Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Ваша творчість » Проза...


Проза...

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Колись Настя запропонувала мені тут цю тему завести... Панове, форумчани, викладайте свою прозову творчість... Якщо немає, то пишіть і все рівно викладайте...

2

Прозові твори це ж багато тексту, як їх сюди вмістити? Хіба що афоризми якісь

3

победа
А ти їх кусками вміщай, себто кількома повідомленнями... Ну, так, як я вмістив "Історію Скрябіна" і "Кліпи-інформація"... Дивися "Творчість Скрябіна".

Отредактировано Оператор (2007-05-11 20:01:11)

4

Значить так, лінюхи, для початку розміщую маленьке оповідання. Його писав НЕ Я! З автором можна познайомитися на  http://zastup.livejournal.com/

Цицьки і таке інше

1

Якщо ви мене запитаєте відколи я себе пам’ятаю, то я вам відповім так. Пам’ятаю я себе ще з пеленок, але то якісь нечіткі спогади, можна сказати тільки обриси спогадів. Напевне в лоні матері мені було надзвичайно добре і комфортно, а що ще можна сказати коли тобі постійно тепло, завжди нагодований і не маєш ніяких проблем. Але в якийсь момент сили природи все таки  перемогли прагнення будь-що залишитися в такому прекрасному місці і мені прийшлось появитися на цей, достатньо не досконалий і, мушу завважити, досить некомфортний  світ. Можливо тому завжди хотілось повернутися назад. Одного разу, здається ще в досадочковому віці, мені навіть приснився сон, хоча можливо це був навіть не сон, а якесь інше місце, в якому чийсь незнайомий мені голос пропонував повернутися назад, і я довго ходив сюди-туди не в спромозі вирішити де моє місце і де я хочу залишитись, чим це ходіння завершилось я не пам’ятаю, бо прокинувся.
Згадати і сказати з впевненістю можу тільки те, що з кількарічного віку цікавився жінками, ну це якщо не враховувати іграшки і длубання в носі. Хоча це і можна порівняти з цікавістю дослідника, яка притаманна багатьом хлопчикам, хлопцям, юнакам, мужчинам і чоловікам різного віку взагалі, але, АЛЕ можу сказати що моя дитяча цікавість окрім всього іншого носила ще й еротичний зміст, принаймі питання «Що це у жінок за два м’ячики між раменами» було для мене дуже цікавим. Тому будучи в 5-ти річному віці, я дуже полюбляв ритися в бабусиних журналах «Жінка і життя» друкованих польською мовою, якою я не знав ні говорити, ні читати, правда тоді я ще і рідною читав поганенько. І якось мені на очі попався примірник журналу в якому і на обкладинці, і всередині, була маса цікавих картинок, особливо мене вразила та, на якій була велика кількість різноманітних грудей. Груди були маленькі, великі, білі, чорні, рожеві і злегка жовтуваті, круглі як кавуни, і невеличкі, гострі як єгипетські піраміди, деякі трохи звисали донизу, інші перелякано стирчали догори і в різні сторони. Врешті цей журнал я експропріював, для власного користування. Правда маю сказати що в подальшому він десь швидко загубився і в більш зрілому віці я вже не мав змоги його досліджувати. Ще пам’ятаю дитячий садочок, з його обіднім сном, страшними дитячими розповідями, біганням з страшним вереском, будуванням халабуд, обідами з десертом з тертого яблука і цукру. Але найбільше там мене цікавила наша вихователька, власне вона можливо і була першим об’єктом мого, тоді ще, несвідомого кохання, завжди хотілося залізти їй під спідницю, або попроситися на руки, щоб добратися до грудей.
Взагалі груди це зовсім окрема тема, вони супроводжують дитину, і не тільки хлопчика, з самого народження і протягом всього життя. Тому еротичний зміст цих органів можна пов’язати з таким само підсвідомим потягом до тепла, затишку і їжі. Напевно коли я був ще немовлям, то тягнувся до них не тільки щоб поїсти а й щоб вкотре поцілувати їх, це прагнення збереглося і вкорінилось з роками. Мушу відмітити, що якогось певного, сталого ідеалу грудей, чи в формі, чи в розташуванні ареоли і величині сосочку не маю, перса мені подобаються різні і крапка.
Взагалі вищий розум, природа, першопочаток всього в нашому всесвіті, тобто БОГ, створюючи Єву і наділяючи її такими двома прикрасами, заклав у них надзвичайно глибокий сакральний зміст, як для всього людства загалом, так і для кожної окремо взятої людини. Недарма ж древні люди, котрі були набагато ближчі до Бога, ніж ми тепер з усіма нашими релігіями, догмами, забобонами etc., зображували Його, як Богиню-Мати, з сотнею циць, котрі дарували всьому, від найменшої комашки до людини, таку неосяжну субстанцію як життя. Звичайно з часом культ Матері видозмінився, багато знань були втрачені, інші свідомо знищені фанатиками від релігій різних ґатунків, але він дожив до нашого часу, хоча б у відношенні до Діви Марії.
Людина починаючи від народження пізнає світ спочатку через призму Маминих грудей, отримуючи від них все необхідне, тепло, турботу, запаше і поживне молоко, біля них дитинча відчуває ритм маминого серця, і через них воно вперше починає пізнавати цей світ, отримує первинну інформацію про нього в закодованому, підрівневому вигляді, котрий здатна осягнути і засвоїти всіма своїми клітинками тільки дитина. Але здається я занадто розфільозофствувався.

