Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Концерт у Вінниці


Концерт у Вінниці

Сообщений 1 страница 30 из 32

1

Виступ був, як завжди супер. Шкода шо мало. Фотки будуть пізніше (сподіваюсь). Хто був на концерті - діліться враженнями і викладайте фоти. ;)

2

Привіт Wacky...та концерт був... :) Ще й суперовий буВ!!!Андрій просто порвав усіх...Але мінус у тому...що коло мене стояв мент і контролював усі мої рухи...а ще пару раз так штовхнув мене...я думала шо точно йому щось зроблю...   :to_babruysk: але взагалі було жирно... :dance:
О...а ти бачила того хлопчину який прорвався крізь дядів міліціонерів...і просто пригнув на сцену...нажаль сцена була зависока...бідненький...
А після виступу Андрій...Льоша...та Лена...бігом залізли в машину...а я так хотіла познайомитися з Ленкою...бо того разу не встигла... :( В неї родичі у Вінниці...і вона поїхала до них...
Але Костя...ще Костя...та Вадон...залишилися на кілька хвилин на вулиці...то я за ними лазила...і так було приємно коли вони мене пізнали...   :boast:
Цікаво коли вони знов до нас приїдуть...???!
Фоти виложу...але пізніше... :bye:

3

Questo_манка... ;)
Привіт!!! На концерті з ментами як завжди. Люблять кайф обломувати, але то робота в них така, я їх теж розумію. Нас менти спочатку ближче до сцени пустили, а потім назад почали відсовувати (то розвагу у них такі, чи шо? :O )Приємно було шо Кузьма заступився і попросив не чіпати нас. Ой, так люблю коли він за нас, глядачів заступається. :rolleyes:
До речі всі, крім Кузми, потім з автобуса повиходили, і Льоша, і Лєна. До них можна було спокійно підійти.
Казали шо приїдуть з великою концертною програмою восени, але коли точно ше поки не знають. Ждем-с :rolleyes:

4

Льоша і Лєна потім вийшли... :O От я придурок... :( Де я лазила...?! :( Хотілося б з Льошою побазікати...ах...псих одним словом...
Приїдуть восени...4ому так пізно...Аааааа!!!Треба в Київ їхати...

5

Questo_манка...
наступного разу треба нам здибатись шоб ти знов чогось не пропустила. А то ж потім знов мучитись будеш.  :D Але я тоже придурок, бо кадрів в фотіку не вистачило. Це ж треба було стільки самого концерту фоткати. Коротше сама собі дивуюсь.

6

Буває... :rolleyes:
Та здибатися...бо я тоді трохи кумарна була...
...взяла у всіх автографи...???Як тобі хлопці та Лєна...як враження??!!

7

У всіх взяла. Хлопці... ну шо про них скажеш... кайфові! Лєнка теж кльова. Таке взагалі враження, шо вони всі в тій групі народилися. Такі всі позитивні!!!

8

Та вони такі...За це я їх дуж люблю... :P

9

Questo_манка...
Я їх тоже за то люблю. В принципі я їх ніколи б, мабуть, і не слухала, якби не познайомилась з Кузьмою. Подумала шо то рульний чел, треба б послухати шо він там співа... З часом сподобалось :) Дотепер слухаю

10

як ти з ним познайомилася........????????

11

Questo_манка...
Просто тупо підійшла за сцену. Моя подруга від Кузьми фанатіла. То я її і потягнула за автографами. Ну і собі заодно взяла. парою слів з Кузьмою перекинулись. я в шоці була шо все так просто. Потім трохи по нету спілкувались. От в принципі і все.
А ти як?

12

Я тобі як зустрінемося розкажу...бо ше ...хто зна... завтра по4уєш... :)

13

Questo_манка...
ок

14

:)

15

Questo_манка...
заінтригувала :)

16

Questo_манка...
Ти тільки не забудь!

17

Questo_манка... написал(а):

Я тобі як зустрінемося розкажу...

і мені цікаво :P

18

до речі, може організуєм вилазку в столицю в липні???

19

Аня
Я за!

20

А кльово було б завалити з усієї України на концерт у Києві!!!! Думаю, що і хлопцям з Леною теж було б приємно!!!!
Приїзджайте ВСІ!!!!!

21

Свєта
Я теж про це подумала :)

22

я буду 95 відсотків!! тіки треба з потягами узгодити

23

Ну в нас проблеми з тим не має виникнути. Електричка ходить кожен день. Прибуває в Київ десь коло 9 чи 10 ранку.

24

Аня написал(а):

до речі, може організуєм вилазку в столицю в липні???

ДА-ДА-ДА!!!!!!!!!!!!!

25

Оператор написал(а):

Questo_манка...
Ти тільки не забудь!

Що СамЕ...?!

26

Свєта написал(а):

А кльово було б завалити з усієї України на концерт у Києві!!!! Думаю, що і хлопцям з Леною теж було б приємно!!!!
Приїзджайте ВСІ!!!!!

От було б кльово!!!!!!!А коли саме цей концерт у Києві відбудеться???...місяць_день_...??!

27

концертик першого липня, я вже сьодня взнала потяг на якому певно поїду додому..., в 23.50. То не рано?? І ше одна проблемка..., зі мною хоче їхати мама...бо мене одну не пустить...вона типу піде десь шлятись по місту, але то все одно напряжно..

28

Аня
мама то нне напряжно.
буде дуже кльово...я якраз теж повернусь 1 вранці...маю бути в Одесі....Скрябін 3 дні майже поспіль...вже не дочекаюсь!!!!!!!

29

як то 3 дні поспіль??

30

Я тож їду в Київ...але якщо концерт 1 то я не встигаю...приїду десь 2 чи 3...але я на два дня хо4у... :)


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Концерт у Вінниці