Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Как и где вы любите отдыхать?


Как и где вы любите отдыхать?

Сообщений 1 страница 23 из 23

1

Сейчас лето..как раз пора отдыха..рассказывайте как любим?
на море, в горах, с книжкой на диване, за компом с музыкой..ну и т.д. делимся ;)

мне нравится, когда меня часами на машине катают, для меня это самый настоящий отдых

2

люблю гори, море, хороші умови, книги, комп, музика.
я теж люблю коли кудись їду, але довіряю тіки татові руль! поруч з іншими водіями не можу розслабитись і весь час слідкую за дорогою
як в вас відносини з палаткою? в мене дуже натягнуті :)  люблю комфорт...

3

я никогда не ночевала в палатке..тож люблю удобную кровать) ну или хотя бы под крышей)

4

:) Намет - то особлива романтика! Я по фестивалям мандрую здебільшого. І завжди з наметом.  Ні разу нічого поганого. або некомфортного зі мною не сталося.  Був випадок коли   намет ставився зп"яну о дванадцятій ночі у  незнайомому селі, у дощ,  на узбіччі - і нічого! Єдине - з ранку біло смішно від того, наскільки криво він стоїть... :lol:   Тому я вважаю, що  дарма ви того не робили...

Отредактировано sona (2007-08-15 12:42:38)

5

[взломанный сайт] Неспинно спливає час до самого мого найулюбленнішого свята!
Всіх з наступаючим Нови мРоком!
Всичний флеш-прикол до свята http://scards.ru/cards/topic/Novyj_God/card/281

Пропоную згадати цю тему і в ній ділитися місцями, ідеями і подібним відносно наближаючогося свята.
Почну із себе:
Віришила 31 зранку зібрати велику компанію в себе вдома, і разом прикрашати помешкання, ялинку...Написати лист Діду морозу. Потім сходити на новорічну виставу до палацу Україна, а під час святкування пограти у дитсадкові конкурсні ігри, поставити міні-виставу, в якій будуть задіяні всі вже, з мого розрахунку, п"яні на той час гості... Коротше, з співами та танцями, подарунками та конкурсами - одним словом впасти в вік приблизно від 3 до 6 років. До мене приїздять мої друзі з Тернополю, Білорусії і, можливо,  Харкова!
Так шо має бути весело [взломанный сайт]

6

В основному - думати. Музика на другому місці, ну а влітку можна і в гори з'їздити

7

Їздив цього року Західною Україною, шість днів Львовом, Мукачевом та Ужгородом. Замків та міст надивився, і по горах полазив.

8

А я тільки нещодавно з Яремче повернувся - потрапив якраз на повінь

9

Хе...я завтра в Карпати)))))
Для мене найкращий відпочинок то подорожі і нічого більше.

10

Бруднаякангел написал(а):

найкращий відпочинок то подорожі

Згодний на 100%, відпочинок то подорожі, спорт і спілкування з новими і цікавими людьми

11

А я сьгодні відчалюю до Ялти!Море+виступ найулюбнішого гурту= :cool:

Отредактировано private (2008-08-07 18:11:34)

12

private написал(а):

А я сьгодні вібчалюю до Ялти!Море+виступ найулюбнішого гурту=

кайфова комбінація- море і виступ улюбленого гурту! Чорне море -Ялта- Скрябін-то круто,але найперфектніше особисто для мене
було б таке поєднання: море Банда -Амбон -The Cure (зі Скрябіном на розігріві))  :D * потекли слюні* :crazy:

13

Або The Cure на розігріві у Скрябіна!! :D  :D

14

private написал(а):

Або The Cure на розігріві у Скрябіна!!

Тоже варіант!  :D Аби тіки пающіх труханов там ніде не було)

15

Та нє, не варіант - по стилю з к'юрами не співпадають
Але помріяти ніколи не завадить, хехе

16

Varibobu написал(а):

Та нє, не варіант - по стилю з к'юрами не співпадають

Та то пофігу) нашо нам одноформатна музика?)

17

Ну, скажімо, в таких стилях це і прокатить ) Нью-романтик фест, хехе. Мона буде ше Кробак запросити, і Некрайну (то щоправда даркфолк, але пофік)

18

Varibobu написал(а):

Ну, скажімо, в таких стилях це і прокатить ) Нью-романтик фест, хехе. Мона буде ше Кробак запросити, і Некрайну (то щоправда даркфолк, але пофік)

Да,круто. взагалі дуже хо потрппити на якесь дарк-вейвівське\ново-романтичне\сінті-попове паті,-то така давня мрія.

19

Зара таких групешників просто дуже мало в Україні, яких можна взяти на фест і які б грали сінтпоп/дарквейв/нью-романтік... А з такого типу музики можна запросити лише пост-рокові типу того ж Кробака... Якийсь етно-хаус ше можна, Дахабраху... Коротше, не буде такого, тільки мріяти залишається

20

просто на той фест мало хто прийде,дуже мало пошанувавачів подібної музики.
серед моїх знайомих взапгалі таких нема. Та й зараз вже не той сінті поп і дарк вейв, мене пруть 70-ті\ 80-ті роки-отоді був самий кайф!
Шось я почала оффтопити ужо))) Тре окрему тему створювати.

21

Створюй, про послідовників року та саузерну )

22

Varibobu
та я підозрюю шо тіки в двох будем обговорювать)))

23

Та то нічо, зате побільше повідомлень наберем і будем трєбовать прав адмінів ))


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Как и где вы любите отдыхать?