2

Отже ріс я маленьким опецькувати хлопчиком, дуже цікавим до всього, що відбувалось навколо мене починаючи від спостережень за мурашками, що повзали біля пеньків на нашому подвір’ї до розбирання всіляких хитромудрих штукенцій котрі мені вдавалося надибати, або просто забрати (читай - потягнути, сперти, свиснути, поцупити, як вам краще подобається) з-під носу сторожа на здоровенному, як мені тоді здавалося, подвір’ї профтехучилища, котре знаходилося неподалік. Всі ці пристрої піддавались нещадно-глибокому аналізу, у вигляді розбирання до останнього гвинтика а потім проходили через творче переосмислення у вигляді збирання їх знову, хоча в результаті такої процедури вони набували ще більш чудернацького вигляду і чомусь переставали бути подібними на оригінал.
Взагалі подвір’я біля нашої хати можна впевнено назвати окремим світом, який для мене здавався досить таки цікавим і неосяжним. Тут було все необхідне і важко прохідні зарості бабусиних квітників, і затишні полянки поміж дерев у невеликому садку, вулики з періодично навіженими бджолами, котрі часом чомусь хотіли повтікати геть і дідусь мав за ними ганятись з помпою від велосипеда, кроплячи їх водою, як священник на Великдень. Але головним місцем у цьому світі була дровітня, котра ховалась за стіною з фасолі, і деколи була схожа на дзот через вузькі, як бійниці вікна, і котрим вона, власне, часто слугувала під час дитячих баталій. Всередині, що характерно для будь-якої дровітні, булу купа різного дерева у вигляді дощок, цілих стовбурів дерев, обдертих від кори, різноманітних кілків, патиків, і брусків котрі створювали досить специфічний, але надзвичайно приємний аромат.
Чільним місцем дровітні була стара канапа котра стояла в кутку практично на рівні вікон, саме вона була місцем дислокації нашого імпровізованого клубу. Гопця, Шановний читачу, дозволь мені представити членів нашого клубу дослідників всього недослідженого, імпровізаторів і аферистів дитячого масштабу: Два Андрії, великий і малий, Микольцьо, Павлик (не переживайте не Морозов) і  Мрійка-Марійка ну і відповідно я, великий любитель цицьок Назар. Ви запитаєте чому Назар, а звідки я знаю чому, запитайте про це консиліум у вигляді моїх дідусів, бабусь, цьоці з вуйком, мами з татом котрі винесли такий вердикт, в результаті якого якого я отримав ім’я, назву, астральне і поза астральне позначення, а взагалі друзі мене називають Наз Бомбій. Бомбії це вулична назва нашої родини, бабуся розказувала що колись у нашу хату в війну попала бомба, наша чи німецька невідомо, єдине це те, що вона не вибухнула, завдячуючи чому наш рід не припинив своє існування і я отримав можливість появитись на світ.
Специфіка нашого клубу полягала в тому, вірніше основним напрямком його діяльності, було дослідження різних будов, як нових так і законсервованих в недобудованому вигляді на багато років, цих будов в нашому містечку було кілька: це по-перше територія з усіма добудованими і недобудованими будівлям профтехучилища, котре вже частково згадувалось, по-друге організації з цікавою назвою «Міжколгоспбуд», ну й по-третє величезній недобудованій споруді районного клубу, про котрий я розкажу окремо. На цьому місці мушу