Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Скрябінос МУЧАЧОС...


Скрябінос МУЧАЧОС...

Сообщений 31 страница 50 из 50

31

скажімо так - після десятого прослуховування починає по троху приїдатися

32

я стіки раз навіть не переслуховувала, ну хіба не даєш і мовчати

33

Ну шо ,панове, вітаю з "очєрєдним" порожняковим альбомом, 4 пісні вже прослухав...думаю,що до 10 думка не зміниться.

34

про 10 пісню точно зміниться думка :rolleyes:

35

Стиль у якому виконані усі пісні - воно все швидко приїдається - хоча спочатку музика здається приємною та ненав*язливою. Пройде місяць - знову переслухаю)))

36

"Ти мені не даєш" - взагалі  пипець, а не пісня. Напевно, одна з найогидливіших,які я чув у своєму житті. Більше дратує тільки група "Авіатор".

37

Саша написал(а):

"Ти мені не даєш" - взагалі  пипець, а не пісня. Напевно, одна з найогидливіших,які я чув у своєму житті. Більше дратує тільки група "Авіатор".

у вас наверное, с чувством юмора совсем туговато. :)

38

Шановна, Дешева,як трава, з почуттям гумору в мене все гаразд,повірте. Звісно, я на відміну від Вас,  не посміхаюся лише для того ,щоб мене вважали ідіотом. Просто є смак і є несмак...

39

А мені сподобалося "Не даєш", і як на мене там добре витримано почуття гумору

40

Чув декілька пісень по радіо)але шось не вкурив :( думаю шо тре спокійно сісти,ввімкнути та від початку до кінця прослухати альбом,а вже тоді висловлювати повноцінну думку...але головна то проблема-альбому досі немаю :mad:

41

Що ж...
Альбом гарний, але як акомпонімент до чого-небудь - наприклад до інтиму добре підходить :D 
Але не більше)

42

УРА! :rolleyes: Все ж таки вдалось надибати ссилку та скачати альбомчика,прослухав...моя оцінка-СУПЕР!Особливо сподобалась гра духовних інструментів ну і загалом дуже й дуже кайфово)Ну а фінальний 10 трек "Не даєш" це просто шедевр :D гг)Проєкт вважаю вдалим...!
З.І доречі,качав звідси-http://ibox.org.ua/74106/
З.І.І якшо мені не змінює пам"ять,то ссилку надала на форумі http://www.mp3forum.com.ua/ Дешева як трава,тому дякую тобі величезне ;)

43

Кольоровий написал(а):

Дешева як трава,тому дякую тобі величезне

нема за що) обращайтесь

44

не хочу нікого ображати, але то певно, просто, не моє....лише 3 пісні прослухала ...далі не можу.....
Про "Мовчати"....це навіть не можна порівняти з версією, де Юра Лисяк!!!!!!
Але + в тому, що композиції Скрябінів набудуть популізації серед прихильників того стилю музики, що там на фоні позаду вокалу А.В.К.

Люди, я в шоці від "Ти мені не даєш"!!!!!!! Це, певно, те за що варто було то все слухати!!!!!!

Отредактировано Свєта (2007-08-20 02:38:05)

45

Саша
давайте не будем тут про смак і несмак.
нещодавно по радіо довелось почути пісню, не знаю якого придурка, де слова були приблизно такі:
ти меня любишь-ага
а ти со мной будеш-ага.
крім того памятаю ше один "хіт" Фабрики: а тому ли я дала.
а ше почула пісню, яка мене в привела в стан шоку: якийсь мудак співав про хлопця, який не повернувся з війни, якого не побачить ні мама, ні тато, а наречена так і не побачить його кінець.При чому слово кінець було не в смислі смерті.
оце є гидко
а Не даєш-це всього навсього стьоб, ремікс, з якого можна посміятись

46

Шо за фигня! До сих пор альбома не могу найти в городе! Думал заказать через интет, но обычно действует закон подлости и нужный альбом появляется уже на следующий день, вот и жду.... :( В любом случае куплю для коллекции.

Отредактировано Parazit (2007-09-01 14:53:43)

47

Недавно в одному кафе почув пісню, музика якої послужила реміксом Мучачівському "Не даєш".

48

2 Паразит, дивись ПС...

49

Аня
довго сміявся з твого жарту: "якийсь мудак співав про хлопця, який не повернувся з війни, якого не побачить ні мама, ні тато, а наречена так і не побачить його кінець.При чому слово кінець було не в смислі смерті.
оце є гидко"
Цей негідник це Сергій Чижов з гурту "Чиж" (можу тебе втішити неіснуючого вже кілька років). Розумієш він пацифіст великий і любить опаскудити пісні на воєнну тему. В той час (кінець ссср), це було досить актуально.
Я вважаю більш гидкими людей які навпаки романтизують війну як наприклад автори "9 роти", серіалів "солдати, кадети, тд" і звичайно Ніколай Росторгуєв з своїм "Любе".
А пошлятина в "не даєш" стандартна, без ідеї, не те що в славній "Іспанії".

50

пожалуй,это единственный их альбом,который мне не сильно понравился


Вы здесь » Скрябін » Творчість СКРЯБІН » Скрябінос МУЧАЧОС...