Скрябін

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Хто їде в БЦ 19 травня???


Хто їде в БЦ 19 травня???

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

Хто їде в БЦ 19 травня??? :O

2

що ніхто не їде?? :(

3

У той самий день, за 75 км від славного міста Біла Церква у не менш славному місті Києві відбудеться концерт "Скрябіна" на Теремках... Що кому відомо про ці два концерти?

4

Народ ніхто випадково не знає як там все взавтра буде відбуватися ??і в котрій годині приїде ....і до якої буде????бо в нас тут ніхто нічо не зна!!!!!допоможіть!!!!пліз.... ;)

5

Танюхін
О 9 чєк... Дось в 13-14 виступ... може раніше, бо вони мають бути в 16.00 в Київі на Теремках - в них чєк...

6

Пінгвін
Спісіб за інформацію.....

7

Ото сьогодні бде прикольно....приблизно в 1900 буде концерт скрябів.....а я ось щойно пришла з відти.....там були різні конкурси ,виступали наші місцеві таланти...короче прикольно було...а ось вони нещодавно поїхали...Кузьма мабуть півтори години як поїхав....а всі їнші ще раніше....от так!!!!

8

Ото сьогодні кльово !!!!Пінгвін огромне спасібо.......Ось тільки до дому пришла....як тільки Скряби поїхали відразу почав дути сильний вітер...а потім згодом і дощ пішов....але дощ тривав не довго бо він пішов в напрям на одеску трасу!!!видно погода хотіла догнати їх і попросити ще того що було!!!!от так!!!!Пінгвін ще раз дякую!!!! :lol:

9

Та негода намагалася затулити рота Воєвуцькому(не знаю, чи правильно...) страшезний вихор закидав йому у рота все, що  було поруч(ще Кузьма підмітив, чим Воєвуцький завтра сходить в туалет...).....гроза була страшезна....але то не завадило виступу "Скрябіна" було дуже прикольно!!!!!! нажаль вього 6 пісень....шкода.....але класно було.....ніколи не забуду той виступ, який яскраво пісвічувала блискавка!!!!!!!!!
А ще дуже сподобалось....що Кузьма вилив собі на голову майже 0,5 води.....так щоб не дуже вирізнятися!!!!!!!!
Женя, де ти ховався?????

10

Біла Церква дійсно була супер...
" я не маю сил..."...

11

Пінгвін
І старі пісні теж виконувалися?

12

Оператор
Бутер"єр... Пінгвіни... Чорнобиль...

13

Ех, шкода, що не пішов... Почакаємо до липня...

14

Танюхін
Таня, скажи ти робила якісь фотки з того концерту?

15

Оператор
Та я ж робив... !!!!

16

Пінгвін
Я бачив! Мене ж цікавлять фотки й інших "очевидців"... та й розмову завести хочеться...

17

Оператор
Фотки робила.....еле там майже такі як у Пінгвіна......ми ж стояли радом.....хоч можу вложить аме толку????

18

Танюхін
Ну, "масовку" ти не фотографувала, тільки групу...

19

Оператор
Я все фотографувала.....і перегони що були перед виступом....і....все ....все ....все.....

20

Танюхін
Викладеш найкраще? :boast:

21

Щосьне вихидоть скинуть!!!!там просто знімки були зроблені професійною камерою і займають багато місця....саме чез це воно можливо й не викладується.....жаль :(

22

Танюхін, в фотошопі можна зробити меньші...та навіть у кожному редакторі є оптимізувати для веб....
а що за камера....а то я , ніби, фотограф....цікаво....


Вы здесь » Скрябін » Концерти » Хто їде в БЦ 19 травня???