зупинитися і познайомити Вас з місцем своєї розповіді. Я мав честь бути народженим і жити в, як це б банально не звучало, мальовничому місці яке з трьох сторін було оточене горами, було районним центром в Івано-Франківській області і мало назву Маріїнці, з чого випливає що все вище і нижче сказане відбувалося на західній Україні і, слава Богу, я виростав свідомим українцем з хорошим знанням рідної української мови. Наше містечко, як і більшість українських містечок було поділене навпіл центральною вулицею імені Леніна, з площею на якій стояв пам’ятник якомусь лисому дядькові, з вічно закаляною головою, напевно за життя він дуже любив птахів, бо вони не давали йому спокою й після повернення до предків. Навпроти площі, через дорогу стояв старий польський костьол, за котрим розташовувався стадіон, неподалік була будівля місцевого банку і друкарні. За і біля площі стояли споруди побуткомбінату і магазину що мала вигляд букви «Г» і була вкрита червоною черепицею на гуцульський манір, поряд стояв помпезний новий будинок райради, що в народі називався Білим домом, на кшталт американського і виконував схожу функцію, далі знаходився суд, цей будинок мені завжди подобався, але не своїм змістом, а зовнішнім виглядом, будучи пам’ятником архітектури, будованим ще за Польщі (наголос на останньому складі), він мав фасад з двома здоровенними видозміненими пиками, які мали круглі вікна-очі і відкриті пащі у вигляді дверей, в які часто заходили різні люди, треба сказати, що деякі з них назад вже не поверталися, назавжди зникаючи в нутрощах цього двомордого звіра. А ось далі, за судом стояла велична, надзвичайно прекрасна церква з однією величезною блискучою банею, всі хрести на церкві були зламані фанатиками всепоглинаючої релігії-антирелігії минулого століття яка так в’їлась в печінки на наших землях протягом десятиліть, треба сказати що церква правила в той час за склад для магазину прод і промтоварів, а також дитячого світу, про неї я також згадаю пізніше.
З місць народного відпочинку котрі могли зацікавити мене треба відмітити парк, в якому був ставок з островом посередині і невеликим містком, який чомусь дуже любили використовувати люди від середнього шкільного віку і старше, для рахування зірок на небі або для більш цікавих речей. Ще в парку було пару атракціонів, які, власне, і цікавили мене як дитину. Це були гойдалки у вигляді човнів і карусель, на котрих мені і моїм друзям часто приходилось нещадно тренувати свої вестибулярні апарати, котрі деколи починали протестувати після надмірних навантажень, з витікаючими звідти наслідками. Ще в містечку був ТИР, де завжди сиділа страшна баба із величезним шнобелем і лицем вкритим неймовірною кількістю різноманітних бородавок, тому цю особу ми трохи недолюблювали, хоча краще сказати боялися і внаслідок чого в ТИР приходили в супроводі старших. За містечком знаходилось місце на кшталт ЮБК, це була річка де більша частина маріїнчанців і маріїнчанок любили підсмажуватись влітку.
І ось між цим усім різноманіттям, в самому центрі  Маріїнців стояла здоровенна містично-титанічна недобудова клубу. Вона мабуть вже існувала в своїй первинній недовершеності ще до мого народження.

