Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Учоба


Учоба

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Мені здається, що тут, на цьому форумі останнім часом так тихо через те, що: хтось поїхав на відпочинок, хтось на роботі, у когось друга половина знайшлась, а у когось почалися екзамени і вони заглиблені у навчання. Хтось на цю тематику для різноманітності може шось написати? Бо у мене, наприклад, з останнім напруга...

2

Оператор
Може заміни назву теми більш зрозумілим словом ? Маю наувазі словом з якоїсь достатньо відомої європейської мови:)

3

я вчусь :)  вже здала третій екзамен!!! ше один, економіка, але мені мають 4 поставити автоматом! так шо я вже майже 2ий курс!

4

А в мене ще один держіспит на бакалавра. От зараз тєму зробили, шо на спеціаліста поступати знов треба. Красавци. Вже відчуваю себе в Європі :D

5

Ху , нарешті сьогодні вже хоть в школі здав)))))) Попереду - поступлення , а то більш стрьомніше :/

6

Вам з неба не видно
успіхів!
Wacky
до речі, той грьобаний указ на сьогодні не стосується 4 курс. Вирішувати  це питання доручили закладу освіти. А з наступних років вже всі в примусовому порядку

7

Аня
Я не в курсі, що за указ?

8

А нам ректор пояснив, шо це все не від ВУЗу залежить. Що є така постанова і все. Дають диплом бакалавра (якщо дають) а потім хочеш - поступай на спеціаліста. Щоправда в цьому році зарахування пройде без іспитів, за рейтингом.
Аня, а ти не знаєш де то написано, що це не стосується 4 курсу? Я б тоді пішла і всіх на вуха поставила.

9

Wacky
це заявив Нііколаєнко!!по телику чула і дуже раділа за наших 4курсників!
Оператор
Указ Ніколаєнка про те, шо тепер шоб вчитись на магістра чи спеціаліста( тобто 5 курс) треба здавати ше одні екзамени. тобто фактично ше раз поступати. це обмежило дуже багато студетських прав, і в березні масово відбувались мітинги у підтримку студентів


Вы здесь » Скрябін » Балачки » Учоба