Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика


Українська музика

Сообщений 31 страница 60 из 141

31

Вам з неба не видно
Фліт, звичайно, хороша група, але над репертуаром їм ще треба добре попрацювати! А коли їх наступний альбом виходить?

32

победа
t.tihomirova@gmail.com-ось моя адреса!!Дякуююююю!!! :D

33

Я вже вислав флітівську "Колискову". Якщо сподобається, то є ще. 3МВ повинно дійти? З луцька до Києва до вечора дійде, надіюсь встигну на той час, коли потрібна колискова:)

34

победа

Спи моє миле дитятко... :rolleyes:

35

Оператор
"Фліт, звичайно, хороша група, але над репертуаром їм ще треба добре попрацювати"
А що з панків візьмеш? Навіть якщо вони поп-панки:)

36

победа
Дякую!!!!Дякую..за пісеньки.....да і ще перевір пошту!!!!!!!!! :D

Отредактировано Танюхін (2007-04-20 19:37:28)

37

:rolleyes: amerikasucks@rambler.ru ...и мне мона?

38

победа
З панків можна ще багато чого взяти... Он наш "Скрябін" теж колись був особливим, а тепер переродився у чисту попсу і нічим не вирізняється...

39

Messalina написал(а):

Вінниця!!!!!!! І я звідтіля!!!! але зара в Києві.... куесто, ти там шо робиш над бугом-рікою?)

Круто... Привіт...
Над бугом...рідко буваю...але коло нього 4астенько лазю...
Кли в останній раз була у Вінниці...?!ЇЇ так риють...копають...на кожному кроці...   :yes:
А що в Києві робиш...в4ишся, 4и шо?! :dance:

Отредактировано Questo_манка... (2007-04-21 13:22:32)

40

слухаю флит и мене прьоть.. :friends:

41

Трава
Знайду програму для зменшення розміру мр3, вишлю перший альбом. Колись у мене був "аудіограбер" але заразився вірусом і покинув цей світ:)
Може хочеш волинських панків почути? "Брем Стокер", "Тиха думка" - це малограмотні особи дикуватої зовнішності з занедбаних провінційних міст, розбещені алкоголем і "тунеядством". Співають про любов, бійки, злидні та інші побутові проблеми. В професійних студія не помічені, до шоубізнесу не причетні.

42

:rolleyes: оу, буду дуже вдячна, якщо зможеш вислати..
люблю слухати щось новеньке.

43

Трава
Це такий не надто інтелектуальний стиль "колхозний панк", до настання темряви лист дійде:)

44

я сама з колхозу, так шо мені підійде..

45

Союз нерушімий...

46

та нє...нє та опєра...   :lol:

Отредактировано дешева як трава (2007-04-26 21:43:53)

47

пасиба, тебе побєда..
нічего так пісеньки...таке щось незвичайне
я вже звикаю..і мені потрохи починає подобатись

48

Я ще теж до цього не звик. Це просто як варіант. А взагалі то іншій музиці віддаю перевагу. Останнім часом хардкору: Ніагара, Skinhate, Тол, Армагедон.

49

я про таких і не чула навіть))))
я чайник  :D

50

Я впевнений, що теж не чув більшу половину твоєї фонотеки. Світ музики такий різноманітний, а ми ж не зациклені на якійсь одній радіостанції чи телеканалі:) Це Де Білана і Сердючку всі чули. Але толку з того?

51

такі да, ти прав
хоча я колись на концерті білана була :rolleyes:  :lol:

52

Коли? На тому, шо був минулого літа в Сімферополі?

53

восени ...мені соромно  :lol:

54

Люди, скажіть, хтось "Міру" Океана Ельзи вже слухав?

55

Оператор
не-а ..лічно я ......тобі подобается творчість О.Е.???

56

Танюхін
Слухаю, але щоб я кайфував від її музики, то ні. "Глорія" мене не вразила, а від "Міри" я не чекаю чогось надзвичайного. Поки альбом купувати не буду, потім подивимось... А тобі вони як?

57

Оператор
Мені хоча й подобаеться пару пісень....в минулому році я їх не переносила....а зараз норма....я навіть на їх концерт іду.... :lol:

58

а я вот куплю Міру, звичайно коли вона в сімфє з'явиться..
хоча не дуже-то мені  ОЕ і подобається

Отредактировано дешева як трава (2007-04-27 23:11:47)

59

Танюхін
Провокаційне питання: чого в минулому році ти їх не переносила?

60

Я сьодны слухала МіРу, бо люблю ОЕ. Так собі... Я просто очікувала дуже поганого альбому, а він ну такий середній. Послухаю ше раз, може вдуплюсь і буду кайфувати :rolleyes:


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика