Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Море позитиву...


Море позитиву...

Сообщений 1 страница 30 из 50

1

Давайте в цій темі ділитись своїм позитивним настроєм)))

В мене сьогодні настрій кльовий. Я виграла квитки на концерт Квест  :) Ура!

2

ого, і як ж то ти так?
в мене позитив то, шо мені остаточно поставлять останній екзамен-економіку-автоматом! і все, сесія позаду! навіть стипендія буде!

3

о-о-о, Анютка, вітаю. Екзамен автоматом це супер!! А в мене ще один державний.
А квиток виграла в чаті з квестами. На їхню думку моє запитання було найкращим. :)

4

ВіТАЮ...і коли їдеш...о, мож дати ссилку на ці запитання...моя хо4 по4итать...ок?!

5

http://stars.glavred.info/?/articles/20 … /171941-12

6

Хм... У мене що не день завше якийсь позитив є.

7

kvaa дякую=)

8

На днях дізнався, що в Київ 14.07 знову приєзджає СПЛИН...
А-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а-а....

9

блін, а темку про негатив можна забабахати? бо зараз сплошний негатив... мої друзяки передумали їхати в Київ.. лишається мамця, але то обідно шо капець...

10

Аня розумыю...
Боюся шоб і мої не передумали...а то буде капеЦц....!!!Ше ж ми хо4 на два дні...а де зупинитися в нас нема...такшо+\
ну якось буде...
А тепер про хороше...прийшла тікшо з концерту Esthetic Education...ну він був безкоштовний ...бо сьогодні ДЕНЬ МОЛОДІ...ВІТАЮ ВСІХ...=)
Але вони морозки...ні автографів ні тобі фото...обклалися охороною і модні...фе=(

11

Wacky, Дуже гарна ідея зробити таку тему!
Позитиву повно навколо. Мені, наприклад, вистачає для позитивного настрою того, що кліматичні умови (і деякі внутрішні мотиви) змушують дівчат одягати короткі спідниці:)

12

победа
А ти шустрий!

Аня
Так ти приїдеш на концерт У Києві?

13

победа
Ото подумала шо іноді буває так хочеться з кимось поділитись своїм гарним настроєм, а поруч нема нікого... От і прийшла ідея таку темку відкрити. Та іще буває здається що нічого хорошо наче і не сталось. А коли задумаєшся - то і знаходиться море позитиву :) І зразу настрій підіймається.
І ще я за вас така рада, що у вас чудовий настрій! Так приємно це все читати. :) Приємно знати, що поруч знаходяться люди, яким добре.

Аня
Анютка, не переживай. Все ще може змінитись. Але навіть якщо друзі не їдуть з тобою, не варто засмучуватись. Я впевнена, що в тебе є купа причин, з яких можна порадіти.
До речі я скоріш за все не зможу взагалі поїхати в київ на концерт скряби. Хоча мені так хотілось. А ще дуже хотілось із вами всіма зустрітись і познайомитись... Сподіваюсь якось іншим разом.

14

Сьодні ввечері зробила дуже набумбосений вигляд і заявила мамі шо в Київ я маю попасти :P  вона швидко почала вмовляти тата, шоб ми їхали в Київ на машині :D  тато завтра має вирішити.. єдина проблема- то шо потім понеділок, а батькам на роботу!
тіки б тато не підкачав!!!!
тато тепер захоче з Кузьмою познайомитись. :lol:  :lol:  :lol:
А взагалі,   Wacky, Questo_манка... постарайтесь приїхати бо дуже хочеться зі всіма познайомитись, якшо я сама ше поїду

15

теж дуже хочеться познайомитись, але усілякі обставини складаються не найкращим чином... хоча я ще маю надію :)

16

Аня
Wacky
Дівчата, зробіть усе, щоб попасти на той концерт!!!

17

ЮРА, ПРОСТИ, ЮРА ПРОЩАЙ...
ой шото я
КИЇВ ПРОСТИ, КИЇВ ПРОЩАЙ.
обламалось всьо нах. :(
перешліть мені по пошті мило і верьовку
пс. хм....а коли наступний концертус????

18

Море позитиву пересихає. От, чорт!

19

Як пересихає?? Літо ж попереду!!! В мене завтра останній держіспит! Я нарешті буду мати трохи вільного часу. І зможу помалювати. Кльово!

20

I go to Kyiv!!!!!!!!!!!!! :dance:  :dance:  :dance:  :dance:
ПАЗІТІФФФФФ............

21

Здав успішіно сесію, завтра іду на концерт - ПАЗІТІФФФФФ............

22

До Києва поки шо не їду. Зате здала сесію :)

23

всьо!!!!!! Я поступив у Київ  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  .... тому настрій класний!!! надіюсь буду більше на скрябів ходити...

24

Вам з неба не видно
В черговий раз вітаю!!!

25

А в мене все класно!  Вода у морі тепла, жарко на дворі...І...Все идёт по плану... :(

26

Сам собі країна
Чого ж тоді " :( "

27

Вам з неба не видно
ВІТАЮ!!! Молодець! це круто!!!

28

Оператор написал(а):

Чого ж тоді ":("

Тому шо всьо по плану...

Отредактировано Сам собі країна (2007-07-10 16:33:10)

29

Приїхала з моря... Клас! Хочу ще!
А хтось знає як малювати сонячний годинник?

30

малюють коло та вертикально ставлять палку


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Море позитиву...