3

Зростаючи за совітів, ви собі можете уявити, яке виховання отримували діти у розумінні взаємовідносин між жінкою і чоловіком, я можу вам сказати яке – аж ніяке. Власне тому кожен вчився хто як міг, хтось методом широко розповсюдженого, і часто вживаного методу наукового тику, ну в розумінні тик туди, тик сюди, хтось за допомогою вивчання різноманітної цікавої літератури, котрої розвелась величезна кількість в період початку і продовження переходу розвинутого комунізму до надзвичайно чудернацького зразка загниваючого капіталізму місцевого розливу. Власне література ця мала низький ґатунок і при більш близькому огляді виявлялась поганою модифікацією і тиражуванням одного і того самого, але при невеликій частці фантазій і при застосуванні такої розповсюдженої методи як ручний привід, комусь вдавалось ввійти в резонанс з сексуальною нірваною в різних її іпостасях, хай в мене запустить каменюку той хто хоча б раз так не медитував.
В періоді до початку статевого дозрівання пояснити дитині що таке статеві стосунки між людьми різних статей можна тільки умовно, хоча в мене, здається, це уявлення було закладене ще на підсвідомому рівні і, маю відмітити, було вкорінене досить таки глибоко і ґрунтовно.
Десь приблизно в віці 12 років, я почав відчувати, що в моєму організмі починають відбуватися досить цікаві зміни, котрі знаходили пояснення в закладених інстинктах. При погляді на, як я тепер розумію, молоденьку вчительку хімії, тоді вона мені здавалась досить таки вже зрілою жінкою, в моїх штанях починала творитись до того невідома мені революція, що, власне, деколи заважало нормальному перебігу навчального процесу, особливо тоді коли Вона нахилялась над своїм столом щоб вичитати щось зі своїх методичних матеріалів, бо мала дещо поганий зір. В такі моменти мені вдавалося заглянути в її досить таки привабливу пазуху, де перекочувались, середнього розміру м’ячики з досить таки правильними формами, і ніжно-заворожуючою впадиною посередині, в якій зазвичай любив знаходитись маленький медальйончик що висів на тоненькому ланцюжку. Цим можна було пояснити те що на її уроках я мав звичку сидіти на першій парті, хоча це не додавало мені знань з даного предмету, деколи навіть навпаки. Треба відмітити, що як і в будь-якого нормального хлопця такого віку, були підглядування за дівчатами в роздягалці, досліджування всякої візуальної інформації і т.д.
Ну і якось мені наступило 17 років. Прийшло довгождане літо, а з ним ще більш очікувані канікули. Все, нарешті навчання finished. Я вільний робити все, що завгодно на своїй малій Батьківщині, в містечку де я народився, виріс, де маю велику кількість друзів, і з яким пов’язано багато веселих, хоча деколи й недуже, але завжди цікавих речей.
Літо це просто супер-пупер, можна робити все: лазити по горах, збирати гриби, ходити на рибалку, читати книжки, дивитись до болю в очах телевізор, колупатись в носі, не думаючи ні про що, лежати на сіні і дивитись на надзвичайно глибоке, аж смарагдове небо під пісню жайворонка, брати велосипед, цей всюдисущий тарантас, і їхати куди очі бачать. Хоча все це можна, а власне так і робилось, змішувати в різних пропорціях з смалення цигарок, щоб ніхто не бачив, вилазками з хати на нічні гульки через вікно коли всі домашні позасинають, дудленням всякої гидоти, з подальшими наслідками у вигляді задушевної арії з відомої опери Джузеппе Верді в найближчих кущах, періодичними бійками за право бути найкращим візажистом і за разом пластичним хірургом по корекції правильності носів своїх візаві, і накладення “ледь” помітних тіней навколо їхніх органів зору, правда деколи комусь вдавалось стати ще й стоматологом. В цей час по всій країні трубили про “разгул преступности”, і перед нашими очима було багато прикладів для наслідування, що в принципі не могло пройти безслідно. Повсюдно