. Не знаю що ти любиш слухати. В мене все почалося з пісні coin operated boy. в розділі video є кліп.  з того шо  є в музиці спробуй missed me, dirty business, half jack, girl anachronism, бажано студійну версію

33

Фільм "Тачки", який вийшов у минулому році серед безкінечності плюсів вразив мене і своїм неповторним саундтреком, піснями у тому числі. Тому, хто зацікавився - настійливо рекомендую скачати і прослухати - не пожалкуєте!!!
http://www.dp-life.ru/soundtrack.php?id=177

Отредактировано Оператор (2007-06-07 17:43:15)

34

Недавно почув пісню по ДжемФМ - "Настроение улучшилось". Довго шукав, хто, коли і де її співав/співає. Виявилося, що співає(а точніше, россказує) Евгений Гришковец з группою "Бигуди". Кому як, а мені ці пісні-розповіді дуже сподобались. Знайшов тільки тут http://www.mp3real.ru/mp3/grishkovec_i_bigudi (дуже маленька швидкість та тільки два потока на айпі).

35

сам собі країна
мені теж таке до вподоби, маю їхній альбом "петь".

36

Друзі, хтось учора на концерт Елтона Джона ходив?

37

Оператор
Да!!! Дуже ікаво і якістно...

38

Сподіваюся, тепер наші люди схаменяться і хворих на СНІД/ВІЛ стане менше... Звичайно, це буде не завтра, але все ж буде... сподіваюсь...

39

а я по тв дивилась.

40

А я до держіспитів готуюсь... :(

41

почитайте деякі пости моральних уродів і долбойобиків ^_^
http://community.livejournal.com/kiev/3499153.html

42

Можливо я теж моральна потвора бо питання Вови мені здається цілком слушним. А ідея яка прекрасна в цієї боротьби зі снідом : "Використовуйте презервативи". Тобто робіть все що завгодно і з ким завгодно, тільки з презервативом. Якби людина залишалась людиною, то не потрібно було б ні презервативів ні благодійних фондів для боротьби зі снідом:( Джона-пропагандиста це теж стосується. Його внесок в боротьбу неабиякий - власним прикладом розширювати уяву мільйонів інших тупіших збоченців.

43

сексуальна орієнтація, так само як і колір шкіри, віросповідання і тд. не можуть обмежувати участь такої великої людини у подібній акції. Елтон Джон досяг у цьому світі стіки, що називати його підаром просто смішно.(підаром,як на мене, можна назвати якось сусідського придурка, який тобі чимось не подобається)) а якшо у якихось великих хлопчиків багато комплексів, то не варто свій гнів виражати у подібний шлях.
До речі, про презервативи. Як вияснилось з  опитування звичайної перехожої молоді дійсно багато хто не задумується над питанням використання презервативів з різних причин. Основною проблемою я вважаю брак інформації в час їх радянського дитинства, але яка різниця яка причина коли ми маємо такі наслідки?!

победа написал(а):

Тобто робіть все що завгодно і з ким завгодно, тільки з презервативом. Якби людина залишалась людиною, то не потрібно було б ні презервативів ні благодійних фондів для боротьби зі снідом:(

все одно більшість буде продовжувати все що завгодно і з ким завгодно, так краще вже захиститись.
А щодо людина залишалась людиною... сексуальний потяг закладений в людині природою. Крім того, як правило перед сексом  мало хто задумується про стан здоров"я партнера.
до речі, є стаття за зараження снідом...
коротше, мораль така: я просто не розумію чому власні комплекси виливати на чужих незнайомих людей, які в цьому світі досягли набгато більше ніж ти.

44

Про свої досягнення я звичайно не можу нічого путнього сказати, але в боротьбі зі снідом я вже точно досяг більше ніж цей комік:) Я впевнений, що в моєму середовищі ця хвороба не має жодного шансу, серед моїх знайомих немає ніяких "груп ризику". Я розумію, що зараз він "покаявся в гріхах молодості", але ж принаймі для тебе він герой, який чогось там досяг(?) і можливо приклад для наслідування? І справа не в сніді зовсім, а головах людей, які тепер кажуть про несприйняття мужоложства - комплекс! То нехай ця "сексуальна свобода" буде в твоїй родині, а я залишуть закомплексованим подалі від гидоти.
Суперечка безнадійна:(
В кожного свої герої

45

Аня
А ще сподобалось перше речення, де про повагу до віросповіданнь. Очевидно, що свобода віросповідання і сексуальна розпуста (свобода?) не можуть існувати одночасно:)

46

победа написал(а):

серед моїх знайомих немає ніяких "груп ризику". Я розумію, що зараз він "покаявся в гріхах молодості", але ж принаймі для тебе він герой, який чогось там досяг(?) і можливо приклад для наслідування? І справа не в сніді зовсім, а головах людей, які тепер кажуть про несприйняття мужоложства - комплекс! То нехай ця "сексуальна свобода" буде в твоїй родині, а я залишуть закомплексованим подалі від гидоти.

