Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика


Українська музика

Сообщений 61 страница 90 из 141

61

Аня
Напишеш рецензію, ОК. За нею я й вирішу, купувати "Міру" чи ні!

62

А мені дуже сподобався цей альбом!!!!Особливо пісні "Зелені очі" та "Міра"!!..... :P Мабуть піду на їх концерт 22-го...)))

63

Я вже так потроху вдупляюсь :)
мені сподобалась пісня МІРА, ПТАШКА, МОЯ МАЛА І КОЛИ ТОБІ ВАЖКО ну і ше Лелеки, там текст хороший. Зелені очі класно Петя в кінці на гітарі залабав, хоча текст трохи підкачав( ну як на Славіка).
Загалом враження дуже позитивні, хожу і в голові потихеньку наспівується.
приємний альбом,без напряга, шо називається.
купуй ;)

64

:) як довго тоже таке нічо

65

купила собі останній альбом гудімова..музика нічьо так, а ось зміст пісень ....(

66

Кто интерисуется творчеством Наташи Могилевской, то у неё тоже вышел альбом, посвещенный Танцам. На диске все её танцы с Ямой, клип Я сама и песни: Я сама, Я сама несколько ремиксов, и пару старых песен в обработке. Я вот уже приобрел)

67

:O  в Симфе продаётсо?

Отредактировано дешева як трава (2007-04-30 22:52:07)

68

дешева як трава написал(а):

купила собі останній альбом гудімова..музика нічьо так, а ось зміст пісень ....(

ну это кому как... я когда была на презентации они играли песни с нового альбома... и когда они играли пенсю "Печери Нью-Йорку"
пробрало до костей... близка она мне... очень-очень...

69

ну я ничего против не имею..мне тож нравитсо, просто в большинстве песен смысл какой-то потерянный..

70

Клас !!Клас!!Клас!!!сьогодні просто чудовий день !!!!я щоцно пришла з концерту...наякому була М.Бурмака та гурт ТАРТАК!!!!!!М.Бурмаку я люблю але до Тартака в мене більша схольність!!він виконав всего декілька пісень, але то було прекрасно!!!Концерт був на головній площі міста,там приїджали політики,як Луценко...та інші...Після йоговиступу я отримала його автограф і не один а два,і з ним сфотографувалась..хоча фотка і не дуже але ж там сам соліст гурту ТАРТАК--- Сашко....Я в захваті....Ось ця фотка.... :lol:

71

А ось і сам автограф.... :rolleyes: ах...

72

Кльово, я в суботу був в Івано-Франківську на святкуванні дня міста. Там теж був ТАРТАК і неДіля.

73

неділя бомба.... :rolleyes: + имя маё

74

дешева як трава
неДіля бомба? Швидше "учбова граната"!

75

мне нравитсо  :mad:

76

дешева як трава
Я ж не сказав, що мені не подобається. Хлопці талановиті. Але бажання купити їх альбом в мене якось не виникає. Пісні ну надто прості...

77

вах)))) ну мне первый альбом больше нравитсо)))

78

дешева як трава
Вах, а скажі красавіца, как он назіваєтса?

79

так и называется неДіля..

80

Нормальний альбом "міра" ...мені сподобався краще , ніж попередній...хоч  я не такий фанат ОЕ але міра дуже сподобалась...
Лелеки , коли тобі важко, ночі і дні ...- одні з найкращих пісень(як на мене)...

81

Ех, шкода, що в Тернополі не відбувся концерт БРАТІВ ГАДЮКІНИХ... Оце по-справжньому респектабельна група... Я вже думав, що не за горами їх новий альбом!!! Коли, цікаво, їх новий концерт? Ну, звичайно, не раніше, ніж Кузьмінський вилікує свої гланди... 

Файне місто Тернопіль

Я мав сімнаціть років,
Я вчитися не хтів.
Я втік від мами з татом,
Я болт на все забив.
В Тернополі торчав -
Катав у ширку дімідрол
Я ненавидів поп,
Я слухав тіко рок-н-рол.

Приспів:
Камон Вася
Старайся не трусити попіл
Добий бродяга п'ятку
І поїдем в файне місто Тернопіль | (2)

Я там зустрів чувіху,
Їй шіснацяти не було.
Зовсім малолєтка,
Але в ліжку як акула.
Я з нею все забув,
Забув про ширку й дімідрол,
Але вона любила диско,
А не рок-н-рол

Приспів.

Вона крутила Боніем -
І я від того звар'ював.
Нагнав її із хати -
Ше й під сраку надавав.
І хоч я понімав,
Шо то в свої ворота гол,
Але баби на час -
Форева онлі рок-н-рол   

82

Оператор
файна пісня :lol:

83

Ага, в них усі такі! Якби ше деякі пісні не піддалися радянській ідеології ("Америка", "А на Україні лад і спокій"), було б узагалі супер!

84

Народ а хтось тут ТАРТАК слуха???

Отредактировано Танюхін (2007-05-09 22:41:04)

85

Ну, я тут час від часу слухаю...

86

і я трошки слухаю...а шо такоє?

87

Не знаю як вам, Таня і Діля, а мені в Тартака найбільше подобаються такі пісні: "Стільникове кохання", "Понад хмарами" (разом з Катею Чіллі), "Ні, я не ту кохав" (разом з дуетом "Світязь"), а також альбом-проект з гуртом "Гуляйгород".

88

я слухаю Тартак, але в більшості своїй до Мулищ, бо зараз то вже не то. З Гуляйгородом на концертах не пре воообще ^_^

89

Оператор..я с тобой полностью согласна...ток мне еще несколько песен с последнего альбома нравится..такие как Омана, Я не знаю..

90

дешева як трава
Чекай, як там їхній останній альбом називається - "Сльози і соплі"?


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика