Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Таврійські ігри


Таврійські ігри

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Наскільки мені відомо в кінці червня (29-30) Таврійські ігри тимчасово "перебазуються" до Києва. Я таке пропустити не хочу (сподіваюсь, сесія не завадить). А хтось з вас планує іти?

2

Я може піду. Дуже хочетьсяhttp://www.dom.no/modules/Forums/images/smiles/cheer1.gif

3

„Таврійські Ігри” - наймасштабніший і найпрестижніший фестиваль в Україні зі своїми традиціями і історією, з незабутніми враженнями на все життя! Своє 16-річчя фестиваль святкуватиме у Києві на НСК «Олімпійський» 29-30 червня. За час проведення «Таврійських Ігор» виросло нове покоління молоді і нове покоління виконавців. Їх буде багато на «Олімпійському». Будуть і ті, які зростали і розвивалися разом з «Таврійськими Іграми». Сьогодні вони хедлайнери української музики. Приїдуть і популярні гості з-за кордону. Усі разом вони роблять XVI Міжнародний фестиваль «Таврійські Ігри» головною музичною подією літа.

Прес-реліз фестивалю
29 червня:
Діма Білан
Ірина Білик
Валерій Меладзе
Тартак
Наталія Могилевська
Віталій Козловський
Друга Ріка
Авіатор
Гайтана
С.К.А.Й.
Бум бокс
Асія Ахат
69
Алібі
Гудімов
Семіраміда
................................
30 червня:
K-maro
Вєрка Сердючка
Дискотека Аварія
ТНМК
Тіна Кароль
Олександр Пономарьов
Ані Лорак
Арктика
Імперія Лейбл
Mad Heads XL
М’ята
Джанго
Міка Ньютон
Світлана Лобода
НеАнгели
Марта
AnGel
.............................
Але я особисто...більше хо4у потрапити...на РОК СІ4...щоб Скрипка нарешті вирішив коли це все буде... :)

4

Отже, ні Океан Ельзи, ні Скрябін не беруть участі в Іграх?

5

Наверно...їх в списках нема...одна попса...та пару норм груп...нажаль...

6

А я піду.....29......якраз 28 приїду з Чернівців....і от піду з братанеллою мабуть.....

7

Прохання до тих, хто сьогодні і завтра буде на Таврійських Іграх: напишіть свої враження, ну, там фотографії покажіть, якщо не шкода... Дякую!

8

ГАВНО!!!!
Вот что я скажу по этому поводу!!!

9

Гівно? Ясно...
Я по М1 краєм ока дивився прямий ефір з Республіканського - виступ Меладзе...  :bad:

10

Оператор написал(а):

виступ Меладзе...   :bad:

:lol:

А квест пістозлзам не дали другу пісню заспівати...

11

Там Квесты были? В приглашенных их нету...

12

Да, 29-го. Их буквально за пару дней пригласили. Может потому и не внесли в списки. Они сразу после Могилевской выступали

13

Квести то там були,але здається заспівали під фанеру)та й вилетіли геть звідта :( ...маю декілька фоток


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Таврійські ігри