Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Тур "Про любовь"


Тур "Про любовь"

Сообщений 61 страница 90 из 142

61

Може той концерт в Києві перенесуть на іншу дату, може в кінці туру.
А я стала тур-менеджером у своєму місті!!!!йду зара то святкувати)))

62

Хоча блін мабуть шо рано ще святкувати мені. то коли викладуть список міст де не буде?

63

http://we-love-skryabin.narod.ru/index2.html - посмотри здесь. Сумы пока не трогали :)

64

Я зараз вам усе поясню! Кузьма - ідіот!!!!!!!! Він відмінив концерти, шоб поспівати за тих долбаних "регіоналів"! Інше турне, розумієш! :mad:

Отредактировано Оператор (2007-09-28 19:55:57)

65

Ви шо,ше не звикли??)))Кузьма-як завжди,в своєму репертуарі :( !Але може дійсно зроблять в кінці туру концерт в Києві?Хто зна?!!Будемо сподіватись на краще! ;)

66

Шо значить ідіот?  :rolleyes:   А якшо би він був правильним та без своєї думки ти б його так любив?
Творча людина - тим всьо сказано   ^_^

Отредактировано sona (2007-09-28 22:57:06)

67

sona
Я не знаю, чи є в нього своя думка, але за регіоналів він за гроші виступає вже не перший раз.
Так само він виступав за: Партію Зелених, Озимих людей, ну і Яника у 2004 році.

68

Оператор
Ну і хай собі! То і є його думка і за неї біудь-яку людину називати ідіотом непорядно... Корочше - кохання мир та секс!  :friends:

69

Оператор, думаюю ти в курсі шо Кузьма- то панк і йому до дупи та політика,платять гроші й добре,йому теж треба сім"ю годувати.
І я не думаю шо люди котрі цінують його творчість тупі бовдури,які побачивши шо він виступає за ті самі "регіони"побіжать і проголосують за них.
Канєшно прикро за людей які купили білети і чекали на концерт...а воно всьо обламалося
І звідки така інформація шо  саме із-за того відмінено концерти?

70

Тіки не деріться:)!!! Якщо ви ще не знаєто, то я Вам скажу, десь роки зо два назад Кузьма так і сказав, що вибори для нього - це спосіб заробити, і він буде виступати там, де йому більш заплатять, незалежно від особистих переконань!!! Очевидно, що ПР з їх 0,5 млрд. грн. на вибори, заплатила більше от і все!

Краще дайте відповідь на запитання: чи пішли б ви на концерти цього туру, якщо б вони проводились під патронатом ПР?

71

чуствую що Кузьма доспівається так, що він буде тільки для Віктора Федоровича співати.люди продають своє добре ім"я  - а це є прикро ,,,

72

Да какой нафиг тур за регионы? Там ведь только 1 концерт - сегодня в Донецке! И то Кузьма спел только 1 песню - Гламур (второй куплет акапельно). Люди нифига не поняли! Все ждали когда он выйдет  еще, но ОБЛОМ!

73

блін а то заділо,я сам не живу в Києві,але Кузьму без 100 грам не зрозумієш,я його б зрозумів якби він пішов на пенсію шоб хапанути собі грошей по більше.Люди на кого він на мвйбутнє розраховує???на Яника???чи на прихильників????

74

Ги, то ти не правий, Женя! За кого б вони не співали, люди будуть слухати, бо їхня музика подобається, бо вона (доречі) не несе ніякого політичного сенсу, принаймні останні альбоми, а якщо і несе, то про політиків взагалі, а не окремі політ сили!!! А тур, я вважаю, відбудеться, тіки пізніше!!!

75

С чего вы взяли, что концерты отменили из-за Партии Регионов?

76

може я помиляюсь,,,, але якесь пояснення мало б бути. вапщє коли вибори ???

77

Выборы 30, а последний день, когда можно агитировать - 28.09. Больше агитационных концертов не будет. А неужели никто  с этого сайта не имеет связи с Кузьмой?спросите его!

78

нема шо гадати треба знати,дійсно спитався би хтось.А вапщє Кузьма пояснив чому він знову пішов за яника???

79

Женя, а почему он должен тебе что-то объяснять!

Отредактировано lena (2007-09-29 01:14:45)

80

особисто мені він нічого не має пояснювати,але мені здається коли була лажа в нього в 2005 році він почав виправдовуватись

81

Лена давай замнем цю розмову бо я зрозумів справжі фани назавжди,і тому хай кожен лишиться при своїй думці

82

А по-моему Кузьма наоборот всегда гордился  тем, что не извинялся за Свой выбор! Он имеет полное права поддерживать тех, кого считает нужным (даже за деньги)! И не тебе его судить!

83

по-перше я нічого я осудливого не написав в сторону Кузьми,по-друге я написав шо думав (нафігф тоді той форум_),по-третє перечитай те що я написав а потім скажи шо я його сужу

84

Перчитала, извини :)  Не так поняла! И давайте вспомним, что форум музыкальный и действительно замнем эту тему!

85

:) дякую тобі,ато я вже думав шо не посплю сьогодні

86

Женя написал(а):

:lol:  :lol:  :lol:

87

форум присвячений групі, він не тіко музичний ;)

88

крім того, мені здається шо регіонали будуть дежурити на майдані, для того їм і Кузьма.

89

Ура! Ще два дні психозу - і все!  от я щойно додому повернулась - в мене  двері (у всіх сусідів також) хтось від БЮТу агітаційними клейкими стрічками позаліплював! :O Спіймала - вбила-б не дивлячись на вік! Ну і як скажіть-но мені тепер від дермантину липку бумагу віддирати??? Я дуже сумніваюсь, що така людина робить "свідомий вибір" навіть за бабло...:/   Дістало то всьо!...

90

сподіваюсь сольний концерт у Києві ще відбудеться


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Тур "Про любовь"