формувались загони оборони власних інтересів, а по простому бригади. Тому, сприймаючи це як загально прийняту тенденцію розвитку суспільства, ми і собі згрупувались в некримінальне мініугрупування з помірними бізнесовими інтересами. Все таки треба ж було мати якісь грошенята, на ті самі гульки по дискотеках, бо кишенькових грошей чомусь катастрофічно не вистачало. Під “Ми” я розумію нашу кумпанію, яка складалась з чотирьох хлопців ну і власне мене, до речі мене звати Назар, друзі звуть мене просто Наз. Власне розкривати особистості моїх бойових товаришів, принаймі в цій розповіді, я поки що не вважаю за необхідне.
Ви спитаєте: “а де ж тут про груди?”, а я вам відповім: “зачекайте трошки будь ласка, всьому свій час, до цицьок ми ще дійдемо”.
Отже, враховуючи вищесказане, місцем своєї дислокації ми обрали невеличке кафе біля самого центру містечка, з ніжною назвою “Оленка”. За усною домовленість з власницею цього закладу ми отримали процент від прибутку тепер вже спільного підприємства, і місце під сонцем, чи краще сказати під здоровенною парасолею. Остання захищала столик котрий ми собі облюбували в безстрокове користування і за котрим вся компанія легко поміщалась. Треба відмітити що власниця була задоволена, бо в іншому разі їй би прийшлося співпрацювати з особами, набагато більш неприємного виховання і зовнішності, а також на значно гірших умовах. Враховуючи те, що містечко було невелике, тобто майже всі всіх знали, а ми окрім гульок, ще й цікавились спортом, у вигляді тягання різних важких предметів і гамселення по груші, то проблеми з конкурентними фірмами присікались в корені, що і входило в наші безпосередні обов’язки, окрім втихомирювання дещо вразливих натур наших клієнтів, і періодичної допомоги в згортанні і розгортанні торгівельного процесу.
Більшу частину “робочого” дня ми проводили в охолодженні наших організмів різноманітними прохолоджувальними напоями, найбільш ходовим з яких було пиво різних сортів і ґатунків, а також в шліфуванні усіляких хитромудрих карткових ігор, починаючи від банального “дурня” і закінчуючи багатогодинними баталіями в “преферанс” до самої ночі, або й ранку.
В один з прекрасних літніх вечорів, коли на небі не було ні єдиної хмарки, а зорі вражали своїм багатством, і повітря навколо не зважаючи на досить пізню годину, ще зовсім не збиралось охолоджуватись. Так от якийсь, трохи підпилий клієнт почав обурюватись з-приводу недостатньо холодного пива, і висловлював своє обурення з застосуванням, на жаль, досить розповсюдженого “татарського наречья”, що звучало для мене в такий прекрасний вечір, як ніж по, прошу вибачення, яйцях. Мої люб’язні просьби припинити таке неподобство успіхом не увінчались. Мало того, клієнт ввійшов у смак і вирішив чомусь розібрати барну стійку на складові, чому мені, так як я сидів найближче, прийшлось перешкодити єдино можливим способом. Тобто просто винести його з закладу громадського харчування,  поза межі останнього і для закріплення досягнутого ефекту обстежити його ліве вухо на ударостійкість. Принаймі цього було досить щоб той затих, вичавивши з себе коротке вибачення і запевнення в подальшій благонадійності. І ось в цей момент, прошу всіх згадати як в перших американських бойовиках ключові сцени подавались у сповільненому вигляді, із-за повороту в нашому напрямку повільно виїжджає, самий натуральний, міліцейський бобік (з анекдоту: “Мамо! Мамо! В нашому дворі бобік здох, так і лежить догори колесами?!”). Найкращою виходом в такій ситуації, було повільно, з почуттям власної гідності, рухатись назустріч до цього винаходу радянського автомобілебудування, а саме до повороту з якого останній і появився, що ми всі як один і зробили. Вже за поворотом було коротке “ШУХЕР!!!”, ну а далі тільки відблиски наших п’ят розсікали навколишню темряву.
Додому іти не хотілося.