не буду сперечатись, просто хочу відповісти на твій пост.
1.ніколи не зарікайся, й сподіваюсь в тебе і в мене дійсно ніколи не постане проблема сніду, але щодо груп ризику: не забувай, шо снід можна підхопити не тіки коли ведеш розпусне життя, або ти є наркоманом. Це може трапитись так само і в лікарні і в інщих місцях, де ситуація від тебе не залежить
2. хто тобі сказав, шо він мій герой і явно він не є прикладом для наслідування. я не музикант, щоб повторяти його подвиги, та і орієнтація у мене нормальна. мені і музика його не дуже подобається. просто я об"єктивно оцінюю ситуацію, Елтон Джон досяг чогось у цьому світі це точно, подивитись тіки на то, шо ми тут його обговорюєм.
3. я ні в якому разі не схвалюю односатеві відносини, просто яке я маю право негативно відноситись до людини тіки через її орієнтацію. Мені здається пора дивитись правді в очі: такі люди є і вони в тому не винні, хтось там вгорі так розпорядився, вони мабуть і так мучаються, то чому інші люди не здатні їх зрозуміти?
може я дійсно дуже наївна, але мені ше досі хочеться, шоб коли дивились на людину, то бачили її найкращі сторони, а не її вади. Чому на запитання: що ти знаєш про Джона, чуєш відповідь. Він педик!
я дійсно не розумію яка кому різниця. на те й воно приватне життя, шоб лишатись поза увагою інших людей.
4 і останній момент. сексуальна свобода у моїй родині. у моїй родині є просто свобода, на усе, в розумних межах. просто мене з дитинства вчили, шо всі люди рівні!!  і я не розумію інщших людей, які прагнуть чиюсь свободу обмежити.
піс енд лав :)

47

Аня
лав-піс-фрідом
Свобода для одних процесів означає кінець для ряду інших. Тому кожен і намагається захистити себе як може.
Шкода тільки, що в Україні така важка ситуація зі снідом...

48

Я погоджуюся з думкою победи Свобода для слова звучить гордо. Треба сприймати нормально тих, хто пропагує одностатеві стосунки. Мовляв вони мають право на це. Але чомусь моє право на те, що я виступаю проти - не враховується. Дозволено організовувати гей-паради. Але чомусь не дозволено організовувати анти-гей-паради. Цікаво, чому я маю по суті менше прав ніж гомосексуалісти. Чистої води дискримінація. :(
Всім піс

49

ой-йо, тема ж про музику. Подобається пісня елтона джона I believe I can fly.

50

А хтось слухав гурт Dir en grey?

51

з логічної сторони це неправда, шо ти маєш менше прав, бо гомики так само не мають права влаштовувати анти гей-паради, а ти, відповідно, можеш брати участь у гей парадах. тобто ваші права однаково обмежені фізично. те, що твоя ідея в якомусь плані обмежується законодавчо, напевно є все таки якийсь зміст. наприклад, як заборонено пропагувати фашизм, також заборонено створення пол. партій,   а відповідно і мітинги в підтримку цих партій, діяльність яких спрямована на ліквідування незалежності України або незаконне захоплення влади в країні.
чому обмежують, Wacky, твої права? я думаю це обмеження відбувається за принципом у демократичній країні забороняються мітинги ПРОТИ когось, тому шо всі є рівні.
мені подобається 2 пісні Джона: I believe I can fly i Can you feel this love tonight.
пс. взагалі, я не розумію,  а в чому доцільність гей-парадів??

52

Вау, System of a Down будуть виступати в Києві! Правда, аж 25 серпня.

53

Ну, шо. Хто на Джорджа Майкла піде?

54

еее, не люблю його
А СОАД-круто! може знов тата вмовлю!! :lol:

55

Люди, плз, пыдкажыть щось про рок-фестиваль в Криму, що має відбутися на початку серпня...????
Дякую!!!

56

З останнього шо слухав то є Coldplay,30 seconds to Mars,placebo...шось не дуже пре зара іноземна музика, чи то просто не знаю шо вже слухати???!!! :/

57

Good Charlotte...заслушалась  :rolleyes:

58

дешева як трава написал(а):

да , good charlotte - музика то шо треба...

59

Останнім часом у плейлисті постійно грає:

Amon Amarth
Black Sabbath
Crematory
Dark
Dead Can Dance
Deep Purple
Depeche Mode
Doors
Falkenbach
Finntroll
Gods Tower
Hollenthon
INXS
Lacrimas Profundere
Lacrimosa
Lake Of Tears
Led Zeppelin
Massive Attack
Moonspell
Nautilus Pompilius
Neurotic Outsiders
Nick Cave & The Bad Seeds
Nirvana
Nokturnal Mortum
Pink Floyd
Portishead
Prodigy
Queen
Rolling Stones
Sex Pistols
Saturnus
Sopor Aeternus
Summoning
Tool
Yello
Агата Кристи
Аквариум
Кино

Це поки шо все, шо згадується...

60

мій top10 (згідно з моїм iPodoм та iTunes):

1. The Cure
2. The Killers
3. Röyksopp
4. Air
5. Depeche Mode
6. Blur
7. Darkel
8. Blink-182
9. Patrick Wolf
10. Angels & Airwaves


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » НеУкраїнська музика