Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика


Українська музика

Сообщений 1 страница 30 из 141

1

Ну і шо ми ше слухаєм? :dance:

2

Та весь наш продукт - то є бомба (звичайно не попса плану ВК, Гайтана, Тіна Кароль...), який надає бздюханів російській естраді, та і закардонній європейській теж...
БО НАШІ НАЙКРАШІ, ЧОГО НАМ ЩЕ ХОТІТИ!!!

3

З останнього вартий уваги Тартак.мені прийнаймні дуже сподобався соплі і сльози. :cool:

4

Аня написал(а):

З останнього вартий уваги Тартак.мені прийнаймні дуже сподобався соплі і сльози.

Згоден шо воно цікаво... але після того, як 3-4 рази прослухати альбом, то він приєдається... однотипно але пару пісен, такі як ОМАНА, ДАЙ СЕБЕ і ПОПКОРН витягують троха...

5

не, мені подобається. спочатку менше, а зараз більше :)

6

З усього з чим зустрівся в 2006 році найкращим був диск "Пісні мертвого півня" однойменної групи. Нажаль тираж мінімальний, в ефір не пустить жодне відоме мені ЗМІ. Музика - імпровізація, текст - Андрухович. Дуже відверта робота. Можу вислати бажаючим на мило кілька пісень. Самі назви чого варті: "Сто баксів на місяць і всі тебе..." - це про трудові будні, "Влада собі як влада" - про політичні справи і тд. І смішно, і плакати хочеться одночасно...
Ще сподобались "Гайдамаки", "Аккад", одеський "fleur", "Тінь сонця".

7

Тартак теж не поганий:)

8

Дуже шукаю п1сню П1кард1йсько1 терц11  *Тал1сман*, хто мае, киньте на мило ,  будь ласка! Дякую!

9

Спробував вислати, але сайт не відображає твою адресу, якщо не дійде, будемо шукати інші способи :)

10

Тільки що вислав на ту, яку ти вказав у листі

11

Дуже, дуже, дуже дякую! Все супер!

12

Наконец-то. Могила к нам с концертом приезжает!! Да здраствует украинская эстрада!!

13

до kvaa
співчуваю:(

14

победа

победа написал(а):

співчуваю:(

:D
да ладно, могила вже і не така погана

15

Якщо порівнювати з львівською Ніагарою, то чесно кажучи вона просто жахлива ;)

16

а якшо порівнювати з Алібі, XS,СМС і прочою лабудою-то вона ше дуже нічо так. :)

17

Якщо я правильно зрозумів пісню "Полюби меня такой, какая я есть", вона сама від себе не в захваті. Це означає, що совість і деяка самокритичність у Наталки все-таки є.:) А від тих голеньких тіточок, яких ти згадала, Могилка відрізняється перш за все віком, а з роками приходить досвід, зрілість, мудрість і все таке. Так що в Алібі&Co хіти ще по переду

18

Аня
Спасибо за поддержку, пока меня тут не было))

19

Привіт мої СКРЯБІНОМАНИ...
З укр. музики я люблю такі гурти...ТОЛ,Ніагару,Карну,Фактично Самі,Океан Ельзи...

20

Вінниця!!!!!!! І я звідтіля!!!! але зара в Києві.... куесто, ти там шо робиш над бугом-рікою?:))

21

я слухаю ще  Бумбокс, ОЕ та С.К.А.Й., в Тартака деякі гарні пісенькі і ТНМК звісно, і Крихітку - куди ж без неї ^_^

22

я мотороллу люблю..
а у могилы в отличие от прочих и голос присутсвует)

23

оу, эстетик забула...мені дуже подобається)))

24

ФЛІТ - respect!!! Дуже хлопці дають....  :lol:

25

ух..а хто це такі? я про них і не чула?

26

як трава
Фліт - панки, співають про їжачка, любителі природи напевно(але не зоофіли:)). Вже 2 альбоми в них є.

27

пасиба за информэйшн..може пришльош пару треків?

28

победа
Слухай а у тебе е та пісенька про їжачка????якщо є мож прислать???а бо дать ссилку де її можна скачать!!!!!зарані дякую...

29

Як Трава,Танюхін
Їжачок не в влазить в електронний конверт, він у мене 9-ти метровий :). На цю пісню навіть кліп є досить смішний, але я з інтернету нічого не качаю (прав немає), тому адрес де воно там знаходиться не знаю. Прийду ввечері додому спробую того Їжачка стиснути до трьох метрів, тоді він буде транспортабельним.
Сьогодні можу щось з нового альбому "Заникай" вислати, він у мене в гіршій якості, відповідно місця займає менше. Правда перший альбом мені більше подобався:(. А де побачити ваші адреси?

Отредактировано победа (2007-04-20 11:41:36)

30

Мені теж чогось перший альбом подобається.....хоча zаникай тоже класний.... :cool:


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Українська музика