(Далі буде)

P.S. Потім тексти напевно перекомпілюю на різні розповіді. (Якщо стане сил і натхнення ще писати)

Отредактировано Оператор (2007-05-13 17:30:05)

5

Порой все бывает так глупо...

За окном была типичная погода для начала зимы. Унылые мертвые деревья и такой же унылый дождь, барабанивший мелкой дробью по стеклу. Она сидела в огромном, длинном и холодном автобусе. Как завороженная она смотрела сквозь оконное, серое стекло на тянувшийся за окном бесконечный лес. Ее бледное лицо ничего не выражало, никаких чувств, ничего, что могло бы послужить причиной с чьей-либо стороны к разговору с ней, даже наоборот она отталкивала чем-то от себя окружающих. В ее глазах было одно разочарование и глубокая задумчивость, ее что-то ужасно мучило, прожигало ее душу, и как она не пыталась это скрыть, выходило наружу.
Замерзшая речка мелькнула в окне и тут же скрылась. Она подумала, что эта речка так похожа на нее… Тонкая ледяная корочка тут же треснет, если кинуть в нее камень вот и она сейчас чувствовала себя так, будто кто-то кинул в ее самые сокровенные мечты камень, они просто треснули и теперь, не представляли собой ничего, кроме пустоты…
- Да, это привычка! – кто-то громко крикнул на весь автобус. Две девушки оживленно болтали и размахивали руками, пытаясь, друг другу что-то объяснить.
- Привычка, привычка, привычка… - прозвучало у нее в голове тысячу раз одно слово всего за пару секунд. Это слово пульсировало в висках и отдалось неземной резкой болью, но не в голове, в сердце… Она болезненно дернулась, и на глазах у нее повисли слезы. Женщина, стоявшая рядом с ней отпрыгнула в сторону от испуга, с недоумением на нее посмотрев, но она по-прежнему неподвижно сидела. Как она боялась этого слова! В нем, казалось, были все ее несчастья! Ведь порой одно слово может изменить всю жизнь…
Ее терзали сомнения, она никак не могла найти того душевного равновесия, которое было прежде. Она не понимала еще до конца, что она сделала и еще того, что ошибку уже нельзя будет исправить… Мысли крутились у нее в голове, как водоворот, бурля и переливаясь одна в другую. Но она все не знала, правильно ли она сделала. Она не хотела показаться слабой и сомневающейся перед другими, а потому прятала волнения под маску улыбки и безразличия. Стоило только оставить ее одну, как опять к ней со всех сторон подползали ужасные, несправедливые мысли! “За что?” - Кричала она про себя, но никто не отвечал, лишь тишина мягко окутывала ее, так и не давая покоя.
А если это все неправда? А если она поспешила, прицепившись к неосторожному слову? Что тогда? Ведь нельзя так просто все изменить, да и вообще нельзя… Окружающие твердили ей, что она не права, но что из этого? Ведь они тоже могут ошибаться…
А если это любовь, то почему она не такая, которую она ждала? Но ведь принцев тоже не бывает и мечты не сбываются и звезды не спускаются с небес и солнце по утрам светит не только ей… Она совсем такая же как и все, может просто чуть мечтательней и чутче других… Тогда почему мир так жесток? Почему за спиной в нужный момент не находиться пары крыльев и почему нету плаща-невидимки, когда порой так хочется испариться и исчезнуть просто в никуда…
Она все еще не находила ответов, да их и не было… А он в то же время уже жил своей жизнью, ничем не связанный с ней, он опять мечтал, искал тот идеал… Так и не нашел его, лишь тогда он вспомнил о ней, а она о нем, но оказалось, они так изменились за эти пару лет, что у них не было ничего общего… Она все еще искала теплоты, недостающей ей, а он хотел семейного счастья… Порой, все бывает так глупо, лишь из-за того, что люди не понимают друг друга…

