Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Тур "Про любовь"


Тур "Про любовь"

Сообщений 91 страница 120 из 142

91

Придставте в Білій Церкві Кузьма із Сердючкою виступаои за партію регіонів26.09,та це ще нічо ,тещо виступатеме Сердючка було обклеене все місто, а про Скрябіна нічого.
Представляєте мою реакцію коли на наступний день мені однокласниця приходе і каже що вчора бачила Скрябів......Я була в шокі......та це ще тоже нічо я мала йти на київський концерт....і шо захожу щойно на форум і дізнаюсь що концерт відмінено......жужас!!!!все проти мене.....

92

Політика - брудна справа!

93

Тут ти абсолютно правий....

94

ЛЮДИ,КОНЦЕРТ В ДОНЕЦКЕ ОТМЕНИЛИ!БИЛЕТІ НУЖНО СДАВАТЬ ТАМ,ГДЕ ПРЕОБРЕТАЛИ! :sorry:  :fie: УЖАС!НИЧЕГО ХУЖЕ НЕ МОГЛО ПРОИЗОЙТИ!

95

Дивні вибори, напевно концерт відбудеться у Києві, але на Майдані :) серед наметів Януковича....  :lol:

96

О,вже і в Донецьку відмінили?То тур взагалі буде?
Альонка,ще гірше може бути-якшо тебе обрали тур-менеджером Скрябіна а концерту небуде.
Єдиний раз у житті так пощастило- мені вже здаєтся шо то не відбудется(((( Якшо вже в таких містах повідміняли концерти,то шо вже говорити за  Суми.
Так і знала шо неможе бути всьо так причудово як здавалося.
some times shit is heppends але то сам таймс у моєму житті повсякчас..

97

мені здається проблеми із диском. може тур буде після виходу альбому

98

ЛЮДИ,КОНЦЕРТ В ДОНЕЦКЕ ОТМЕНИЛИ!БИЛЕТІ НУЖНО СДАВАТЬ ТАМ,ГДЕ ПРЕОБРЕТАЛИ!    УЖАС!НИЧЕГО ХУЖЕ НЕ МОГЛО ПРОИЗОЙТИ!

Блиииииин........ Я всерьйоз думал туда ехать. :(

99

До речі, а нічого там не чутно що до диску?

100

Друзі, ніхто не знає, коли наступний концерт Скрябіна у Києві?

101

Ну як це відмінили Донецьк?!Та ну не може таке бути :(  :O На головній сторінці сайту фан-клубу є інфа про відміну в 4 містах здається,але про Донецьк то не вказано нічо...Альона,де ти купляла квитки,в який касі?концерт мав відбутись в цирку "Космос",тому може проїхати туди та спитатись в когось :( Шкода,у понеділок весь день був в Донецьку,міг заїхати...вірю в краще!

102

Кольоровий, концерт действительно отменён. Я вчера сдала билеты в кассу цирка :mad:

103

lena написал(а):

Я вчера сдала билеты в кассу цирка

З таким відношенням до фанів, скоро Кузьмі й доведеться в цирку виступати

104

http://fdr.com.ua/fdr/news_item/22173/ - весь тур перенесен на неопределенное время

105

:rolleyes: надеюсь все-таки до нас доедут

106

Кисло... :(  На бизе тоже написали про отмену тура.

107

Бруднаякангел,ты стала тур-менеджером?Ты из какого города?Отмена концерта для всех одинаковая новость :(

108

Алёнка написал(а):

Ага блін,стала клоуном згорівшого цирку. Якшо й тур таки буде пізніше ,то далеко не факт шо в моєму місті,бо в Суми зазвичай ніхто ніколи не заїзджає, і навіть якшо буде то думаю шо скряби заб"ють на тих тур-менгеджерів чи просто до того часу вже забудуть за них

109

Люди, будьте терплячими. Чи вам дійсно було б легше щоб концерти відмінялись за годину перед початком?

110

Всі його афіші - макулатура!

111

Спочатку було скасовано концерт, запланований на 11 жовтня у Луганську, потім його перенесли на цю ж дату в Донецьк, а тепер скасували взагалі весь тур! Сподіваюсь, що тур таки відбудеться і буде концерт в нашому місті!

112

Почему вы все считаете, что Кузьма виноват в отмене концертов? Я не вижу в этом смысла!

113

lena
Бо саме його більшість вважають одним з головних організаторів своїх концертів.
У тому числі і я.

114

И ты считаешь, что ему выгодно их отменять? Я не думаю, что Кузьма лично организовует свои концерты!

115

А может Кузьма заболел или кто еще?
Не роботы же, вот и перенесли.

Лучше пожелайте Кузьме и всем-всем-всем здоровья :)

116

во - во  :)  +1
Недобрі ви якісь... Скрябів тут любити тре, а не себе в них...

117

Это точно! Я думаю, Кузьме сейчас и так плохо :(  А тут еще вы его ругаете! :threaten:

118

Только что звонил в Днепропетровский цирк, где должны были выступать, сказали, что за Днепр еще неизвестно, вопрос решается и билеты есть в продаже...

119

Люди то цирк! поїхала сьогодні білети здавати...спочатку офігіла від того шо побачила у ценрі-великий 3 метровий щит-афіша СКРАБІНА...вчора того ще не було!..ну думаю може просто тіки сьогодні помітила,провтикала то іншими разами,прибрати ще не встигли.
Підходжу до каси,питаю чи можна здати білети, кажуть шо можна, потім касирша видає:"а чого ви передумали?"
в мене очі отако- :O , кажу :"а шо концерт не відмінили?",касирша:"нє,чогоб це?" ...дивно

120

Так ты сдала билеты?


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Тур "Про любовь"