Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Євробачення 2007


Євробачення 2007

Сообщений 31 страница 43 из 43

31

Та могли б,навіть,он тих самих КвестПістолсів послати на Євробачення,вони б тікі своїм образом як могли запам"ятатись!Як на мене,то чуваки покраще б були за Ані,хоч й музика в них,знов таки,попсова(

32

Все таки то что в этом году поедет Ани правильно. Она еще в 2005 должна была Украину представлять, но там эту деревню с ее политикой втулили...
По поводу ее талантов как певицы согласен. Живое исполнение очень так-себе, вести себя на сцене не умеет и т.п  У неее есть ее "кукольная" внешность, в хорошем смысле, за счет этого и выезжает везде:)) НУ, а достойных выступать конечно много, но не все хотят, не всем оно надо. Думаю, если, например,  Катя Чили хочет на Евровидение, так пуская скажет обетом, пускай заявит сое желание. В следующем году, наверное, опять сделают общий нац. отбор. Правда там всё куплено :((

з.ы Пистолсов в печь! Клоуны какие-то 

имхо :)

33

Як правило люди більше звертають увагу на розкручиних зірок.Ані прошла відбір її обрали на Євробачення,її вибрав український слухач.А як вже сприйме цей спів Європа, поки нікому ще це не відомо.Не знаю як відбувалося голосування кандидатів,але то вже краще чим "співаки-початківці".

34

Можно поздравить Каролину со вторым местом!!!Молодец!!! :cool:

35

Ууу, ви ше й Євробачення дивитесь  :canthearyou:  Це ж той самий тєлєк, тіки в профіль! І нічо на тих баченнях талановитого бути не може! Бо всі шо там виступають - це реальне і безпросвітне гівно, бо так просто нічо нормального нам по тєлєку не покажуть... Закон шоу-бізу...

36

private написал(а):

Ууу, ви ше й Євробачення дивитесь    Це ж той самий тєлєк, тіки в профіль! І нічо на тих баченнях талановитого бути не може! Бо всі шо там виступають - це реальне і безпросвітне гівно, бо так просто нічо нормального нам по тєлєку не покажуть... Закон шоу-бізу...

Я дивлюся-і мені подобається...І не треба всім свою думку впарювати!!!

37

Гг, я нікому нічо не впарюю, то вже ваші домисли ))) Якшо подобається, то подобається, чужа думка не має чіпати .... Я просто хочу знизити рейтинг нашим кретиноскопам, ну але якшо ви пручаєтесь, то не буду у намагатись )

38

Varibobu
я особисто притримуюсь думки, що нормальна сучасна людина має бути в курсі більшості речей.  тому одним оком дивилась вчора евро. а казати, шо то гівно- соррі- кожен може. на жаль, ми в тому гімні живем, і шоб знати як проти того гімна боротись, треба мати уяву про нього.
вітаєм Лорачку з 2им місцем, то круто. не зважаючи шо то попса, але український продукт треба підтримувати принамні ззовні.
після того як сердючка зайняла 2е місце її хвалять всі. так само як і перше місце Руслани.. ми любим переможців

39

Добрий результат,але шкода,шо Україна опинилась на сходинку нижче Росії :sceptic: чомусь здається,шо після двух разів підряд з другим місцем,на 2009 рік Україна переможе ^^ Але ж попса то всьо... :x а шо поробиш

Отредактировано Кольоровий (2008-05-26 01:03:31)

40

Я-то в курсі багатьох подій, але трохи з іншого боку ;) Гівно гівном, слухайте нормальну музику і не партесь!

41

в тройку попали самые обычные песни и исполнители ничем не интересные, я считаю
было бы отличненько если бы на первых ступеньках были Испания, Азербайджан и Босния и Герцеговина..на них хоть было интересно смотреть..

42

Varibobu написал(а):

если бы на первых ступеньках были Испания

Мне тож понравилась испанец-гитарка у него суперская :crazy:

43

Про Іспанію то не я писав )) Провтик вийшов )


Вы здесь » Скрябін » Інша музика » Євробачення 2007