6

"Любовь до гроба – страдают оба!"
Боже, як все це мені набридло. Таке відчуття, що світ зациклився на коханні. Є лише любов і більше нічого. Навкруги тільки й мови, що про це. Всі думають тільки про це. Життя – кохання. Не буде кохання – жити не має сенсу. Це погляд людини, що не може реалізуватися в житті і все “звалює” на нестачу уваги з боку протилежної статі. З'являються комплекси, і все це через кохання, точніше через його відсутність. Було б із-за чого!! Здається, просте звичайне почуття, але в людей воно викликає бурхливу реакцію. А насправді, це просто чергове захоплення, ілюзія, що ми будуємо у своїй уяві і видаємо за кохання. Любов – це звичайна гра. У ній є і переможець, і лузер. Все здається дуже просто, але у кожного гравця – своя тактика. В більшості випадків тут оправдується “шахове правило”: білі починають і виграють. В коханні так само: хто зробив перший крок, той швидко розчаровується і… робить останній крок. Все закінчується програшем того, хто раніше був об'єктом шаленої пристрасті і бажання. Інколи ця поразка призводить до фатальних випадків – смерті, самовбивства… Врятувати погублену душу вдається не завжди. І ще одна чергова зірка падає з неба. Та це не тьмяна стара зоря, а яскрава, яка щойно почала жити справжнім реальним життям з усіма недитячими проблемами і дорослим вибором. І свій останній вибір вона робить не в свою користь. Чому це стається? Хіба не було іншого виходу? Але ж все не могло продовжуватись, коли для одного гравця ця гра обридла, а інший – щойно ввійшов у раж. Та на мою думку, винен у цьому не "переможець", а "програвший". Адже настільки зациклюватись на лише одній людині і почуттях до неї не можна. Неможливо жити лише у мріях і фантазіях, потрібно хоч інколи згадувати про справжнє життя. Та що про реальність? Насамперед згадай про себе, адже ти неповторний, і може саме від тебе залежить доля якоїсь людини, а можливо навіть не одної. Перш за все, життя прекрасне. І якщо зараз в твоєму житті не найкращий момент, то завтра все буде добре. :))

7

Ми все живем між нашими бажаннями і пошуком шляхів для їх здійснення. Іноді бажання просто вже життя ностальгічно супроводжують нас у фоновому режимі, іноді стають нав’язливою ідеєю, а іноді перетоврюються в неподоланну жагу... Коли шлях до вдоволення потреби знайдений, то однією мрією стало менше

Лежу! Пройшло вже майже два тижні. Я молодець. Дивуюсь своїй силі волі. Я подзвонила йому лишень сьогодні, бо треба було грошей, а так тримаюсь. І головне ,мені не хочеться. Ну може 1%. Але це мало? Я знаю, що він не зробить мене щасливою. Я постійно буду мучитись... То постає просте питання. Чи варто воно того всього, Забути, забутись. Коли чогось шукаєш, воно не прийде. Перевірено досвідом. Я не хочу такого ставлення до мене. Так, у мене купа недоліків, так я занадто тупа по життю, але це я. І я нічого не можу з тим зробити. Мінятись? Навіщо! Тоді я втрачу щось в собі. Я така. Хтось найдеться, хто полюбить, то класно буде... Ні? Тоді така моя доля, а змінити її то не в моїй силі. Так , я хочу кохання, справжнього, першого... Та я його найду. Колись... Мушу найти. Але мушу це занадто голосно сказано. Залишається жити так, як живеться. Не зациклюватись. Повернутись туди, у липень-грудень коли я відчувала себе щасливою на 100%. Бо я мушу бути щасливою...

Лежу! Пройшов уже місяць. Я молодець.Подзвонила лишень сьогодні. Хотілось перевірити чи ще він залишив той номер телефону та і перепитати як справи. І головне, мені не хочеться. Ну може трошки, але то небагато. Які ми ж все-таки були щасливі. Але може то щасливою була я?..Чи ,може, я думаю, що саме таке щастя? Запах його парфум мене переслідував. Його образ мене переслідував. Але то минуле. Я вільна,сама, але вільна. Як багато людей прагне свободи. Я її теж прагну, але чомусь саме зараз мені хочеться бути заручницею. Заручнецею кохання...Того почуття,яке чекаєш все життя. Яке полонить тебе всю. Його голос звучав надто красиво, щоб бути реальністю. Я вже відвикла від нього, хоча серце билось...билось..билось. Швидко-швидко.Мені хотілось повернутись туди, коли я вірила у ті почуття, які були вже тоді приреченими. Я вірила в те, що зробить він мене щасливою. Можливо він би і зробив. Але якась таємнича сила мені заборонила перевірити це. Може це і є доля, яка вберегти хотіла від ще більшного болю. Щоб я не страждала так сильно. Я маю ж бути щасливою. А коли є щастя то місця для болі нема!

Лежу! Прошло ще два тижні. Я йому не дзвонила.. Ні сьогодні, ні вчора.Хотілось не брешу, але я втрималась і подумала про наслідки. Наслідки,які через кілька миттєвостей задовлення такого бажання, я буду розгрібати на протязі ще місяця чи навіть більше. Тому я сиділа і трималась. Як могла...От і змогла. За цей період в мене появились навіть нові якісь знайомтсва. Був навіть новий кавалер, з яким мені так хотілось відграти долі. Тобто помінятись ролями. Бути тепер на місці Він а Він на місці Вона...Та совість – діло потрібне. Не дозволила мені зробити боляче. Комусь...Поцілунки Його далеко не були Його поцілунками.Вони не несли ту жагу, яка мене приваблювала, ту пристрасть від якої я втрачала голову. Вони не несли того збудження,яке я відчувала коли була з Ним. Ну нічого. Раз на раз не приходиться. Але зараз напевне я можу точно сказати я не готова до стосунків. Усі, хто будуть біля мене будуть у порівнянні з Ним. І ті почуття, які у мене до нього не дозволять провести об’єктивну оцінку.А значить я буду вважати, що Він моє щастя... А це не так.

Лежу. Пройшло вже півроку. Сьогодні ми зустрілись.Як на диво з пристрасті,яку я відчувала залишилось лише жалюгідне відчуття сорому. Сорому не від того, що я його побачила, а сорому через те, як я могла собі дозволити так поводитись. В мить в моїй голові пронеслось вихором все, що я відчувала у ті моменти. Злість, любов, ненависть, пристрасть... Може я повинна його пам’ятати навіть тільки через те, що він єдиний, який зміг викликати такі почуття у моїй бідній душі. Значить точно можна сказати що він був чимось особливим. Але саме для нього ці слова надто пафосні. Він зустрічається зі своєю дівчиною. Я далі сама але чесне слово відчуваю, що навіть нехай я була засобом для поверення Її, але щось таки я залишила в його душі. Ще не знаю чого я так думаю. Може це самолюбство заговорило, але точно знаю воно не так говорить. Значить, відчуваючи такі думки сьогодні - сьогодні я щаслива!

Лежу. Пройшов уже цілий рік відтоді, коли я зустріла його перший раз. Він дзвонить мені реглярно. Ми бачимось часто, навіть частіше ніж мені б цього хотілось. Діло таке, що зараз ми бачились набагато частіше аніж тоді коли ми були разом. Звідси я роблю висновок, що зараз його дівчина така сама нещасна, якою я була минулого року. Невже він хоче мене повернути? Ні, не думаю. Надто примітивно виглядало б це. Але хто сказав, що він не примітивний? Може я не бачила загальноочевидного факту? Я не бачила того, що він надто примітивний в душі і насправді не знає чого хоче...Така людина чесне слово викликає у мене знову-таки сумнівні почуття. Напевне для мене він тепер велике минуле, яке я можу з гордістю зараз сказати, пережила. І точно можу стверджувати, що вперше я зробила це достойно. Достойно самої себе, а цей факт мене ух як тішить. А значить люди, я можу сказати вам з впевненістю. Я щаслива. Я щаслива, бо інших слів до того стану який я зараз відчуваю знайти не можу...


Вы здесь » Скрябін » Ваша творчість » Проза...